Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:45 08.06.24 
Автомобили
   >> Opel
*Кратък преглед

Тема Смяна на съединител.......нови  
АвторDRAGSTER (Нерегистриран)
Публикувано19.02.03 13:55



На Vectra-C20NE,знае ли някой за цени на притискателен диск(или наковаване?),лагер,евентуално огледален...По-добре ли е за смяна със скоба и в кой сервиз,ако някой го е правил?Цени.





Тема Смяна на съединител....... [re: DRAGSTER]  
Автор Azzl ()
Публикувано19.02.03 22:34



Na men mi rasnaha 20 lv. za truda no ima edin tarikatski nomer kato hodish da proveryavash ceni pitai ne samo za benzinovite dvigateli no i za dizelite ima razlika v projinite no kato karash ne se oseshtat i sa po evtini s pone 25 lv. SAmo ne zabravyai da proverish shlicite dali pasvat
Zа benz. sa s 6 prujini a za dizel 4 dvoini
as sam dovolen



Тема Re: Смяна на съединител.......нови [re: Azzl]  
АвторDRAGSTER (Нерегистриран)
Публикувано20.02.03 09:45



Това за диска е интересно,ама това с шлиците е тънко,как ще ги измеря-части от мм и нема да стане!Предполагам,че пружините са по яки -дизел?Не знам и какви ментета може да има...Иначе смяната върви -20-25лв о.к.





Тема Re: Смяна на съединител.......нови [re: DRAGSTER]  
Автор Calibra16V (sustezatel!)
Публикувано20.02.03 12:06



po princip nai-dobria i na evtinia variant e da ti nakovat ferodovia disk i da smenish aksialnia lager i problem nema da imash!



Тема Re: Смяна на съединител.......нови [re: Calibra16V]  
АвторLudiamax (Нерегистриран)
Публикувано20.02.03 15:49



Това с коването,не винаги е най-доброто -зависи си от майсторо.По-сигурно е от лепено,но и пробега е само до нитовете.Лагера по принцип винаги се сменя,независимо от състоянието!





Тема za shliciнови [re: Ludiamax]  
Автор Azzl ()
Публикувано20.02.03 22:28



Ne e nujno da merish a tryabva samo da gi prebroish i vsichko drugo e normalno to ako ima razlika tya e vidima .Ne sam privarjenik na nakovavaneto vijdal sam mnogo loshi rejultati"da ne dava gospod"



Тема Re:Za cenite........?нови [re: Azzl]  
АвторDRAGSTER (Нерегистриран)
Публикувано21.02.03 13:09



Някой да знае по-ниски цени от тези и къде?:
-притискателен диск-от 108-150лв.
-лагер-аксиален -30-40лв.





Тема Za cenite.....DAнови [re: DRAGSTER]  
Автор Azzl ()
Публикувано21.02.03 22:29



ima nyakade kam 55 80 lv. za tolkova byaha lyatoto ne sa skochili ako iskash shte proverya pak no sam siguren che sa takiva vsichko drugo e bezumie



Тема Re:Okaza se drugo...........нови [re: Azzl]  
АвторDRAGSTER (Нерегистриран)
Публикувано24.02.03 10:13



Опитах,да регулирам жилото на съединит. и то се скъса.......Явно се е държало,на 1-2 витки.Проблема е,че предполагам трябва да сваля целия педал,защото не може да се извади(да се сложи)накрайника на жилото -опира при цялото движение на педала,в неговата странична опора?Някой знае ли,дали така се прави?А за нови жила -кои са по-добри?Да не стане пак -скръц,скръц!






*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.