Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:57 05.10.24 
Автомобили
   >> Opel
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема с какво масло карате опела синови  
Авторвeco (Нерегистриран)
Публикувано26.09.03 10:46



Питам, понеже аз досега бях с Valvoline, минерално.
Колата е астра 1.7 тди.
Кои масла са най-подходящи откъм гледна точка на качеството, струва ли си да се сложи опелското масло, и от кои масла е най-голям риска да са ментета?



Тема Re: с какво масло карате опела синови [re: вeco]  
Автор StaniK (eksperimentator)
Публикувано26.09.03 12:26



Vzemi si na MOTUL i mislja che shte s dovolen, inache i OPEL-skoto ne e losho, ELF-a e dobyr, Rapsol-a e super maslo, ESSO, TOTAL, Valvoline MaxLife v smisyl ot tezi imam preki vpechatlenija i otzivi ot moi poznati. Opredeleno ne izcherpvam dylgija spisyk i ne tvyrdja che sa naj naj naj dobrite tezi, no ot tova koeto chuvam i vizdam natrupvam takiva vpechatlenija.
Ako imash poveche probeg pri po trudni uslovija, ne ti gori maslo i po-dushmanska eksploatacija si vzemi Castrol Magnetix.



Тема Re: с какво масло карате опела синови [re: вeco]  
АвторDRAGSTER (Нерегистриран)
Публикувано26.09.03 12:38



Според мен и др.,за износен мотор по-добре -минерално,аз карам Вектрасата с Penzoil.





Тема Re: с какво масло карате опела синови [re: DRAGSTER]  
Авторkoli4ka (Нерегистриран)
Публикувано26.09.03 14:16



az karam s castrol 15w50.gusti4ko e no nqmam problemi s paleneto.predi karah s 10w40 i e useti razlikata pri smqnata.tova po dobre uplanqva.mislq 4e castorol sa nai mentosvani:)))i az smqtam 4e koli predi 95-96 trqbva da se karat s mineralno.



Тема Re: с какво масло карате опела синови [re: вeco]  
Автор Slavi_Vectra 2.Oi (115лоши кончета)
Публикувано26.09.03 14:18



Az sym s Liqui Moly 10W40 s MoS2 dobavka. Vzeh go ot vnositelq za 42 lv. 4 l. Zasega dobre brym4i - ne mi go gori i ne go hvyrlq prez garniturite. Nakraq shte kaza pove4e. Zasega sym minal edva 2000 km.

Ако разбирах от коли, колкото и от компютри...


Тема Re:MOTUL .... maнови [re: StaniK]  
Автор AstraGSi (C20NE)
Публикувано26.09.03 23:59



ma ot kude ... tam do zooparka vidqh che ima ... dali e istinsko ... ili e mente
:)

Gaz do dupka


Тема Re: с какво масло карате опела синови [re: Slavi_Vectra 2.Oi]  
Авторstefan (Нерегистриран)
Публикувано28.09.03 01:51



Az karam Astra ot 2 meseca, minal sam 4000 km. Kolata e nova, na 15000 km. Kato ya kupih, smenih masloto za parvi pat. Slojih i Schell palna sintetika - prosto imah tochki v smart-kartata i rechih da gi polzvam. zasega e dobre. Vposledstvie razbrah, che imalo i Opelsko sintetichno, no moje bi drugia pat chte i sloja. Za Schell chuvam nay-razlichni mnenia, no az i starata kola (Mazda 323 F) karah s takova i opredeleno sam dovolen ot sintetikata im, a i ot polusintetichnoto, za drugite ne znam



Тема Re: с какво масло карате опела синови [re: stefan]  
Автор keith (novobran4o)
Публикувано28.09.03 09:40



Istinata spored men e v MOTUL polusintetikata:)) slagaj te ot nego dokato ne sa go mentalosali i nego 6toto mnogo hora 4uv, 4e karat s nego.
Are i sus zdrave:))



Тема Re: с какво масло карате опела синови [re: keith]  
Автор StaniK (eksperimentator)
Публикувано29.09.03 11:07



Motul az si kupuvam ot magazina na Oborishte 92, no i po Kozloduj ima Motul.



Тема Re: с какво масло карате опела синови [re: StaniK]  
Авторveso (Нерегистриран)
Публикувано01.10.03 09:10



A njakoi da znae koi e vnositelja na Motul i Castrol i po specialno v St.Zagora otkade moge da se nameri kachestveno maslo?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.