Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:24 01.06.24 
Автомобили
   >> Opel
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема OPEL Astra 1.7TDнови  
АвторLubopitniq (Нерегистриран)
Публикувано02.07.02 20:31



Nqkoi moje li da mi kaje kolko e razhoda na OPEL Astra 1.7TD sedan na okolo 6 godini. Edin priqtel mi spomena che ISUZU imali neshto obshto s tochno tozi dvigatel na Astra, nqkoi moje li da mi dade poveche info. Mersi predvaritelno.



Тема Re: OPEL Astra 1.7TDнови [re: Lubopitniq]  
Авторниk (Нерегистриран)
Публикувано02.07.02 22:56



Двигателя си е на ISUZU няма нищо общо с 17D на OPEL до колкото знам е мн добър.



Тема Re: OPEL Astra 1.7TDнови [re: ниk]  
Автор Ascona83 (бедствие !!!)
Публикувано03.07.02 08:45



Аз пък изобщо не знам опел да произвежда дизелови мотори за леки коли !!!

Наведи главата защото прелитам ниско с асконата !!!


Тема Re: OPEL Astra 1.7TDнови [re: Lubopitniq]  
Автор+ (Нерегистриран)
Публикувано03.07.02 13:58



ok, moqta Vectra e s Isuzu 1.7TD i e na 7 godini. naskoro zasichah gradsko (sofia)karane: za 300 i nqkolko km mi e 'izqla' malko pod 20 litra nafta. t.e. grubo kazano okolo 6.5 l/100km.



Тема Re: OPEL Astra 1.7TDнови [re: +]  
АвторL (Нерегистриран)
Публикувано03.07.02 18:35



Izvun gradsko zasichal li si? Predpolagam po magistrala, bez mnogo da q urkash razhoda shte padne chuvstvitelno. Ot kude shte preporuchate da se zarejda nafta v BG (OMV, Shell) ili nqma osobena razlika v kachestvoto.



Тема Re:nafta ot omv samo [re: Lubopitniq]  
Автор carlsson (непознат )
Публикувано04.07.02 00:48



na4i bratle si4ki dizeli na opelite sa isuzu,za 1.7td ne sam 4ul lo6i otzivi(ne sam 4ul i dobri),no tree ti har4i 6-6.5 na sto ako ne q reje6 mnogo
ina4e varvi mnogo za dizel(ako e dobar motora)



Тема Re: OPEL Astra 1.7TDнови [re: Lubopitniq]  
Автор VP ()
Публикувано04.07.02 08:04



Карам служебна Opel Astra 1,7TD призв. 95г. на 130хил км. Двигателя е на Opel (виждал съм и с Isuzu).
Нашата през зимата гореше около 8л/100км, през лятото около 7л +/- 0,1л.
Колата е пъргава и май няма голяма разлика дали я юркаш или не.
Забравих да кажа, че разхода е за градско каране. За извънградско нямам впечатления, защото не съм я карал на повече от 30км извън града.
Също така трябва да се има предвид, че я караме 3-ма души.



Тема Re: OPEL Astra 1.7TDнови [re: VP]  
Авторниk (Нерегистриран)
Публикувано04.07.02 14:13



Привет казваш че астрата е 17TD с опелски двигател, не сам мн сигурен ама не съм виждал по каталозите 17 TD на опел а само на исузу. 17 D и 17TD нямат нищо общо най вече като ход и диаметър на буталото не споменавам изобщо турбото.В се пак бих прочел повече в някой сайт.



Тема Re: OPEL Astra 1.7TDнови [re: L]  
Автор+ (Нерегистриран)
Публикувано04.07.02 20:18



ne, malko karam izvyngradsko, no ne mislq che shte padne pod 6 zashtoto izvyn grada karam kato za akt prez povecheto vreme :-). a sega tochno pochnah nova zasechka kolko gori gradsko za po-sigurno.



Тема Re: OPEL Astra 1.7TDнови [re: +]  
АвторL (Нерегистриран)
Публикувано04.07.02 22:58



mersi, za informaciqta




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.