Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:54 22.09.24 
Автомобили
   >> Opel
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема педе..ка проява на ватман от СКГТ  
Автор Vectra C16NZ ()
Публикувано21.11.03 12:14



да ви кажа само, за да си знаете кви идиоти магат да бъдат понякога тия от транспорта, в частност ватманите...
седя си на червено и чакам зелената светлина... бул. Мария Луиза в София, трамвайната спирка на Лъвов мост в посока Централна гара... там обикновено е фул с коли , кой разтоварва, кой такси върти и чака клиентела...
абе с 2 думи явно малко съм бил застанал по-близо до трамвайната линия от безопасното, ама то нито имаше движение, нито маркировка откъде-докъде... след 20-25секунди трамвая ме помита с пълна скорост без да се замисли... а сме на спирката му, трябва да спре тъй или иначе... е, той спря в мен... нарочно го направи гадината!
После е ясно - сещате се кой излезе виновен пред КАТ... поне да не ме беше засилил в Ауди-то отпред... сещате се и как се оправихме с Аудито - по същия начин по който и с КАТ Ама кво да правиш, 3 яки копелета... добре че ми се намираше някой лев, иначе сега щях да съм горд ползвател на отпуск по болест.

Та това е, същата вечер гледам по ТВ че друг 'колега' обърнал рейса Но. 9 в Перловската река с 1.92 промила в кръвта... 'бил го засякъл лек автомобил'... пазете се!!!

Поздрави от мен, тичам да обжалвам в КАТ, белким падне поне акта, щото формално нарушение тъй или иначе нямам



Тема Re: педе..ка проява на ватман от СКГТнови [re: Vectra C16NZ]  
Автор Pacone (abiding)
Публикувано21.11.03 12:24



BAAAAAAAAAASI 6ibaniqta...ta to4no na tebe li det si tolkova spokoen 6ofer...maaa im mrysna...vsi4ki vatmani se dokazaha 4e sa pendeli...nqma kvo...ma az ako sym nadali 6te se sdyrja da ne prebiq vatmana...te naro4no go pravqt....da ne nie da sme stroili tiq mizerni krystovi6ta...i kakto kazva6 i markirovki nqma...skapana dyrjava sme eii...i horata sa se skapali...nqmam dumi ve4e



Тема Re: педе..ка проява на ватман от СКГТнови [re: Pacone]  
Автор Mr.Overclock (Vectra 2.0 CDX)
Публикувано21.11.03 12:33



Mnogo gadna rabota, neam dumi.

Па, мене джокер ми не требе, я го знам ...


Тема Re: педе..ка проява на ватман от СКГТнови [re: Mr.Overclock]  
Автор USD (Opel Owner v2)
Публикувано21.11.03 13:45



mnogo kofti :/ naistina syjaljawam :/

kak e kolata ina4e?



Тема samo da pitam....нови [re: Vectra C16NZ]  
Автор Bibass (хитропостроен)
Публикувано21.11.03 13:49



има една тъпотия в закона, че трябва да се спазва дистанция и по тая логика трамвая не е спазил дистанция и затова те е ударил..

по принцип ако те удари някой отзад, виновен е той, а ако автомобилът е бил в покой тогава не знам какво става... но пак би следвало,който удря отзад той да е виновен... провери ги тия работи...

трямвая е длъжен да сигнализира... ако не го е направил, значи не е преценил разстоянието, за което не виждам ти каква вина имаш!

като си имал някой лев, що не бутна на КАТ да пишат каквото трябва?

лека и полека!


Тема Re: samo da pitam....нови [re: Bibass]  
Автор USD (Opel Owner v2)
Публикувано21.11.03 13:51



abe nali znaesh... pri PTP m/u li4na kola i gradski transport, koj go otnasja...



Тема Re: samo da pitam....нови [re: USD]  
Автор Bat Jorko (BrightSide Jedi)
Публикувано21.11.03 14:03



100% е виновен ватмана, длъжен е да избегне ПТП-то!! А той не го е избегнал! Длъжен е да СПРЕ!!!

Знам от приятел, който работи в СКГТ, че това го правят нарочно. Като не им се работи, забършат някой и после по правилник на СКГТ излизат почивка, за "емоционално възстановяване"!

Вектра, много ме е яд за колата ти. Бори се в КАТ да ревизират случая и да си получиш някакво обезщетение.



