Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:52 02.07.24 
Автомобили
   >> Opel
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема стига с тези гонки бре!!!!нови  
Автор dian_dimitrov (ентусиаст)
Публикувано15.03.03 01:08



стига с тези гонки бре хора преди 8 години взех книжка и бях на 18 тогава се гоних със много хора понякога биех понякога падах само дето тогава се гонихме с коли соц. производство понякога се събирахме малко луди глави и правехме "тунинг" на някоя заз-ка или траби т.е. слагахме по-големи двигатели най-често от жигули или лада тогава вече гледахме смаяни физиономии когато ги карахме със скорости над 160 км/ч ама от тогава мина време аз мисля че пораснах така че престанах да се гоня е ВИЕ пораснали ли сте????



Тема Re: стига с тези гонки бре!!!!нови [re: dian_dimitrov]  
Автор julys (каращ 205)
Публикувано15.03.03 01:21



ами аз не съм още:)
баш съм на точната възраст нито малко нито много, та да ми се иска, и да не правя глупости, ама пък няма с какво

br



Тема Re: стига с тези гонки бре!!!!нови [re: dian_dimitrov]  
Автор DArkMAn_ (2.0i ruleZzZ)
Публикувано15.03.03 01:27



знам,че с годините тоя мерак минава така че поне сега да си правиме шоуто :))))



Тема Re: стига с тези гонки бре!!!!нови [re: DArkMAn_]  
АвторN3tBuster (Нерегистриран)
Публикувано15.03.03 01:41



OO , greshish 4owek , s godinite ne minawa. Na dostata4no sam za da bada olegnal , osobeno w shofiraneto , no uwi , ne e taka . Maniata si ostawa.



Тема Re: стига с тези гонки бре!!!!нови [re: dian_dimitrov]  
АвторAstraGSi (Нерегистриран)
Публикувано15.03.03 01:49



Abe pich ... spored men za vseki chovek e razlichno .... za tezi koito sa istinski maniazi si ostava mania ... a dokolkoto godinkite ... Shte vidim kak she se chustvam az na 26-7 :) ... no za sega .... Qko Street Racing



Тема PO dobre gonki,нови [re: AstraGSi]  
АвторRadioDJ (Нерегистриран)
Публикувано15.03.03 09:44



otkolkoto nadpivane v bara. Pravilsam gi i dvete ot 1991g. nasam, i ot gonkite nito boli glava posle, nito ti se gubi polovinata ve4er, nito se sabujda6 s neistovi bolki v glavata i hodi6 kato zamaian sledva6tite niakolko 4asa. Taka 4e kolegi, izberete balgarskite gonki, pred balgarskite kra4mi!!!!!



Тема Re: PO dobre gonki,нови [re: RadioDJ]  
Автор DArkMAn_ (2.0i ruleZzZ)
Публикувано15.03.03 10:39



i ot dvete po malko e naj dobre mene ako pitash :))



Тема Re: стига с тези гонки бре!!!!нови [re: dian_dimitrov]  
АвторLuBo1 (Нерегистриран)
Публикувано15.03.03 10:47



kefite me mom4eta kato dode subora ste vi vidim koi kolko se durpa navitaci li ste dori i da ima kuki muki da napaim ne drag racing a streetracing demek obikolka na grada na mrusna gaz v 12 ve4ertada kajem ot centura na gabrovo do hijata deto sme to na drag vseki moje koito e navit ot sq da parim prognozite



Тема Re: стига с тези гонки бре!!!!нови [re: LuBo1]  
Автор AstraGT (непознат)
Публикувано15.03.03 12:07



Tova veche e prekaleno! Nqmam nishto protiv systezaniata na mesta deto ne prechish na nikoi ama da trygnesh iz grada da pravish sastezanie ne mislish li che e malko opasno? Shtoto v 12 vecherta moje i da niama mnogo dvijenie ama pak bakshishite si vyrvat ami ako ti izkochi pian ??? Vsichko moje da stane. Na nikoi ne go pojelavam. Zatova e po dobre spored men gonkite da si se pravat na mesta deto niama opasnost da postrada niakoi.



Тема ne 4e sum prailнови [re: AstraGT]  
АвторLuBo1 (Нерегистриран)
Публикувано15.03.03 13:34



mi to kuv e smisula na drag racing a ??? to e napraino za koli s pove4e ot 250 kone koito za 400metra ste minat 200km/h a ne da stignat 150-160km/h
a AstraGT nai qko e da se durpame v gradski uslovia ebesh li gi v bakshishite hubu da ne e 12:00 ve4erta da e 04:00 sutrinta togava suvsem nqma dvijenie tui4e v varna ima mn pravi otse4ki s duljina nad 2 km koito sa idialni i na vsi4kite si na put s predimstvo tui ne e qko na drag ima koli koito varqt mn pove4e sled 100km/h primer BMW ne iskam da obijdam markata a ima i takiva deto do 100km/h varqt i primer QPONSKITE tui4e koe e po qko ste se vidi

a za subora ako iskate da si napraim maistorsko shofirane np da ne e gonki a maistorsko shofirane i vladeene na avtomobila




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.