Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:31 03.07.24 
Автомобили
   >> Opel
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Durpa mi nadiasnoнови  
Автор zaimov (Rookie)
Публикувано06.11.03 12:52



Abe kagete shto mi tegli nadiasno prokletata kola...s novi gumi e, minalata godina proveriavah shodimost i centrovki na preden most...sichko e nared...obache pak produlgi da si mi durpa leko nadiasno...daite ideia che se nervia!



Тема Полезен съветнови [re: zaimov]  
АвторRashoPrashkata (Нерегистриран)
Публикувано06.11.03 12:58



Караш към Филиповци, като влезеш в махалата , стабилизираш скороста на 60км/ч и се прицелваш в едно 15-20 кг. куче ( ти имаш опит ), удряш го отляво и си готов
Майтапа настрана, казвали са ми, че е хубаво да се прави реглаж на предницата при смяна на гумите.Колегата Пацоне имал подобен проблем и му казали да смени гумите.Аиде успех и лек и безавариен път



Тема Re: Полезен съветнови [re: RashoPrashkata]  
Автор zaimov (Rookie)
Публикувано06.11.03 13:01



Be ako problema se beshe poiavil ot udara s kucheto, niamashe da se pritesniavam...ama e po-otdavna:(



Тема Ето!!! [re: zaimov]  
Автор |Kyky| ()
Публикувано06.11.03 14:07



Ходи на фитнес


Fiat Bravo 2.0-20v

Тема Re: Durpa mi nadiasnoнови [re: zaimov]  
Авторjoni (Нерегистриран)
Публикувано06.11.03 18:08



radvaise 4e ni ti darpa na lqvo



Тема Re: Durpa mi nadiasnoнови [re: joni]  
Автор zaimov (Rookie)
Публикувано06.11.03 20:08



Basi originalnite otgovori...za takiva mogeh da otida i v nai-blizkia serviz be hora!!!
Samo deto tuka ne mi zimate PARI!



Тема Внимавай!нови [re: zaimov]  
Автор |Kyky| ()
Публикувано06.11.03 20:31



Следващия въпрос ще ти го таксувам с голямото ДДС


Fiat Bravo 2.0-20v

Тема Abe....нови [re: |Kyky|]  
Автор AstraMan (GSI maniak)
Публикувано07.11.03 00:54



Mnogo sme6no!!!! S toya nakipreh FIAT li guzaree6 ili iska6 ne6to da pomogne6???

Drugite anonimki i te sa umnici nyama 6to.....

Kolega i az go imah toya problem lyatoto s 4ernata (tranzitnata) Astra. Taka i ne razbrah ot kakvo idva... Nakraya prestanah da obru6tanm vnimanie. To e edno leko pridurpvane , ne vinagi , osnovno sled desen zavoi be6e pri mene. Ne6to s zacepvaneto na poluoskite li e , ne znam. Ama e mnogo drazne6to. Za 6tastie novata Astra go nyama. Tya onaya si be6e na 230 000 ..... moze da e ot vuzrastta



Тема Наистина прескочи до гума-нови [re: zaimov]  
Автор imitevМодератор (питомен OpelFan)
Публикувано07.11.03 10:42



джийницата и си размени лявата с дясната предни гуми...

Ако почне да дърпа на другата страна - начи е от гумите...





Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.