Тема Re: педе..ка проява на ватман от СКГТнови [re: Vectra C16NZ]  
АвторRadioDJ (Нерегистриран)
Публикувано21.11.03 14:15



Sorry za stanaloto, no spored men nai-dobre da sadi6 Vatmana/ respektivno gradski transport/ za umi6leno pri4ineni materialni 6teti. Ako si bil sprial i toi se e blasnal v teb/nezavisimo dali si na negovia pat ili ne/ - Tova ozna4ava ili 4e e bil pian, ili 4e umi6leno pri4iniava 6teti na treti lica, koeto si e potsadno. Ako ti triabva pomo6t 6te pitam edin priatel advokat za kolko da gi sadi6:)))

ps. Ako biah az na tvoe miasto i vatman se blasne umi6leno v liubimata mi Astri4ka, sigurno 6tiax da poludeia i 6te mu razbia kofata ei taka za raztovarvane.



Тема РадиоДЖнови [re: RadioDJ]  
Автор Bibass (хитропостроен)
Публикувано21.11.03 14:38



да бе и после той да те съди за нанасяне на побой...

нема смисъл...

да ти кажа ли аз както си седях на един светофар съвсем спрял 2 месеца след като взех колата и едно копеле с МВ 500 СЕК, 2.5т ме отнесе отзад... удара беше толкова силен, че фасовете от пепелника отидоха на задната седалка... смятай... слизам аз от колата и оня ми вика: "Съжалявам колега, не можах да спра... " и аз к'во? казах му, че не ми е колега и дотам... а ми се искаше да го смеля от бой.. колата ми нямаше удари когато я взех и много се радвах, а след неговата инвазия нямах здрав елемент (с малко изключение предните врати и тавана) копелето ме забучи в тоя пред мен! ...

който те удря отзад не спазва дистанция, съответно е виновен... необяснимо, как колегата са го изкарали виновен, да не говорим, ако е бил в покой?!!??

лека и полека!


Тема Gadna rabota!!!нови [re: Bibass]  
АвторAstraGT (Нерегистриран)
Публикувано21.11.03 15:33



Tia avtobusadjii i vatmani sa absolutni bokluci. MOje i da ima izkluchenie, no az lichno ne sym sreshtal osobeno pri avtobusadjiite.
Jalko za teb Vectra C16NZ. No ne ostaviai neshtata taka. Triabva da si go otnese typaka s tramvaia.
USPEH!



Тема допълнения...нови [re: Vectra C16NZ]  
Автор Vectra C16NZ ()
Публикувано21.11.03 15:58



Вече възразих в КАТ, сега остава някой да го прочете... мисля че горе-долу добре се получи, ако някой го интересува, ето възражението


За Бибасс - вътре ще намериш отговор за това защо трамвая не е с предимство при тези обстоятелства.
Иначе като ходих при застрахователите, коментара на вещото лице беше:
"Тц-тц-тц, отдавна не го бяха правили тоя номер..." - смятайте за какво става въпрос. Забравих да ви кажа и друга смешка: катаджията искаше да ми пише и някакъв документ за нарушение - т.нар. "задържане" - 4минути съм бил задържал трамвая (разбирайте трявбало веднага да му сторя поклон и да го изпратя по живо по здраво...); как ги видяха тия 4мин не знам, ама аре, нали ги следят с ГПС... сега остава собственика 'Електротранспорт' да ме съди за пропуснати ползи...
Друго не се сещам, а, да, идва катаджията и първия му въпрос: "На трамвая има ли му нещо?" Викам му така като ме гледаш (огънат калник, счупен стоп, пукната броня, задна престилка...) дали му има нещо?! Оттогава взех да се заглеждам по трамваите - всички са с надрани буфери, особено отпред...
а колегите му от 'Контрол по транспорта' дойдоха за няма и минута, през тях и КАТ - всички са в играта, трамвая никога няма да го изкарат виновен поне не на място (това пак на въпроса на Бибасс) - начина е в съда.
Това което ми спести катаджията е 'задържането', ама то не е голям келепир... всъщност знам ли, може пък там глобата да е 50-60 лева на минута?!

Поздрави



Тема уточнения...нови [re: Vectra C16NZ]  
Автор Bibass (хитропостроен)
Публикувано21.11.03 16:13



дано има положителен ефект..

пожелавам ти успех... а ватмана да му дадат по-дълъг отпуск... може доживот...

от каското ще ти покрият ли щетите? и да не забравиш да се дозастраховаш след като ти възстановят автомобила!

лека и полека!


