Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:57 21.06.24 
Автомобили
   >> Opel
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Imam 4ustvo che imam 2 v 1нови  
Автор4yk (Нерегистриран)
Публикувано07.06.02 11:31



Zdravejte, drug ima li go toja problem. Znachi karama Vectra s dvigatel 1.6NZ.
Kolata mi e dosta pazena vsjakakvi konsumativi sa smeneni, vkluchitelno sveshti, kabeli, palec, distributorna kapachka i t.n., no ot samoto nachalo mi pravi slednija nomer.
Znachi na studeno (dori i liatno vreme) kolata e strashno spynata napravo vse edno che e drug avtomobil, raboti shumno, njama moshtnost ne nabira istinska tragedija.
Kato zagree vsichko e nared, vse edno e syvsem druga kola.
Kazete v kakvo moze da e prichinata, kato otida po servizi kolata e zgrjala i na diagnostikata vsichko e nared.
Edinstvenoto koeto veshe me symnjava e che neshto ne e nared s katalizatora i che kato zagree se otpuska i se otpushva. Moze li da e tova.
Ako imate idei kazete gi



Тема Re: Imam 4ustvo che imam 2 v 1нови [re: 4yk]  
Авторcalibra16V (Нерегистриран)
Публикувано07.06.02 16:58



slogi si polusintetika maslo i mahni katalisatora v momenta tazi vectra ia kara6
s mineralno maslo s neiasen proizxod napravi tezi promeni i sled tova pi6i
kolko po burzo kolata ti vurvi.



Тема Re: Imam 4ustvo che imam 2 v 1нови [re: 4yk]  
Автор imitev (смел)
Публикувано07.06.02 17:32



Pyrwo njakolko waprosa:

0. Na gaz ili na benzin e? Ima li gazowa uredba?
1. Kato q zapalish studena promenqt li se oborotite, t.e. kakto si raboti dobre i izwednaj wzeme da kashlja i ugasne?
2. Prez zimata pak li prawi tezi sashtite nomera?
3. Dokade gore dolu kato zagree i se oprawq?
4. Kato q izforsirash rawnomerno li wdiga oboroti ili trese?
5. Sled kato pusnesh gazta do 1000 li i padat oborotite ili po-nisko i se opitwa da gasne?
6. Dokato e studena kato podadesh gaz primerno na 2 ili 3ta uskorqwa li wednaga ili prawi pauza i sled towa tragwa dokato e studena?

Waobshte poweche info...

Katalizatorite kogato sa zapusheni imat swojstwoto da se otpushwat s edno jeljazo :) ne sam chuwal ot toploto da stawa.



Тема Re: Imam 4ustvo che imam 2 v 1 [re: imitev]  
АвторLamer (Нерегистриран)
Публикувано08.06.02 05:54



Kakvo oznachava poslednata 6-ta tochka ? Kakyvo ne e nared, ako pravi pausa ?
10x



Тема Pauseнови [re: Lamer]  
Автор imitev (смел)
Публикувано09.06.02 12:32



Puska mnogo benzin i se dawi naj weroqtno...

I pri men e taka wsjqka sutrin zashtoto dusata pryska benzina warhu smesitelq na gazta i w edin moment idwa mnogo. Kato prodalja da dawam gaz i tragwa normalno.



Тема Re: Pauseнови [re: imitev]  
АвторLamer (Нерегистриран)
Публикувано10.06.02 01:52



Ясно. То това май зависи от компютъра ? Един монтьор ми каза, че било от компютъра. Но малко ме съмнява, защото пробвах с още 3, но пак беще съшото. Ако е само проблема в бензина, значи няма място за притеснение



Тема Re: Pauseнови [re: Lamer]  
Автор imitev (смел)
Публикувано10.06.02 13:16



Пробвай да откачиш масата на акумулатора за 1 мин. за да се ресетне компютъра. Провери си клапата която вкарва топъл въздух от колекторите.

При мен мембраната беше се скъсала и смучеше въздух и докато загрее да спре клапана въздуха кашляше и кихаше :)

Може от неотчетен въздух да ти прави номера. При високи и средни обороти най-вероятно нямаш проблем.



Тема Re: Pauseнови [re: imitev]  
АвторLamer (Нерегистриран)
Публикувано10.06.02 23:54



Компютъра съм ресетвал доста, та чак ми е писнало. По-скоро прблема е като карам на 4-та примерно и като подам рязко повечко газ, малко се замисля преди да реагира както трябва колата. Но аз вече свикнах така :))



Тема Re: Pauseнови [re: Lamer]  
АвторNaemnik (Нерегистриран)
Публикувано11.06.02 12:26



Problema mislja che ti e v centrovkata (momenta na zapalvane ili avansa). Znachi moze i sam da opitash da napravish slednoto, otbelezi pozicijata na delkoto, sled koeto othlabi malko fiksirashtiq bolt i zavyrti delkoto po posoka obratna na chesovnikovata strelka taka che belezite koito si napravil na delkoto i na korpusa na glavata da se otdalechat na 2 - 3 milimetra. Sled tova zategni fiksirashtiq bolt i opitaj kak se dyrzi kolata. Ako iam podobrenie moze da opitash oshte malko da go zavyrtish no ne poveche ot oshte 2 milimetra i opitvash ako po bavno zapochne da poema prosto vryshtash do momenta v kojto hem poema hem go njama momenta sys pridyrpvaneto



Тема Re: Pauseнови [re: Naemnik]  
АвторLamer (Нерегистриран)
Публикувано11.06.02 16:49



Za centrovkata hodih na serviz - reguliraha q sys stroboskobska lampa. Mislq, che za sega moga i taka da q karam. Ako vzema da spira syvsem togava shte mu mislq




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.