Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:36 30.04.24 
Автомобили
   >> Opel
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Opel Calibra???нови  
Автор Vlado-BENZ (Mercedes-BENZ)
Публикувано18.10.03 14:40



Здравейте, от другия сезон смятам да сменям марката, писна ми от бавни машини, а нямам пари за готин нов Мерцедес, който да е достатъчно пъргав...
Искам резачка, но съм много предвирчив, искам да е немска колата, да подлежи на супер тунинг...абе такива глупости...и се спрях на Calibra...но понеже съм много бос, ако може да ми дадете някакви данни, ускорение, на двата двигателя: 115 и 150 коня, не говоря за новия 136 май беше, той много скъп, а пък турбото е с акциз...
Та да ми кажете, първият, с 8 клапана, става ли за спортно каране, или е овца в вълча кожа?
А съм чувал за 150-ката, че много прегрявала, давала дефекти, наистина ли е така?
Може ли да ми дадете някакво инфо, много ще съм благодарен, и моля, знам че сте фенове на опел, но дайте ми безпристрасна инфо....
Мерси предварително!



Тема Re: Opel Calibra???нови [re: Vlado-BENZ]  
Авторriko (Нерегистриран)
Публикувано18.10.03 17:10



vi6 kvo prijatelio moga da ti dam saavet da se orientira6 smelo kam 16v 150ps 6tomto ti trjabvaa reza4ka tova sa mnogo zdravi motori za pregrjavaneto njakoi te e izlagal osven aako ima problem s oxladitelnata sistema no samo edno 6te ti ka6a mnogo varvjat i malko gorjat az karam vectra s takav motor i trjabva daa ti ka6a 4e e goljama reza4ka palnja na njakolko pati skorostomera aa toi e do 250 km h a 220 si gi dar6a spokoino po magistralaata taka4e si vzemi calibra 6tom si pe6il no da e s tozi motor 150ps ot ecoteca 136ps faida njamaa 6toto ne e takaaa nato4en njamaa i sportni kolektori koito vdigat konete a pak i ne e s sportni skorosti taakaaa 4e uspex v taarseneto



Тема Re: Opel Calibra???нови [re: Vlado-BENZ]  
Автор blackraven (непознат )
Публикувано18.10.03 17:35



Абе штом ти трябва резачка вземи си Астра GSI.Аз карам Калибра 16v,готина кола е много устойчива на завои обаче е малко тежичка.Иначе Астрата варви малко повече,но е по-скъпа,а Калибрата ми я дадоха много изгодно.Та това е общо взето за 5500-6000 лв.-Астра,за 55000-60000 Мерцедес и нищо друго(без да се засягат феновете)



Тема Уф, дано да си прав...нови [re: riko]  
Автор Vlado-BENZ (Mercedes-BENZ)
Публикувано18.10.03 17:38



...защото гледам тук в един страшен адрес всички коли за тези пари какви характеристики имат, коли които според тях бият Калибрата, са БМВ 325 с 170 коня и Мерцедес 190Е 2.6, но те много стари, пък да не говорим колко харчат!



Тема Re: Opel Calibra???нови [re: Vlado-BENZ]  
Автор AstraMan (GSI maniak)
Публикувано18.10.03 17:40



Opredeleno 16V motora e tvoya izbor. 115ktaka e mnogo 4itav i zdrav , no za da vurvi 6te tryabva da go pipne6 dosta.
A ina4e ne se pla6i - vsi4ko ostanalo e do stopanin i poddruzka. I vse pak gledai kvo kupuva6 - 6toto ako e pregryavana i glavata e kriva.....kofti



Тема Ха Ха Ха...нови [re: blackraven]  
Автор Vlado-BENZ (Mercedes-BENZ)
Публикувано18.10.03 17:42



...абе зарежи Астрата, вярно е по-лека, но колко е грозна, само тя си знае, пък и виж това:

Коя Астра може да изглежда така



Тема Да, за гледането...нови [re: AstraMan]  
Автор Vlado-BENZ (Mercedes-BENZ)
Публикувано18.10.03 17:44



...ясно, с 10 човека ще отида да си я взема, сам не разбирам нищо от резачки, а какво ще рече до стопанин...защото да си призная, дизела ми го карам само на пържене, не съм добър стопанин...
Тоест, ти ми казваш да си купя смело 16V, но да си я кроткам, така ли?



Тема Re: Ха Ха Ха...нови [re: Vlado-BENZ]  
Автор blackraven (непознат )
Публикувано18.10.03 17:45



Абе кажи че искаш красива кола,ти си писал че търсиш резачка



Тема Ееее, ти пък... [re: blackraven]  
Автор Vlado-BENZ (Mercedes-BENZ)
Публикувано18.10.03 17:49



...сякаш разликата между Калибрата и Астрата в рязането е голяма, нали е нищо, пък при големите скорости Калибра има по-голям аванс, с по добра аеродинамика е...



Тема Re: Ха Ха Ха... [re: Vlado-BENZ]  
Автор AstraMan (GSI maniak)
Публикувано18.10.03 17:50



Astrata sie napravo krasavica sravnenie s 190ka primerno ili koito i da e MB do 98ma

po-grozno ot Mercedesa nyama i tva si e yasno!!! A da ne govorime , 4e e me4tata na vseki selyanin Ne samo BG




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.