Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:29 08.06.24 
Автомобили
   >> Opel
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема @ Calibra16Vнови  
АвторOpelfan (Нерегистриран)
Публикувано18.06.02 15:07



Calibra 16V, mnogo se izkushavam da te pitam, parite deto se hvalish che gi harchish za remonti i konsumativi, dali sam si gi izkarvash?

Mozhe i da ne mi otgovariash, ako si se pochuvstval zasegnat.



Тема Re: @ Calibra16Vнови [re: Opelfan]  
Автор Calibra16V (nenadminat)
Публикувано18.06.02 17:07



vish sega tova ne e vupros,koito e ot osobeno zna4enie.Ako do momenta smetnem tova koeto sum napravil na tazi kola otiva kum 2000leva.1/3 s moi
pari sum podobril niakoi neshta.

vinagi do maksimalni vuzmognosti!


Тема Re: @ Calibra16Vнови [re: Calibra16V]  
Автор Vectra_16V (150hp)
Публикувано18.06.02 17:51



Абе хора я се осъзнайте бе!
Някой може ли да ми обясни просто и ясно : Какво значение има кой дава парите за ремонтите, за колата или за бензина? Щом някой ги дава значи тези пари все пак ги има, а дали за мой или на баща ми, чичо ми леля ми или на някой друг от роднините до девето коляно няма значение. Токова ли е важно парите за колата да си ги изкарал ти при това с къртовски труд, само и само да се кажеш аз си съдрах гъза от работа ама си купих кола, при положение, че е можело да се мине и без тези напъни да се докаже нещо.

Лека нощ, добър ден пак съм с моя...


Тема Re: @ Calibra16Vнови [re: Calibra16V]  
АвторOpelfan (Нерегистриран)
Публикувано18.06.02 17:56



Tochno tova mi e misylta. Povecheto hora tyk se stremim da namerim niakakyv, ako ne razumen to pone priemliv kompromis v otnoshenieto cena/kachestvo. Tyi kato harchish chuzhdi pari (a te se harchat s nai-leko syrce), resheniata koito predlagash ne sa loshi, no sa s nepriemlivo otnoshenie cena/kachestvo i poradi tova niamat prakticheska stoinost.
V tozi duh i az moga da dam otgovor na vyprosa " KAK DA SE OTYRVEM OT VSICHKI JADOVE S OPELITE?"
Otgovor : Kato si kupim chisto nov SAAB 9-3, koito e v garancia i shte ni izkara sledvashtite 10 godini.

Razbirash li me kakvo iskam da ti kazha?



Тема Re: @ Calibra16Vнови [re: Vectra_16V]  
АвторM (Нерегистриран)
Публикувано18.06.02 18:08



Naprotiv ima goliamo zna4enie!
dokato ne si gi izkarash sam.. vinagi smiatash 4e niama problem da har4ish za glezotii.. kato po4nesh sam da gi izkarvash ve4e po4vash da gi cenish pove4e.
kfo da napravim hora sme.. ne mislia 4e ima izklu4enia ot tova pravilo.. niakoi pove4e.. drugi po-malko.. ama se vpisvame.



Тема Re: @ Calibra16Vнови [re: Opelfan]  
Автор Aвaтapчe (pow(d)ered user)
Публикувано19.06.02 12:22



9-5 е по-готен - вервай ми :)



Тема Re: @ Calibra16Vнови [re: Opelfan]  
Автор Cherepaha ()
Публикувано19.06.02 17:42



Грешен въпрос. Питай го дали сам си е купил колата или тате я е купил?







Тема Re: Kakvo znachenie imaнови [re: Cherepaha]  
АвторKR-16V (Нерегистриран)
Публикувано19.06.02 21:11



Какво значение има дали бащаму му я е купил или сам си я е купил. Ти задавал ли си си въпроса кой носи храната във вас. Не си мисли че е щъркела. Бащати е длъжен да те храни докато не започнеш сам да си изкарваш парите. Невиздам нищо лошо в това бащати да ти купи кола. Кой баща не иска да види сина си издокаран в някоя хубава кола, още по добре ако си искараш сам парите за да си я купиш, но колко хора успяват на 19 години да карат хубава кола купена със собствени пари гарантирам ти че са изключително малко / не говоря само за България, а за цял сват/. Помисли малко: ти не би ли купил кола на сина си? И съм сигорен че всеки човек би се кефил на колата си още по добре ако е хубава. Но проблема не е в тези хора, а в хората който им завиждат.

Да сме живи и здрави пък дръгото ще си го купим.



Тема Re: Kakvo znachenie imaнови [re: KR-16V]  
Автор Vectra_16V (150hp)
Публикувано19.06.02 21:55



В много от случайте е лесно да харчиш чужди пари пък било то и тези на родителя. Обаче все пак да не забравяме, че преди да похарчиш парите родителя преценява дали те ще отидат за нещо, за което си заслужава. Щом той удобрява даването на тези пари, значи няма проблем.

Лека нощ, добър ден пак съм с моя...


Тема Re: Kakvo znachenie imaнови [re: Vectra_16V]  
Автор Mumko (непознат )
Публикувано20.06.02 02:54



Zdraveite
Stiga be hora stiga ste se karali koi dava parite i koi gi harchi svetut e sharen i za vsichki, az ot okolo 10 godini ne razchitam na nikoi (sega sum na 28) i kakvoto imam sum go kupil s trud , no vinagi sum zavijdal na mnogo priqteli na koito tate im kupuva kola i motor a daje i do benzinostanciqta hodi da zarejda (naistina poznavam takiva) a na men bashta mi i kolelo ne mi e kupuval ne zashtoto e nqmal pari a zashtoto e skrunza , a bih se radval da kupuva koli i da mi sipva benzin , no az ne se oplakvam zashtoto blagadarenie na tova cenq parite . Taka che ne se karaite za gluposti SVETUT E SHAREN I ZA VSICHKI.
Mitko




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.