Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:49 16.06.24 
Автомобили
   >> Opel
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Temp na datchika na wentilatoraнови  
Автор imitev (смел)
Публикувано20.05.02 18:34



Shte moje li nqkoj da mi kaje na kakwi temperaturi wkluchwa i izkluchwa termoreleto za wkluchwane na wentilatora?



Тема Re: Temp na datchika na wentilatoraнови [re: imitev]  
Авторkadett88 (Нерегистриран)
Публикувано20.05.02 23:27



~85-90 .C.



Тема Re: Temp na datchika na wentilatoraнови [re: kadett88]  
АвторNaemnik (Нерегистриран)
Публикувано21.05.02 10:21



Na samija termovkluchvatel e otbeljazana temperaturata na kojato vkluchva i na kojato izkluchva. Drug vypros e che s vremeto moze da se poluchat i otklonenija. Az na moja sym vzel takyv kojto vkluchva na 88 gradusa i izkluchva na 78.



Тема Re: Temp na datchika na wentilatoraнови [re: imitev]  
Автор Ascona83 (бедствие !!!)
Публикувано21.05.02 10:26



Имам спомен че някъде из дебелите книжки съм чел че работната температура, оптималната на бензинов двигател с вътрешно горене е 93 градуса, на дизела е малко по-ниска мисля че 88 беше.
На колко включва и изключва датчика обаче както са казали ората си пише на самия датчик.

Наведи главата защото прелитам ниско с асконата !!!


Тема Re: Temp na datchika na wentilatoraнови [re: imitev]  
Автор imitev (смел)
Публикувано21.05.02 10:33



Thank You People!



Тема Neshto kato vyprosнови [re: imitev]  
АвторLamer (Нерегистриран)
Публикувано21.05.02 13:16



Kato zagovorihte za datchici, ta zabelqzah, che naposledyk (moje bi ot po-toploto vreme) kato karam i strelkata na temp. minava na okolo 2 mm sled srednata cherta na tabloto. Demek malko me pritesnqva. Zimata ne sym zabelqzval da minava izobshto sredata :(( A chuvam, che ventilatora se vkliuchva za malko i se izkliuchva predi da se evyrnala strelkata na sredata. Inache termostata maj si otvarq, no mi se struva, che mnogo bavno minava technosta kogato e otvoren. Nqkoj da ima ideq kakvo stava



Тема Re: Neshto kato vyprosнови [re: Lamer]  
Автор imitev (смел)
Публикувано21.05.02 20:33



Predi da mine djasnata bjala linijka nqma strashno. Wentilatora se wkluchwa togawa.

GAZ DO LAMARINITE!



Тема Re: Neshto kato vyprosнови [re: imitev]  
Автор Ascona83 (бедствие !!!)
Публикувано22.05.02 12:18



Абе момчета вие бутате ли ги тия коли или ги карате?!?!?
Аз като се шобна в некое задръствяане с квато и кола да съм стрелката винаги седи малк преди червената зона, включително и на асконата ми.
Карал съм и други опели, омеги кадети астри винаги в софия стрелката ми е малк о под червеното. На извънградско стрелката ми седи по средата и не включва перката никога, на асконата специално, освен ако не я пържа по някой баир, тогава се вдига над средата но не съм чул да се включи вентилатор.
Освен да ги бутате из задръстванията на празен ход тия коли друго не виждам какво правите та не загряват?!?!?!?
Даже и в червеното малко да влезе не е страшно бе не се стегайте изобщо, производителя си е оставил резерва само внимавайте дали ви включва вентилатора щото иначе лошо

Наведи главата защото прелитам ниско с асконата !!!


Тема Re: Neshto kato vyprosнови [re: Ascona83]  
Автор imitev (смел)
Публикувано22.05.02 13:09



Честно????
...ами ако не я бутам - не върви :)

Иначе за стрелката - миналата година по баловете съм седял на слънце поне 1 час с работещ двигател и стрелката не е минавала дясната бяла чертичка. Като се включи перката и се връща даже малко назад.

А служебното ДЕУ НЕКСИЯ (опел нек'кав) има две бели точки на скалата между които има място колкото за две стрелки и и седи стрелката между двете точки и зиме и лете.

Май за всяка кола е индивидуално и най-вече зависи от термостата!

Наведи главата защото прелитам ниско с асконата !!!
Крилата по твой патент ли са????



Тема Re: Neshto kato vypros [re: imitev]  
АвторLamer (Нерегистриран)
Публикувано22.05.02 14:21




A mersi za uspokoenieto.
Az popitah, shtoto na men pyk na dylyg pyt mi sedi na 1 mm sled sinqta zona i zat'va.
Hajde i umnata kato prelitate nisko




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.