Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:14 09.06.24 
Автомобили
   >> Opel
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Трагедия...нови  
Автор Vectra_16V (150hp)
Публикувано13.11.02 13:27



...това е най-общо казано положението с моя автомобил. За огормно мое съжаление ще трябва да сменявам nick-a, а евентуално и клуба.
Колицата ми не става за нищо, освен ако в нея не се вложи много сериозна сума. И все пак ако някой търси ударена Vectra да се обади.

Лека нощ, добър ден пак съм с моя...


Тема Re: Трагедия...нови [re: Vectra_16V]  
Автор HlTMANМодератор (The DarkSoul)
Публикувано13.11.02 16:09



Losho

Kakvo e pokrivilo? Rogove?

WWell BE COOL



Тема Re: Трагедия...нови [re: HlTMAN]  
Автор Vectra_16V (150hp)
Публикувано13.11.02 16:16



Двата рога, магарето, кожуха на скоростната кутия е счупен, а и тя също. Радиоатора на климатика и водния.
Поне двигателя е здрав и няма повреди по него.

Лека нощ, добър ден пак съм с моя...


Тема Re: Трагедия...нови [re: Vectra_16V]  
Автор syglasen (новак)
Публикувано13.11.02 23:24



Mnogo nepriqtno naistina. Pone zastrahowana li beshe? Sega se seshtam kakwo kazwat budistite w takiwa sluchai: "Ako bez neshto poweche ot 10 min , to po dobre wednaga se razdeli s nego". Dano ti pomogne , na men ne uspq sywsem da mi pomogne de, makar che beshe za drugo :))

Pojelawam ti kysmet s nowata kola



Тема Re: Трагедия...нови [re: syglasen]  
Автор Ascona83 (бедствие !!!)
Публикувано14.11.02 09:46



Аууууу как ше се разделяш бе с таз кола я се успокой!!!
Има една машинка дозер се казва щи оправи геометрията на колата, нова скоростна кутия ше се намери за до 500 лева според мен, радиатор воден знам едни вносители дето за мерцедеса на бащами чисто нов го докараха на 340 лева, за климатика не знам, ама тя и без климатик върви!!!
Но ако се решил че ще се разделяш с нея поне кажи какви пари и търсиш та да ти търсим купувач поне!!!

Наведи главата защото прелитам ниско с асконата !!!


Тема Re: Трагедия...нови [re: Ascona83]  
Автор Vectra_16V (150hp)
Публикувано14.11.02 10:36



Работата отива на много пари. Аз горе долу смятам цените така: скоростна кутия може да се намери за около 300, радиоатор нов за 270, фаровете са около 150 двата, преден капак него предполагам около 80-100лв. бронята ще я направят почти без пари, само не знам колко пари са гредичките по маската. Те са три. Единия тампон е доста изкривен и там не знам колко пари ще отидат. А за мое огромно учудване окачването е здраво.
За работа ми казаха около 800-900лв това е за всичко включително и боядисването на коша. Щот предния капак аз ще си го глася, цветово.
Както и да го смятам отива около 2000лв.
Така ударена съм я обявил за 2000, ама едва ли ще се намери някой, който да я купи. Вчера ми дадоха друга идея да вложа тия 2000лв и да я направя колата идеалня и после да я шитна за около 4000, което не е никака лошо. Защото така в ударен вид мога да не я продам изобщо, а на части ще я продавам с години.

Лека нощ, добър ден пак съм с моя...


Тема Най-добре направи така...нови [re: Vectra_16V]  
Автор imitev (смел)
Публикувано14.11.02 13:22



Щото иначе хич не можеш да я продадеш...

пък като я наточиш с едни синички лампи от пред от зад, спойлери, лети джанти и една музика и някое гъзе ше я купи без да я погледне за 6 бондака...


Със здраве!



Тема Re: Най-добре направи така...нови [re: imitev]  
Автор Ascona83 (бедствие !!!)
Публикувано14.11.02 15:46



Па то кат си я направиш що ще я продаваш?

Наведи главата защото прелитам ниско с асконата !!!


Тема Re: Най-добре направи така...нови [re: Ascona83]  
Автор Vectra_16V (150hp)
Публикувано14.11.02 22:28



Абе аз преди да разбера за по-сериозните проблеми(счупената скоростна кутия и т.н.) бях намерил откъде да си взема неони за под колата. Бях уговорил и бас каса а и си намерих човек да ми драсне една рисунка на предния капак. Ама тоя стълб уби всичко в мен.

Лека нощ, добър ден пак съм с моя...


Тема Re: Най-добре направи така...нови [re: Vectra_16V]  
Автор Ascona83 (бедствие !!!)
Публикувано15.11.02 08:24



Айде сега пораженчески приказки нема да слушаме
Голем праз един стълб и веднага почваш да се предаваш!!!
Ич да не ти пука, постепенно ще си оправиш колата, днес кутия, утре преден капак, после радиатор, и накрая ще стане супер и ще си я караш със здраве!!!
Ясно е че толкоз пара на куп не е убу да се фърля и за това постепенно си я прави, мераклииски та да си доволен!!!, Ем ше видиш кое как къде и защо!!!
Между впрочем я кажи каква ти е скоростната кутия F?? какво е да проверя при един тарамбук какви пари ще иска? Май Ф18 е твойта ако се не лъжа или Ф20?

Наведи главата защото прелитам ниско с асконата !!!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.