Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:49 15.06.24 
Автомобили
   >> Opel
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Централната конзола?  
Автор PARADOX_sf (ентусиаст)
Публикувано21.05.03 23:09



Имате ли идея как да я махна?
Знам че се държи на 6 винта. Махнах ги и 6-те (дефакто свободна е), но ми пречат разните му жила за парно и т.н. за да я извада. Как мога да се справа с този проблем?
П.С. Става дума пак за Опел Астра 93-та.

VTEC POWER

Редактирано от PARADOX_sf на 21.05.03 23:14.



Тема Re: Централната конзола?нови [re: PARADOX_sf]  
Автор AstraGSi (C20NE)
Публикувано21.05.03 23:51



oooo tova e mnogo gadno pravih go da opravqm lampite na centralnata konzola ... basi ... razglobih kolata togava
Izvajdash bord ... ako imash
izvajdash radio ....
Sled tova si zavirash rutzete tam i otkachash jilata ... s razvivane ... s durpane ... samo az si znam kak gi mahah

Zasega tolkova :)


Тема Re: Централната конзола?нови [re: AstraGSi]  
Автор PARADOX_sf (ентусиаст)
Публикувано22.05.03 08:05



Тия работи съм ги откачил...
Едното от жилата също. Проблема ми е че отзад също минават разни жила и тяхната броня е захачена за врътките с един пласмасов схтифт. Как да брукна отзад за да го откача?
Иначе и при мен са думнали крушки и за тва я махам...

VTEC POWER


Тема Re: Централната конзола?нови [re: PARADOX_sf]  
АвторLamer (Нерегистриран)
Публикувано24.05.03 12:52



Jilata moje da se otkachat i ot kym drugata strana. Po princip trqbva da sa nqkyde tochno ot vytreshnata strana na centralnata konzola. Trabva da si navresh glavata kydeto sa krakata ot dvete strani na konzolata :)) I se otkachat kato prosto natisnesh v pravilnata posoka styrchashtata plasmaska (vnimatelno razbira se, da ne se schupi :)) ). Maj taka trqbva da stane. A moje da probvash i da ivadish vrytkite za parnoto i ot tam da otkachish.



Тема Re: Централната конзола?нови [re: PARADOX_sf]  
Автор PARADOX_sf (ентусиаст)
Публикувано24.05.03 14:03



Аз я махнах вече...
Да ви каза много лесен начин.
Маха се жабката, часовника и радиото. Отвивате болтовете на централната конзола и откажате лижата не от нея а от там дето са върани (парното, вентилатора и т.н.).
Става доста по-бързо.

VTEC POWER



Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.