Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:41 18.05.24 
Автомобили
   >> Opel
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Гърнетанови  
Авторpresident (Нерегистриран)
Публикувано27.07.02 10:33



Колеги, от къде да си взема читаво средно гърненце за моята "капка"?!



Тема Re: Гърнетанови [re: president]  
Автор Eva* (и пак тя)
Публикувано27.07.02 11:08



На Софийския сервизен пазар има - WALKER, BOSAL, ASPO, TEREM и РУСКИ. А сега малко данни - WALKER са по-евтини от BOSAL, ASPO са по-качествени от TEREM, РУСКИ-те са си руски. Доставчиците са едни за всички. Сервизи колкото щеш.



Тема Re: Гърнетанови [re: president]  
АвторGSl (Нерегистриран)
Публикувано27.07.02 11:15



Vzemi si ot M-komplekt 33- "Slivnica"-bloka srestu salati KENAR. Kum 40lv e srednoto i sa hubavi- na edin priatel vece mu durzi 3 ta godina bez da e mrudnalo.

Ne znam kakvi sa po ime i proizhod ,ako slucaino EVA popita.



Тема Re: Гърнетанови [re: president]  
Автор Calibra16V (sustezatel!)
Публикувано27.07.02 11:36



ot KRAFT po okolovrushtnoto shte gi namerish te sa to4no do putia ne se
zanimavai s gluposti otidi do tam i do 30 min shte sa ti go smenili.
Te rabotiat nai-dobre i nai-ka4estveno.

ludoto mom4e s 4ernia OPEL



Тема Re: Гърнетанови [re: GSl]  
Автор Eva* (и пак тя)
Публикувано27.07.02 12:18



Добре де! Как ме хвана в крачка.
На АСПО цена клиент 45 лв., ако пита за мен може и да му го уредя за 40 лв. Гаранция 12 м., и ако иска и в сервиз ще го пратя.
В "ЕМ Комплект 33" Сливница - срещу Кенар.



Тема Re: Не бих казал че това е качеството..... [re: Calibra16V]  
Автор silent (някакъв)
Публикувано27.07.02 15:41



което би ме задоволило.......работата им по смяната не е на ниво.......например аз ги оставих да ми сменят гърнето и някои други работи......и много по късно видях че са направили груба грешка.........за качеството на гърнетата не знам моето е на три месеца обаче тръбата която сложиха като я гледам три месеца по късно на какво прилича не знам дали ще изкара и една година........така че не ти препоръчвам крафт.......макар че може другите да са още по-зле............

незабележим


Тема Evaнови [re: Eva*]  
АвторGSl (Нерегистриран)
Публикувано27.07.02 21:09



:)) Tova predisnoto go kazah na maitap. Niamal sum ama nikakva predstava che imas nesto obsto s M-kompl. ,kamo li che s takava lesna ruka urezdas izgodni cenicki:). V M-kompl. li rabotis? Kazi kude i ste ti stana redoven klient,chestno!:)Ama na po-niskite ceni,nali?:)

Vuv filiala na M-kompl. do teatur Sofia raboti nai-super prodavackata na avtochasti koiato vuobste niakude sum vizdal -krasavica s cherna kusa kosa i sus sini ochi,na vuzrast 30-35, a na vsickoto otgore i absoluten spez po avtochastite, abe niamam dumi- strasna magia!
Ta da ne si ti tazi krasavica, Eve?:))))))




Тема Re: Не бих казал че това е качеството.....нови [re: silent]  
Автор Calibra16V (sustezatel!)
Публикувано28.07.02 01:48



neznam tova si e li4no tvoe mnenie az sum bil tam gledal sum kak rabotiat
i na men kak mi smenixa zadnoto gurne s nakrainicite taka,4e mom4etata mnogo
dobre si ispipaxa rabota i go napravixa perfektno v momenta vsi4ko e perfektno.
edno e da gleda6 i da si misli6 drugo e da se slu4i.............

ludoto mom4e s 4ernia OPEL



Тема Re: Знам ли???нови [re: silent]  
АвторOпeлиcт (Нерегистриран)
Публикувано29.07.02 11:58



Когато си търсих такова гърне, попаднах на майстор който ги правеше
верно че не ми харесва (не мисля че спазва заводските параметри:)) обаче 2г нямам грижи с него. Майстора се намира зад Пежо, на изхода на софия за Пловдив. взе ми 40 лв с монтажа. Иначе за Крафт... там не е за Опел и най вечене е за Капка, защото ми искаха около мнооогоо лв за средното със смяната. > 75 гърне, 15 лв на съединение за труд, 2 х 10 лв скоби.



Тема Re: GSlнови [re: GSl]  
Автор Eva* (и пак тя)
Публикувано29.07.02 13:24



Не душата, ама ще я похваля дамата от твое име.
Аз самата съм с кестенява коса и пъстри очи. Същата възраст. Само че, водя рекламата в тази фирма. Офиса срещу Кенар.
И мога да ти съдействам за всичко по автомобила. Нямам нищо против да помогна във всеки един момент.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.