Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:29 05.10.24 
Автомобили
   >> Opel
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема ZA PREDAVKITE I KOLKO KM/H !(C20XE)нови  
Автор Calibra16V (sustezatel!)
Публикувано28.05.03 15:58



za tezi ,koito sa sus C20XE iskam da dam to4nite danni s originalnia 4ip .
na 2-ra predavka 98-100km/h do ograni4itel (7000min/1 tam niakude isklu4va)
na 3-ta predavka 148-151km/h do ograni4itel (7000min/1 )
na 4-ta predavka 189-195km/h do ograni4itel(7000min/1)
tova sa vernite danni i realnata skorost za sobstvenicite na vectri calibri sus C20XE
oborotomera ne go gledaite ograni4itela e na edni i sushti oboroti pri vseki C20XE
i skorosta edna i sushta kilometrajite sa vi napred s 6 do 10km/h pri skorost 100km/h i nagore



Тема Re: ZA PREDAVKITE I KOLKO KM/H !(C20XE)нови [re: Calibra16V]  
Автор Mr. G (C20XE)
Публикувано28.05.03 16:23



Ограничителя на оригиналния чип е точно на 6800 1/мин за C20XE.



Тема Re: ZA PREDAVKITE I KOLKO KM/H !(C20XE)нови [re: Mr. G]  
Автор Bumper (Овен)
Публикувано28.05.03 17:48



Обърни внимание, че ти отчиташ обороти за минута, пък калибрата отчита 7000 минути за някакво 1.
Според мен няма да се разберете.

Де** KREDOR, вирус скапан..


Тема Re: ZA PREDAVKITE I KOLKO KM/H !(C20XE)нови [re: Bumper]  
Автор Ascona83 (бедствие !!!)
Публикувано29.05.03 09:04



Абе незнам ама аз съм виждал калибра с 6 скорости да не говорим че сигурно има разлика в диференциалите, в смисъл в предавателното число за различните региони и зависи от къде ти е дошла калибрата.
Всъщност се нагледах на катастрофи тука по дъждовното време и съм на мнение че е по важно не колко вдига на 2-ра а как да не се резнеш некъде. Не че съм против бързото каране ама загледан в скоростомера не виждаш пътя и стават бели...

Наведи главата защото прелитам ниско с асконата !!!


Тема Re: ZA Calibra16Vнови [re: Ascona83]  
АвторLuBo1 (Нерегистриран)
Публикувано29.05.03 20:00



ta zna4i moita astra 1.8i c18nz pravi slednoto
1va-55 ograni4itel 6300oborota/min
2ra-100
3ta-140
4ta do 170 sum stigal a imashe i oshte do ograni4itelq prosto ma hvana strah
!@!!!1



Тема Един съвет от мен приятелю!нови [re: LuBo1]  
Автор imitev (питомен OpelFan)
Публикувано29.05.03 21:10



Направи 10- 15 000 км и тогава карай със 200 км/ч...

... че ми е безкрайно неприятно да гледам паметници на 18 г. самоуверени младежи покрай дърветата по пътищата...

В крайна сметка никой не е по-бърз от живота... по добре да закъснееш с 15 минути отколкото с цял живот...




Тема Re: Един съвет от мен приятелю!нови [re: imitev]  
АвторGSM_BOSS (Нерегистриран)
Публикувано29.05.03 21:36



Kolegata e prav!!!Imam nad 100 000 km. zad men,no vypreki tova rqdko si pozvolqvam skorosti nad 160km/h.I ne smeq da tvyrdq 4e sym idealniqt 6ofer,taka i vinagi imam edno naum,moje bi i zatova nqmam seriozni katastrofi,samo edna no s motor,imenno na 18g.Ot togava se krotnah,i ne izpylvam kilometraja do kraq,vypreki,4e mi kostva samo malko po-silno natiskane na pedala!!!

UMNATA,kolegi,jiveite si jivota,no go pazete,kakto va6iq,taka i na okolnite!!!!!



Тема ДА!!!нови [re: GSM_BOSS]  
Автор Pagerist (жаден)
Публикувано29.05.03 22:11



Още си спомням 1 прибиране на стоп от казармата:
Шофьорът ми казва: "Да пием по кафе, искаш ли?", и аз: "Не, хайде да стигнем по-бързо!", и човекът ми казва: "Имам над 1,000,000 километра навъртяни, ако си опрял до 10 минути да не закъснееш, толкова по-зле за теб... Спри край пътя, почини си малко, няма да закъснееш, ще се успокоиш, и няма да караш като луд и само да си мислиш -по-бързо, по-бързо, закъснявам... и да свършиш в някое дърво"



Тема ne iskam da se hvalia,noнови [re: imitev]  
Автор Calibra16V (sustezatel!)
Публикувано29.05.03 23:22



imam na calibrata minati 45000km ! ,a otdelni firmenite koli deto sum gi karal tam nad 25000km i tova za ima niama 2 godini .............
karam ekstremno na momenti kogato resha siguren sum v avtomobila si vsi4ko e provereno znam kakvo sum slojil i znam ,4e niama da mi izigrae nomer



Тема Не е нужно да се хвалиш,нови [re: Calibra16V]  
Автор imitev (питомен OpelFan)
Публикувано29.05.03 23:58



защото аз имам на мойта си кола 60 000 за 2 г. на предната имам 25 хил. за 1 г., на служебната еди си колко хиляди и т.н. Имам приятели които въртят на година повече от нас двамата за 2 г. Сам си поправям машините и съм абсолютно сигурен в тях НО! се въздържам от екстремни фокуси ЗАЩОТО! никой не знае какво има след следващия завой: каруца ли, пиян велосипедист ли... каквото там оня отгоре е сложил... и не се знае аз или ти дето сме шофьор и 1/2 да не влезна на топло или да не се възнеса на топло...

Всеки има право да си кара както си иска разбира се! ИМА ПРАВО! Но имах един много умен даскал по математика който казваше: Всеки има право да прави каквото си поиска стига да не пречи на останалите!

УМНАТА ЕЙ! Никой не е най-великия шофьор! Нито Айртон Сена, нито Ники Лауда или другите инвалидизирани или загинали рали пилоти - а те са били наистина ДОБРИ шофьори, карали са ПЕРФЕКТНИ коли и са знаели какво правят, били са подготвени!... Правили са го хиляди пъти повече от мен теб и другите ЛЮБИТЕЛИ шофьори и пак са я докарали до кривата круша!

Има си клас ХОБИ-КАР в БГ шампионата - изпускайте парата там не по улиците на България всеки ден... Там карам аз, кара булката, кара брат ми, кара комшията... Карат много други хора които спазват правилника и безопасността на движението в известни граници

Не ме разбирай погрешно Не се опитвам да ти чета конско или да ви дава акъл на всички състезатели - това си е мое мнение и не задължавам никого с него, но ще се радвам ако поне разбереш какво имам предвид...

Лека и безаварийна колега!





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.