Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:01 28.09.24 
Автомобили
   >> Opel
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Astra ili Golf na staroнови  
Авторvasil (Нерегистриран)
Публикувано20.07.03 17:08



Zdraveite,Mislq da si kupuvam kola na staro za max 3000-4000lv.Prez povecheto vreme shte q karam bez tovar v Sofiq, no moje i da prihojdam do Varna/Shumen ot vreme na vreme. Moje bi 2-3 godini i posle shte q prodam i shte si kupq druga, no ne se znae. Trqbva da e zdrava - v sluchai che ostana s neq poveche vreme i trqbva posle da moje da se prodade lesno.Tova shte mi e pyrvata kola i taka da se kaje shte se ucha da karam na neq.Edinstvenoto mi iziskvane e da e s 4(5) vrati i za sega sym se sprql na Opel Astra i VW Golf.Ima li nqkoi ideq, az pochti ne razbiram ot koli.Pozdravi!



Тема Re: Astra ili Golf na staroнови [re: vasil]  
Автор -Lee- (wow)
Публикувано20.07.03 17:41



взимай една Астра 1.6и и си готов :))
голф 2 е старо вече, а голф 3 е скъпо все още за тези пари които имаш.
Вземи си седан или хечбек - което те кефи повече.



Тема Re: Astra ili Golf na staroнови [re: -Lee-]  
Автор Mr.Overclock (Vectra 2.0 CDX)
Публикувано20.07.03 18:18



Astrata e po-evtina i podrujkata i e po-evtina, i vozi po-meko ot golfa. Ako ne te pritesniava rujda po vejdite ne se zamisliai vuobste, a puk interiora e dosta po-priaten i moderen ot na golfa

Па, мене джокер ми не требе, я го знам ...


Тема Re: Astra ili Golf na staroнови [re: Mr.Overclock]  
Автор Benton ()
Публикувано20.07.03 19:44



I oshte neshto da dobava - VW harchi vinagi poveche ot Opel ta dori i ot Ford sus edni i sushti motori. A sreshtu 30 lv ti opraviat vejdata... Makar che vejdite na moiata astra (92 ra) oshte ne sa mrudnali, a ne se smeniani!



Тема Васко!нови [re: vasil]  
Автор imitev (питомен OpelFan)
Публикувано21.07.03 09:54



Тука фалиме Опелите!

Ако искаш да чуеш добри думи за Фолксваген - пиши в клуб Фолксваген...

Аз също залагам на Астра Хечбек с мотор 1,4и и 1,6и но да не са 16 клапанови че ще ти изядат главата за смяна на ремъци и кабели на свещи...

... и да не е по-стара от 94...




Тема Re: Васко!нови [re: imitev]  
АвторHotBlg (Нерегистриран)
Публикувано21.07.03 13:10



Ето и моето мнение - ако можеш си вземи 1.6i Caravan ! Но имай в предвид че Каравана (комбито де) държи най-висока цена, но после също ще и вземеш пари ако решиш да я продаваш след 2-3 години! На возия е еднаква като седана, като размери също, а много хора казват че е по красива! Единствено аеродинамиката и е по-лоша, но се усеща само при много високи скорости! А що багаж събира само, че и да спиш спокойно можеш в нея
Късмет!



Тема Kombiнови [re: HotBlg]  
Авторvasil (Нерегистриран)
Публикувано21.07.03 13:20



Mai shte se orientiram kym 1.6i s 5 vrati. Siguren li si, che kombito e ednakvo po razmer s modela s 5 vrati? Kakto i da e - kombi nqma da mi trqbva i ako e po-skypo e bezsmisleno da si kupuvam.Pozdravi!



Тема Re: Kombiнови [re: vasil]  
Автор -Lee- (wow)
Публикувано21.07.03 18:41



kombito e nai-goliamo. niama kak da ednakvo na razmer.
drugoto mu e ednakvo s ostanalite tipove na modela.



Тема Opel или VWнови [re: -Lee-]  
Автор Vectra 1.8 (непознат)
Публикувано21.07.03 21:25



За да разбереш коя марка е по-удачна си направи един много прост и лесен експеримент. Застани на едно кръстовище в София за 10-15 минути и преброй колко от такситата които минат са Kadett/Astra/Daewoo Racer и колко са Golf2. Отсега мога да ти кажа, че съотношението ще е минимум 6:1 в полза на Opel/Daewoo. Вярно че бакшишите са си малко дебили като шофьори, но иначе много добре си правят сметката каква кола да експлоатират. Та по техните разбирания тази кола трябва да се чупи рядко, да се поправя лесно -(тип "направи си сам" или при кварталния майстор, а не да за записваш час по скъпи специализирани сервизи за следващата седмица). Ходовата и част трябва да е здрава като на танк, за да деяни по софийските дупки, частите да са "жълти стотинки" и да ги има под път и над път (а не да си ги поръчваш през Интернет и да ти ги карат по DHL след седмица чак). Не казвам че Golf 2 е лоша кола, но Астрата е по-икономична, по модерна, по-красива и вози по-комфортно. Ако това че на всеки 2-3 години ще трябва да и пооправяш веждите от ръждата не те притеснява, горещо ти я препоръчвам

OPEL, SAAB, PONTIAC and HUMMER (BEST of the BEST in GM)


Тема Re: Opel или VWнови [re: Vectra 1.8]  
Автор Sev ()
Публикувано22.07.03 09:25



за този вид експеримент не бях се сещал




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.