Тема Re: уточнения...нови [re: Bibass]  
Автор Vectra C16NZ ()
Публикувано21.11.03 16:43



каското писаха... не ми уважиха основата на бронята и задната престилка, ама карай... в БГ сме все пак... поне ще платят нов стоп;
а дозастраховането - да, обаждам се редовно в агенцията след ремонт

Поздрави



Тема Mnooogo udivitelni slagash ;-)нови [re: Bat Jorko]  
АвторPosetitel (Нерегистриран)
Публикувано21.11.03 17:31



Tova, che vatmana e mogul da spre, a ne e sprjal e jasno che e *kofti* projava na seljanija, no...

Tova sus zakona za dvijenie po putishtata i taja chast ot nego, v kojato se spomenavaha razni raboti za "... ako se namirash vurhu relsov put...", "...ako idva relsovo prevozno sredstvo po toja put...." i che ".. si dlujen da mu napravish put.." ne e pisano prosto ej taka!
Tranvaja, zahstoto te udrjal otzad bil vinoven, bil dlujen da spre :-))
Ami, che ti ako si na JP prelez i te udari vlak, vlaka li e vinoven be, pi4 ? Kazvash dlujen e da spre, a ?
Ako ne vjarvash che sum prav, mojesh da hodish i da go "iztestvash" na njakoj prelez...



Тема Re: педе..ка проява на ватман от СКГТнови [re: Vectra C16NZ]  
Автор lnjector (man)
Публикувано22.11.03 01:57



Abe kakvo blizo be ?
Ti si si bil na liniqta.
I 6tom si bil tam........4ESTITO !!!


Sponsored by"Социални помощи".

Тема Посетителю, трамваят не е влак...нови [re: Posetitel]  
Автор Vectra C16NZ ()
Публикувано22.11.03 15:05



...а и в Закона за движение по пътищата си има цял
"Раздел ХII
Железопътен прелез"
където са уредени тез въпроси... никой нито спори за прелез, нито има желание да спира там! Това за което говорим е съвсем друго...



Тема Re: педе..ка проява на ватман от СКГТнови [re: lnjector]  
Автор Vectra C16NZ ()
Публикувано22.11.03 15:28



ква ти е идеята да се заяждаш? нали няма да пренесеш тъпия спор VW vs. Opel тука?
Забърса ме със страничната си част, затова и се разминах само с калник/стоп - ако беше ме надянал с дебелия преден буфер, щеше да влезе вътре...
а дори да съм бил на линията, никой не ми забранява да се намирам там както вече си прочел...
ама нема смисъл ти обяснявам, вие там уинии немате, нема се пуашиш...



Тема Не ти забраняват да си на линията!!!нови [re: Vectra C16NZ]  
Автор |Kyky| ()
Публикувано22.11.03 19:28



А на трамвая никой не му забранява да те удари, както виждаш, чуваш, усещаш, плащаш и си мълчиш


Fiat Bravo 2.0-20v

Тема Re: педе..ка проява на ватман от СКГТнови [re: Vectra C16NZ]  
Автор Taratorko (Пътник нанякъде)
Публикувано23.11.03 02:31



Наистина съжалявам!!!
Кофти момент на лошо място! Щом са само ламарини и "с пари се опрява"?!?!?

Когато Господ намрази някого - изпълнява всичките му желания!


Тема Re: педе..ка проява на ватман от СКГТнови [re: Vectra C16NZ]  
Авторastrata (Нерегистриран)
Публикувано23.11.03 20:32



Mnogo sajaliavam za sluchiloto se. Tezi ot gradskia transport neznam kak gi podbirat, no sa obstestveno opasni tipove. Vseki den mi se nalaga da parkiram i da tragvam na natovaren bulevard. Nikoi nikoga ne pravi pat, osobeno avtobusite, niakoi den ste me vkarat sas zasilka na trotoara. I az postradah, no za razlika ot tebe mnogo leko, razminah se sas strujka na broniata. Veche neznam kak da signaliziram 4e tragvam ili parkiram.



Тема Re: допълнения...нови [re: Vectra C16NZ]  
Автор HlTMANМодератор (The DarkSoul)
Публикувано24.11.03 11:05



Mnogo dobre napisano ..

WWell BE COOL



Тема Re: педе..ка проява на ватман от СКГТнови [re: Vectra C16NZ]  
Автор spookyman (непознат )
Публикувано03.12.03 12:46



i na men mi se slu4i podobno ne6to,samo 4e 4aka6 na kaloqn za da se vklu4a na grafa i sam zastanal i da mine 6ibaniq tramvai,oba4e qvno malko po-napred sam bil za6toto gadinata mnogo iznese zadnata motrisa i mi precaka leviq kalnik i lqvata guma s jantata-vaob6te ne namali ili ne sprq mamma mu mrasna!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.