Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:06 19.04.24 
Автомобили
   >> Opel
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Я кажете какво мислите за VECTRA  
АвторXъш (Нерегистриран)
Публикувано25.11.02 12:26



... щото мисля да си търся такава кола. И по-точно повече ме интересува мненията против щото мненията за са ми ясни.
Аз като гледам тая кола е по-практична и от Peugeot 405 и от AUDI 80. Вярно е че загнива отзад и няма комфорта на Peugeota , но от практична гледна точка тази кола като че ли е най-удачния вариант.



Тема Re: Я кажете какво мислите за VECTRAнови [re: Xъш]  
АвторRosen (Нерегистриран)
Публикувано25.11.02 13:55



По-добре Омега. Мойта я продавам. Не се шегувам, доста е по-комфортна от Вектрата.



Тема Re: Я кажете какво мислите за VECTRAнови [re: Xъш]  
Автор[FF]GODFLESH (Нерегистриран)
Публикувано25.11.02 14:09



axaxaxaxa kakaf komfort ima v 405-cata???



Тема Re: Я кажете какво мислите за VECTRAнови [re: Rosen]  
Автор Любитeл ()
Публикувано25.11.02 14:41



... но за сметка на това тежи с 300 кила повече ...



Тема Re: Я кажете какво мислите за VECTRAнови [re: Xъш]  
Автор 4x4 (<>)
Публикувано25.11.02 17:10



Когато разумния човек си купува автомобил гледа няколко параметъра цена/здравина/цена за поддръжка/комфорт/разход/безопасност (при еднакво запазени автомобили) има и други разбира се. По мое мнение Вектрата притежава отличен баланс от тях.

Opel Vectra 2.0 4x4, ON-ROAD


Тема Re: Я кажете какво мислите за VECTRAнови [re: 4x4]  
Автор avtofen ()
Публикувано25.11.02 17:58



100% suvpadenie s nachina na mislene na 4x4!!!!DA VECTRA!!!



Тема VECTRA 2.0iнови [re: Xъш]  
АвторPh (Нерегистриран)
Публикувано02.12.02 17:47



Ako mojesh da prenebregnesh problemut na OPel s lamarinite, znachi deistvai! minah 46 000 za po-malko ot 3 godini pri vsyakakvi usloviya - ne e mnogo - i ima samo edin dva pritesnitelni problema - jilo na suedinitelya, eventualno iznoseni lageri na zadnite glavini, no kato cyalo kolata e super! a i pod surdinka, otzad akto butnesh sedalkite napred e dosta prostorna za dvama dushi......;-) samo ne zabravyai da smuknesh leko stuklata.....



Тема Re: Я кажете какво мислите за VECTRAнови [re: Xъш]  
Автор kaskone (entysiast)
Публикувано02.12.02 18:38



az predi da si zema astrata karah 3godini vectra 1.6mi. 1990g. be6e na 120 000km a sega e na 160 000km.!!! Varvi kato py6ka i gori malko. smenjal sam edinstveno lagerite na zadnizata- 60lv. , kabelite na sve6tite- 40lv. + maslo, remak i t.n.( konsymativi koito na vsjaka se smenjat). Vozjat malko darveno i korite im se razhlopvat ako sa karani pove4e ot 2 godini v bg. Ina4e kato problemi sam zabeljazal- mono inzekziona se skapva barzo ot na6ia benzin i ti svetva lampata CHECK ENGINE edna takava zalta v ljavo na tabloto pod lampata za masloto, povdiga4ite se raztrakvat barzo, no i s tova se svikva:))), a i nai vaznoto e 4e ot doly i po vezdite gniat no kato i opravi6 vezdite~100lv. zabravja6 za tozi problem. Gledai da ne e izgnila otgore kadeto pryzinite se zahva6tat za kypeto, 6toto tva se opravja po gadno. drygoto e 4e garnityrata na kapaka na dvigatelja izgarja barzo, osobeno ako e zagrjavana 4esto, ama tva se opravja elementarno!!! dano sam ti pomognal v izbora i ne sam te otkazal:)))! KOLATA E SUPER!!! ako pita6 men si zemi 1.8s i v nikakav sly4ai 2.0i!!! ako pak tarsi6 reza4ka kolata e vectra 2000 4x4 inzekzia 150hp., e ili vectra v6 2.5 (170hp.) ama za nea pitai "Vectra 1.4+" 4e toi si znae nai dobre:)))(goljam zvjar e). i gledai da e s pove4e ekstri 4e posle te prodavat kolata;))) kasmet v tarseneto i da po4erpi6 kato ja zeme6!!!!!!!!!!



Тема Re: Я кажете какво мислите за VECTRAнови [re: kaskone]  
Автор Любитeл ()
Публикувано02.12.02 22:18



Много ми е любопитно, какво имаш против 2.0 За този двигател казват че е най-добрия а ти точно него да отричаш...



Тема Re: Я кажете какво мислите за VECTRAнови [re: Любитeл]  
АвторGM (Нерегистриран)
Публикувано02.12.02 23:34



2,0l e s puti po-dobre ot 1,8s. Mnogo stabilen dvigatel i silen za kupeto.
2,0l za vektra e tova koeto e C16NZ za Kadett.:))




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.