Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:50 29.06.24 
Автомобили
   >> Opel
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Скърцащ съеденителнови  
Автор nexys ()
Публикувано07.10.03 09:27



От два дена на Vectrata почна да ми скърца съединителя при натискане и отпускане. Погледнах от къде точно идва и ми се стори че е от триене на жилото и кожуха. Дайте идея как да го смажа и да ли въобше е от там щото в TISа пише че е от съединяването на жилото с педала.



Тема Re: Скърцащ съеденителнови [re: nexys]  
Автор imitevМодератор (питомен OpelFan)
Публикувано07.10.03 11:03



Смажи там където се закача за педала, ако продлжи да скърца значи е от жилото




Тема Re: Скърцащ съеденителнови [re: nexys]  
АвторE18NVR (Нерегистриран)
Публикувано07.10.03 11:10



I ako prodalji da skarca si kupi chitawo i go smeni,
ama ne ot tiq koito sa to 20lv i za 1 mesec se kasat otkam zakachalkata,
poslednoto takowa me izkara tochno mesec i sega sam reshil da si kupq chitawo.

P.S. i moeto skarcashe kato za posledno predi da se skasa, taka che po-dobre smenqi, da ne te ostawi nqkade na pat, ili pone si kupi za rezerwa da imash.



Тема Re: Скърцащ съеденителнови [re: E18NVR]  
Автор keith (novobran4o)
Публикувано07.10.03 20:26



Napravi tova koeto te suvetva mitev i ako njma efekt ti preporu4vam da si vzeme6 zilo SASH az karam s takova ve4e 2 godini i za sega njma zabelezki.



Тема Re: Скърцащ съеденителнови [re: nexys]  
Автор Milky (Опитен)
Публикувано07.10.03 23:25



Ne barzai da kupuvash novo.Proveri tova,koeto ti kazva Imitev i ako pak skarca,svali jiloto i go smaji(vkarai maslo mejdu jiloto i kojuha mu).Pri men sled smazvaneto kara veche 1 godina bez da skracne.
Uspeh.



Тема Re: Скърцащ съеденителнови [re: Milky]  
Автор streetzone (непознат )
Публикувано08.10.03 12:11



Abe i pri men beshe taka sled niakolko smazki povtariam niakolko zashtoto s edna neshto ne se poluchi i se opravi sega niama problemi veche dosta vreme.
Taka che ne se otkazvai ako sled pyrvoto smazbvane zapochne da skyrca pak sled sedmica primerno:)



Тема Re: Скърцащ съеденителнови [re: nexys]  
Автор nexys ()
Публикувано08.10.03 14:41



10x za syvetite



Тема Re: Скърцащ съеденителнови [re: nexys]  
АвторVn (Нерегистриран)
Публикувано08.10.03 15:15



Zdr, 4etoh mneniqto wi i imam i az 1 wypros. Na moqta Vectra pedala na syedinitelq e malko po nagore ot spira4kata i gazta. Otdelq w gorno polezenie i izdawa slad 6um pri natiskane (mnogo slad 4uwa se samo pri nerabote6t dwigatel), ne to4no skyrcane. Ina4e kolata si poteglq bez problem i pone priwidno wsi4ko e nared. Interesuwa me towa polezenie kofti li e ima li mqsto za pritesnenie i kakwi sa priznacite 4e trqbwa da se smenq disk i dr.???



Тема Re: Скърцащ съеденителнови [re: nexys]  
Автор AstraGSi (C20NE)
Публикувано08.10.03 16:38



На мен ми скърца от както я купих моита ... и не ми прави впечатление :)

Gaz do dupka


Тема Re: Скърцащ съеденителнови [re: Vn]  
Автор nexys ()
Публикувано08.10.03 18:57



След като шума се чува само при спрял двигател си ОК. Все пак се мести жило и се разтяга пружината на педала.
За положението на педала също няма притеснение в сервизната документация изично пише че трябва да е по-висок от спирачката.
За това че ти отделя високо - опитай да го регулираш. А за това как да рабереш да ли си е тръгнал съединителя подледни имаше пост преди време.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.