Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:24 24.06.24 
Автомобили
   >> Opel
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Xenon Lightsнови  
Автор opeldjia ()
Публикувано12.07.02 16:15



Iskam da sloja Xenon-ovi krushki na moita tarataika. Zabeliazvam obache che masovo se prodavat niakakvi blue_light krushki koito spored men niamat nishto obshto sys xenonovite ... + tva na tiah pishe za niakakvi moshnosti ot poriaduka na 110/100W koeto spored men e bezumno ?!?!? Malkoto info koeto imam za xenonovite lampi e che davat po-dovre osvetenost , kato moshnostta koiato komsumirat e po-malka ot tazi na halogenite - citat ot site-a na HELLA - "a xenon light source delivers twice the light output of a modern H7 bulb while consuming only 2/3 of the energy" ...
Ta da si doidem na vuprosa - kato izlkliuchim raznite kitaiski/turski/i_nam_kvi_drigi bokluci koito svetiat s niakvi protivni sinio/zeleni otenuci , niakoi niakoga popadal li e na svestvni xenonovi H4 krushki ?
Ako da, molia pishete kude moje d ase nameri takova chudo



Тема Re: Xenon Lightsнови [re: opeldjia]  
АвторRosen (Нерегистриран)
Публикувано12.07.02 16:35



Провери ли в Авто рай ?



Тема Re: Xenon Lightsнови [re: Rosen]  
Автор opeldjia ()
Публикувано12.07.02 16:39



ne sum gledal v avto rai/
po-skoro me interesuva opita na kolegite - tursia neshto provereno koeto niakoi e probval , ne iskam da slusham reklamite na razni turgovci deto se opitvat da mi prodadat julta krushka za xenonova !!!



Тема Re:ксенонови крушки ше сложиш на върба в петък....нови [re: opeldjia]  
Автор silent (някакъв)
Публикувано12.07.02 16:49



за да имаш ксенонови крушки трябва да имаш и фарове за тях.........пък няма да си купиш ксенонови фарове щото струват колкото цялата ти таратайка..........пък и да решиш да си купиш няма да намериш за десетгодишната си таратайка...........с две думи забрави.........и потърси друг вариант...........

незабележим


Тема Re:ксенонови крушки ше сложиш на върба в петък....нови [re: silent]  
Автор lvo_Dinkov (типичен Иво)
Публикувано12.07.02 16:51



Pri men daje mai sa dwa pyti kolkoto tarataikata :))



Тема Re:ксенонови крушки ше сложиш на върба в петък....нови [re: silent]  
Автор opeldjia ()
Публикувано12.07.02 16:58



Dobre de, kva e razlikata ???
Dai niakvo info poveche - shto sa mi celi farove ... ochevidno tehnologiata e po-razlichna , ama kude moje da prochete chovek za kvo stava duma vsushnost za d ane zadava tupi vuprosi ?



Тема Re: Xenon Lightsнови [re: opeldjia]  
Автор peshone ()
Публикувано12.07.02 17:20



Виж тука

и тогава ще се сетиш защо се продават Blue_Light крушки, а не Xenon Lights
Цената на Xenon Lights май е от порядъка на 1000 лева и нагоре...



Тема Re: Xenon Lightsнови [re: peshone]  
Автор julys (205)
Публикувано12.07.02 17:42



na avto izlojenieto biah pital edin philipsachin, ta mi obiasni picha che ima sini za gyzaria i ima takiva deto svetiat:)
samo che za mojta kola imashe samo nekvi si deto ne bili bash takiva....
ama mojelo i da stanat i az se otkazah...
ta naj-dobre vij niakoj renomiran proizvoditel kakvo predlaga za tvojta kola i nedej da si pravish ezperimenti, chuval sym za stopeni farove...



br:)


Тема Re: Xenon Lightsнови [re: julys]  
Автор opeldjia ()
Публикувано12.07.02 17:52



Ot tva deto prati peshone e iasno che nema da iade hasan banica. Ochevidno za da svetish sys istinski xenon ti trebvat edin kup neshta ...
I opredeleno NE iskam "sini za guzaria" , deto d asa 1xx W i d ami stopiat reflektorite !
Haide sus zdrave i 10x na vsichki koito vnesoha svetlina po vuprosa :)



Тема Re: Xenon Lightsнови [re: julys]  
Автор peshone ()
Публикувано12.07.02 17:54



ХМ, аз засега и намерение нямам да слагам ксенонови фарове, защото надали има като за моя модел кола, пък и на доста соленка цена идват...
Но ако един ден си купя кола от магазина (дай боже и такъв ден да дойде ), тогава ще я търся да е със серийно вградени ксенонови фарове




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.