Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:48 06.07.24 
Автомобили
   >> Opel
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Dvigatel  
АвторLamer (Нерегистриран)
Публикувано24.08.02 23:54



Imam edin malyk problem, kojto moje da se okaje i golqm :)
Kakvo mislito po vyprosa, ako oshte na 3000 oborota dvigatelq zapochva da reve kato jivotno i ako se opita da stigne do 5000 sigurno shte trqbva da go sybiram posle po pytq ? 14NZ.



Тема Re: Dvigatelнови [re: Lamer]  
АвторGoshko (Нерегистриран)
Публикувано26.08.02 15:58



Не се считам за специалист, но според мен това се дължи на стари гърнета - (някое от всичките). Също така и маслото с което караш дава резултат върху шума на двигателя. На мойта ефекта е точно като при теб. След като избуших катализатора (екологията) шумът осезаемо се промени - като че ли свири повече, но пък шумът при високи обороти като че ли намаля и поне се изменя плавно с вдигане на оборотите.



Тема Re: Dvigatelнови [re: Goshko]  
АвторLamer (Нерегистриран)
Публикувано26.08.02 16:16



Katalizator nqma ot dosat vreme. S tozi sviknah taka da se kaje. No mi se struva, che po skoro do 3-tata predavka edvam stiga do 3200 oborota. Chudeh se dali ne moje da e ot syedinitelq ? da e prekaleno iznosen. Vsyshtnost edin priqtel mi kaza, che v knijkata se preporychvalo na po-niski predavki da se kara mejdu 2500 i 3000 oborota, kato se ima predvid, che max vyrtqshtiq moment e na 2800 oborota, pochvam d si mislq, che vsichko e nared ( e ako beshe i nova shteshe da e oshte po-nared, no ne e )



Тема Re: Dvigatelнови [re: Lamer]  
Авторme (Нерегистриран)
Публикувано28.08.02 09:24



Моят започва още на 2500 оборота.Това почна откакто смених тампоните, явноса по-твърди.



Тема Re: Dvigatelнови [re: Lamer]  
Авторme (Нерегистриран)
Публикувано28.08.02 09:24



Моят започва още на 2500 оборота.Това почна откакто смених тампоните, явно са по-твърди.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.