Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:58 05.10.24 
Автомобили
   >> Opel
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Daite mi malko saweti, za pokupka na nowa kolaнови  
Автор SimichOil 21O53 (А ся де ?)
Публикувано18.09.03 14:48



Zdraweite pi4owe. Interesuwa me slednoto. Edni mnogo moi poznati iskat da si kupuwat kola, spreli sa se na Opel. Haresali sa si Opel Astra 1.6 benzin ili 2.0 Diesel.
Kak sa kato koli, daite mi malko pliusowe, minusi i znam li ..... struwat li si. Izobshto daite idei niakakwi. :) Blagodaria predwaritelno...



Тема За кой точно модел нанови [re: SimichOil 21O53]  
Автор imitevМодератор (питомен OpelFan)
Публикувано18.09.03 16:01



Astra ???

Най-вероятно става дума за Astra G.

Коя година е колата ? На руските сайтове има обзори по темата...
В клуба има тема за подобна кола, където има и адрес на руския сайт.




Тема Re: За кой точно модел нанови [re: imitev]  
Автор SimichOil 21O53 (А ся де ?)
Публикувано18.09.03 16:38



Нова е колата. Познатите ми са в Испания и искат от там да купуват и да се върнат с него. Опел Астра знам само и се двоумят м/у 1,6 бензин и 2,0 Дизел.



Тема Re: Daite mi malko saweti, za pokupka na nowa kolaнови [re: SimichOil 21O53]  
АвторVerbi (Нерегистриран)
Публикувано18.09.03 17:04



Майтапиш ли се? Опел Астра 2.0 дизел.......аз лично не съм виждал такава..
ама ако някой е виждал да сподели...



Тема Надявам се да съм ти бил полезеннови [re: SimichOil 21O53]  
Автор imitevМодератор (питомен OpelFan)
Публикувано18.09.03 17:08



тогава...

Не мога да ти кажа повече за кола която не знам каква е

Само ще ти кажа е 2.0 Дизел и Турбодизел се слага на Astra G, но не изключвам вариант да е слаган понякога на Astra F.

Иначе ако колата е добра - какво да коментираме - опела си е здрав по принцип...




Тема Re: за Verbiнови [re: Verbi]  
Автор astra76 (fen)
Публикувано18.09.03 22:04



Ами отиди в магазина и ги виж По-горе imitev е написал, за кой модел астра става въпрос, това че ти не си ги виждал, не значи, че не трябва и да си чувал за тях! Произвеждат се от 1999 г!!!



Тема Re: Daite mi malko saweti, za pokupka na nowa kola [re: SimichOil 21O53]  
Авторstefan (Нерегистриран)
Публикувано19.09.03 12:29



Pichech che kolata e nova, kolko nova, sled 98 no do 99, ot 99 do 2002, sled 2002? Rabotata e tam, che Opel neprekasnato \e, ne chak kato japoncite, de\ rabotyat po dvigatelite, a i po kupeto, makar i ne taka zabelejimo. Naprimer 1.2 16V i 1.4 16V gi spirat ot montaj na Caravan prez 2002, prez 2001 spirat 1.6 motora i puskat 1.6i , chestnaiseventilovia 1.6 go spitar prez 2001 i piskat Eco, otgovaryacht na Evro4.
Pitay tvoite hora kakva tochno kola mislyat da kupiat, godina, motor i chte ya obsadim. Neka se sprat na nechto i sme nasrechta, taka vaprosa ti e mnogo obcht



Тема Re: Daite mi malko saweti, za pokupka na nowa kolaнови [re: stefan]  
Автор SimichOil 21O53 (А ся де ?)
Публикувано20.09.03 10:19



Imah w predwid nowa - ot magazina. Otishli sa i sa si haresali....samo se dwoumiat m/u dwigatelita. Kazaha mi che cenata na Disel-a bila 10 300 Euro. Nowa ot magazina.



Тема Re: Daite mi malko saweti, za pokupka na nowa kolaнови [re: SimichOil 21O53]  
Автор astra76 (fen)
Публикувано20.09.03 20:11



Абсурд това да е цена на чисто нова кола, дори и без тяхното ДДС (мерверщойер)!!! По - скоро става въпрос за почти нова кола или карана като фирмена за мостра на модела в самия гараж на Opel!



Тема Приятелю!нови [re: SimichOil 21O53]  
Автор imitevМодератор (питомен OpelFan)
Публикувано21.09.03 20:21



Щом е нова колата и са я харесали - ми да я купуват бе!

Да грабват дизела и са готови! Ако не им харесва темперамента на дизела да вземат бензинов мотор. Но от новия дизел по-добро няма. И после само нафта от реномирани бензиностанции!

Поне 5 г. няма да им създава особени проблеми.

Това е!





Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.