Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:34 11.06.24 
Автомобили
   >> Opel
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Смяна на задна вежда на Вектра 89г.  
Автор lnner (добронамерен)
Публикувано12.03.02 09:31



Колко може да струва подобна операция.
Знам само, че веждата струва около 30 лв.
Един майстор ми беше казал, че всичко общо ще ми излезе около 90 лв. ама ми се струва много.
10х!

Нонстоп Купон ...


Тема Re: Смяна на задна вежда на Вектра 89г.нови [re: lnner]  
Авторmik (Нерегистриран)
Публикувано12.03.02 13:06



Веждите могат да се намерят и по-евтино (на сервизите ги дават за около 14-15 лв/ бр.). Важно е да се сложат свестни вежди (до колкото знам тези на Интеркар 3000 са добри). Като цяло сумата от 90 лв. не е голяма, стига да ти ги направят качествено - рязането на старите, заварката, китването и боята.

Трябва да знаеш нещо много важно - ръбчетата на веждите завършват с "Y" образен профил. Ако този профил се остави така, там започва да се натрупва кал, която задържа влага и от това започва гниенето. Този Y-профил трябва да се напълни със смола или още преди боядисването да се сплеска с клещи.

mik



Тема Re: Смяна на задна вежда на Вектра 89г.нови [re: mik]  
Автор lvo_Dinkov (типичен Иво)
Публикувано12.03.02 13:44



Az na Asconata slojih wejdi(zadni) i kalnici ot Intercar3000. Wsi4ki tqh mi prepory4aha.
Shto se otnasq do cenata za rabotata, ne moga da ti kaja to4no(po Asconata imashe doooosta rabota), no wsi4ko mai izliza kolkoto ti kaza



Тема Re: Смяна на задна вежда на Вектра 89г.нови [re: lvo_Dinkov]  
Автор lnner (добронамерен)
Публикувано12.03.02 16:49



Можете ли да ми дадете някакви координати на Интеркар 3000.

Нонстоп Купон ...


Тема Re: Смяна на задна вежда на Вектра 89г.нови [re: lnner]  
Автор lvo_Dinkov (типичен Иво)
Публикувано21.03.02 08:04



W Sofia telefonite im sa
931 13 35
931 02 70
931 01 76
931 00 54




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.