Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:45 21.06.24 
Автомобили
   >> Opel
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Ужасна смраднови  
Автор Vectra 4x4 (теоретик)
Публикувано25.07.02 21:00



Преди два-три дни от въздуховодите на колата се носи много лоша миризма. Интересното е, че смрадта я има само ако не е пуснат климатика. Като го пусна и изчезва за 2 минути. Като го спра - пак смрад. Някой имал ли е подобен проблем ? Помагайте - ще се издушим



Тема Re: Ужасна смраднови [re: Vectra 4x4]  
Автор Calibra16V (sustezatel!)
Публикувано25.07.02 21:06



znam taka e ama moita ne e 4ak tolkova goliama smrad neznam zashto e taka
kato pusna klimatika e super ina4e bez klimatik si zatvarai po dobre vuzduho provodite i spri ventilatora.

ludoto mom4e s 4ernia OPEL



Тема Re: Ужасна смраднови [re: Vectra 4x4]  
АвторRosen (Нерегистриран)
Публикувано26.07.02 08:59



Ами провери си климатика за теч на фреона. При мене се получи същия ефект когато започна да ми изпуска фреона от един холендер и климатика вече не беше толкова силен като го пуснеш, а като го спреш миришеше на хладилник, който се е размръзнал. При теб такава ли е миризмата?



Тема Re: Ужасна смраднови [re: Vectra 4x4]  
АвторOpelfan (Нерегистриран)
Публикувано26.07.02 23:08



Da ne se e zavrialo vytre niakakvo zhivotinche (vrabche ili porche) i da e hvyrlilo topa :) ?



Тема Re: Ужасна смраднови [re: Rosen]  
Автор Calibra16V (sustezatel!)
Публикувано27.07.02 00:37



tuka si v gre6ka ne e ot freona na men vsi4ko mi proverixa i freon si imam
hehe abe ne e taka !

ludoto mom4e s 4ernia OPEL



Тема Re: Ужасна смрад [re: Vectra 4x4]  
АвторRacer (Нерегистриран)
Публикувано27.07.02 11:18



A be Calibra na tebe da ne ti smardi ot kozlqcite, ako ne si gi pral.



Тема Re: Ужасна смраднови [re: Racer]  
Автор Calibra16V (sustezatel!)
Публикувано27.07.02 11:25



smeshniko shte vidim koi shte se smee na sreshtata da ne stane taka 4e
ti da ne si bil toq smrudlivec s kozqcite!!!

ludoto mom4e s 4ernia OPEL



Тема Re: Ужасна смраднови [re: Vectra 4x4]  
Автор Jp (минаващ)
Публикувано28.07.02 01:19



Mnogo gaden problem, i pri men se polu4ava sastoto. Imam samnenia 4e moje da se polu4ava ot star filter na vazduha za kupeto. Ili se plu4ava nekakv kondenz stranno... Dano kato smenia filtara da se opravi.



Тема Re: Ужасна смраднови [re: Jp]  
Автор Ascona83 (бедствие !!!)
Публикувано29.07.02 08:27



Такааааааа да ви светкам значи на туй дето знам, а именно:
На някой модели климатици изобщо нема фитър за въздуха в купето или поне не съм могъл да го намеря. У въздухоносната система гадиники не влизат още повееч не умират вътре. Смрадтта се корени в нещо друго, обаче аз само акъл ви давам а никой още не е обадил бира. Но нали съм си добър ше ви кажа: Има вътре в климатичната система една джаджа кочто яко кондензира и там точно се получава нещо като развъдник за гъбички, да не се смейте миризмата е като на мръсни крака ако не се лъжа. Та от гъбичките смърди. Решението е следното: Отивате в сервиза за климатици и им казвате че смърди, те си имат една специална пароструйка крива дето се завира из целата систма и я промиват, след това пръскат и с един препарат против гъбичките и се оправя работата, на баща ми на колата в юнитрейд ако не се лъжа му искаха около 80 лева за целата операция.
Айде и мислете за бирата ми!!!
В същност на баща ми не е мирисало а се беше задръстило радиаторчето и не пускаше въздух в купето.

Наведи главата защото прелитам ниско с асконата !!!


Тема Re: Смени си въздушните филтринови [re: Vectra 4x4]  
Авторmik_xxx (Нерегистриран)
Публикувано29.07.02 16:02



Който си има мустак, трябва да си купи и гребенче......




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.