Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:21 11.06.24 
Автомобили
   >> Opel
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Тапицер - таваннови  
Автор Любитeл (biraaaaaaaaa)
Публикувано10.05.03 13:49



Пичове HEEEEEEEEEEEELP. Отлепи се отново в жегите
Препоръчайте място където ще го направят, така че да не пада поне 3-4 години. Не държа на материала на тапицерията да е някакъв специален, щото няма кинти



Тема Re: Тапицер - таваннови [re: Любитeл]  
Авторdani (Нерегистриран)
Публикувано10.05.03 15:21



imam go sastia problem.problema e 4e korata se svalia gadno.no vednaz ia svalih zanesoh ia na tapicer slozi i nov plat zalepeno vsi4ko to4no.oba4e sega kato se stopli i karam s otvoreni i dvata prozoreca visna celia plat ot korata .darzi se samo na uplatneniata otstrani i na uplatnenieto okolo luka spuska se kato zavesa okolo kratunata mi. goliama pofta.taka 4e sam prinuden da svalia pak korata no ste si go zalepia tozi pat sam.samo niakoi da prepara4a niakakvo lepilo.................mezdu drugoto nesto veselo viarno 4e opelite mi haresvat fen sam mu nisto 4e e palnoleten no po4ti vseki problem koito go imat kolegite ustanoviavam 4e sam go ilmal i az.to ne bese za luka 4e te4e za tavana za gazovata uredba majnata mu da vidim sega lepiloto......



Тема Re: Тапицер - таваннови [re: dani]  
Автор Любитeл (biraaaaaaaaa)
Публикувано10.05.03 16:21



Да лепилото е важно, щото и аз го бях залепил с едно и стоя много добре известно време, докато не почна да пече яко .... Явно требе лепило дето носи на висока температура...



Тема Re: Тапицер - таваннови [re: Любитeл]  
АвторM (Нерегистриран)
Публикувано10.05.03 17:54







Тема Re: Тапицер - таваннови [re: M]  
Автор Любитeл (biraaaaaaaaa)
Публикувано10.05.03 18:09



Blagodarja.
Da ti pomogna s objasneniata. Izpolzwaj

namirash go kade se namira, shtrakwash warhu mjastoto i gore ima "Вземи линк". Щракаш там - Copy + Paste i si gotow



Тема Re: Тапицер - таваннови [re: M]  
АвторSR (Нерегистриран)
Публикувано10.05.03 18:09



120 kinta za tavan?
Na men mi se vizhdat mnogo.
Imam sashtia problem s Astrata, govorih s edin poznat tapicer i mi kaza da si vzema plat, namerih si dnes edin, neshto kato izkustvena kozha, no ne tochno,mozhe da se barshe s mokro, na cviat pochti kato originalnia, 6 lv/m.,1.50 shirok.Ta 12 lv.E, ne sme govorili kolko shte mi vzeme za lepeneto, no edva li poveche ot 15-20.No kaza, che shte svali dunaprena i shte slozhi drug ot gornata strana na korata.V ponedelnik sam pri nego, shte vidim..



Тема Re: Тапицер - таваннови [re: Любитeл]  
АвторM (Нерегистриран)
Публикувано10.05.03 19:53





to ne 4e sam mnoo orientiran s kartite... ama tam trea da e ;)



Тема Re: Тапицер - таваннови [re: SR]  
АвторM (Нерегистриран)
Публикувано10.05.03 19:59



ami pitai go i kolko bi iskal ako pravi tavan na sprigli, a ne s kora ;)
i vij sled tova kolko e kojata lv/m
4estno kazano v na4aloto i az si misleh kam 70-80.. kato go vidiah kak stana i si misleh ve4e - samo 120lv??

ne tavana stana naistina mnogo dobre, a moga da ti pokaja i kak edin "maistor tapicer" se izsra na korite na vratite mi

salona mi sahto stana mnogo dobre.. ama za nego ia zakarahme do Samokov da go napraviat - adski dovolen ostanah i ot tam.

be za 300-500lv moje da si napravite ebati gotinia salon (sedalki, tavan, vrati) ;)



Тема Opsssssнови [re: M]  
АвторM (Нерегистриран)
Публикувано10.05.03 20:02



predobril sam razstoianieto ot centera ;)

ei tuka triabva da e.





Тема Re: Тапицер - таваннови [re: Любитeл]  
Автор -Az- (Самият Аз! :-))
Публикувано13.05.03 23:07



Имам го същия проблем, и то отдавна, но вече не се трае. Днес говорих с един тапицер до читалище "Светлина", каза че ще ми го направи за 70-80 лв с кожа, (има някаква много фина, може и да е изкуствена, има и всякакви цветове) но иска сам да си го сваля. Вие как мислите, заслужава ли си, и лесно ли се сваля стария таван?
Става дума за Kadett E (Капка).

Как се сваля всъщност кората от тавана?




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.