Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:56 02.06.24 
Автомобили
   >> Opel
Всички теми * *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема spirachki ???  
Автор Wesel (Vesel)
Публикувано19.07.02 10:26



Imam Opel Kapka (1990) ot edna godina i dosega mi se e sluchwalo dwa pyti da sa mi blokirali spirachnite aparati. Posledniq pyt w serwiza w kojto gi oprawqh mi kazaha da si smenq aparatite s takiwa ot Vectra. Ta wyprosa mi e wyzmovno li e towa da stane - da smenq spirachnite aparati na Opel Kadett s tezi na Vectra? I nqkakwo predpolovenie kakwa e cenata na spirachnite aparati na Vectra kato nowi i wtora upotreba

Blagodarq predwaritelno...

Wesel den ot Wesel

P.S. naistina li sa tolkowa skapani aparatite na Kadett-a?



Тема Re: spirachki ???нови [re: Wesel]  
АвторLamer (Нерегистриран)
Публикувано19.07.02 11:05



Moga da ti kaja, kolko sa novite za Kadett :)) Za Vectra sam si naprvi izvod :) za kadett e 500 edin :) A chestito det se vika. Na staro mojesh da si namersih maj za okolo max 50 lv aparata za Vectra de. Vij v avtopazar (tam ima mnogo obqvi za chasti vtora upotreba) inache moje i po nqkoq morga da tyrsish



Тема Re: spirachki ???нови [re: Wesel]  
Автор Ascona83 (бедствие !!!)
Публикувано19.07.02 11:15



Тъй като гледам тука у програмта за опел системите са две за всички опели ATE едната и AC DELCO другата на спирачките.
Намираш подходяща за разпарцалосване вектра и какво виждаш? Виждаш че апаратите от твоя производител за абцелютно същите 1 към 1 смисъл нема, можеш да закупиш обаче комплект гумички с водачи, да ги подмениш, да позачистиш апаратите да го посмажеш, да им удариш една червена боя както е модерно сега( всъщност искам да питам някой ако знае е ли е специална тая червена боя или и с обикновенна може, щото все пак здраво грее апарат ) да ги монтираш да си караш капкат с един харч от порядъка на 70 кинта беше за предните апарати мисля и за двата комплекта а за задните не знам, те може и да са ти барабани.

Наведи главата защото прелитам ниско с асконата !!!


Тема Re: spirachki ???нови [re: Ascona83]  
АвторLamer (Нерегистриран)
Публикувано19.07.02 12:02



E to moje da gi smenish, no ako e naranen samiq aparat, pak e kofti, shtoto moj da blokirat otnovo. Vypreki, che i moq beshe blokiral no cilindyra. A moq masjtor (bashta mi de) za malko da me nabie, kato chu che iskam da si kupuvam dori i na staro :) ta sega karam taka i nema nikvi problemi.



Тема Re: spirachki ???нови [re: Lamer]  
Автор Ascona83 (бедствие !!!)
Публикувано19.07.02 12:08



Абе глей сия аз от моя скромен опит моем да ти кажем че ако е наранен цилиндъра може да се оправи но ако е зверски наранен нема как да стане, нали ме разбираш. А да купиш апарат на старо си е башка дивотия щото едва ли ще е по добър от твоя, за това препоръчвам , ремнтен комплект за да знаеш какво е състоянието и да си правиш сметка!!!

Наведи главата защото прелитам ниско с асконата !!!


Тема Re: spirachki ???нови [re: Ascona83]  
АвторLamer (Нерегистриран)
Публикувано19.07.02 12:18



taka e, pravi si, ne sporq! Ama trqbva dosta tynka shkurka neshto ot roda na 800 maj behe



Тема Re: spirachki ???нови [re: Lamer]  
Автор Ascona83 (бедствие !!!)
Публикувано19.07.02 12:22



При шлайфа трябва доста труд да се хвърли дори и с по ситна шкурка, въпроса тук е да се запази геометричната форма до колкото е възможно, как то и гладкостта така че отнемането на много материал с едра шкурка не е препоръчително, да не говорим че нарушаването на гладкоста води до всички проблеми

Наведи главата защото прелитам ниско с асконата !!!


Тема Re: spirachki ??? - edno predlojenieнови [re: Ascona83]  
АвторLamer (Нерегистриран)
Публикувано19.07.02 12:30



Abe to shtom edin aparat nov e 500 lv, po-dobre da se ide da se kupi edin kadett ot germany za tolkova, che i po-malko :))



Тема Re: spirachki ???нови [re: Wesel]  
Автор Wesel (Vesel)
Публикувано19.07.02 13:00



W krajna smetka washeto predlovenie e da si karam sys starite aparati, no da im naprawq nekyw remont?

Wesel den ot Wesel



Тема Re: spirachki ???нови [re: Wesel]  
Автор julys (205)
Публикувано19.07.02 13:03



s drugi dumi reciklirane...
i az sym v podobno polojenie... samo che ot sfa me izradvaha s ~70, 80 kinta za cilindyrche i majstora kaza shte go reciklirame, toj bi ls reciklirani veche 4 godini i niama griji:)



br:)



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички теми**Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.