Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:56 02.06.24 
Автомобили
   >> Opel
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Re: живковнови [re: syglasen]  
АвторVlado (Нерегистриран)
Публикувано08.11.01 01:07



Glupako kuh, prostako! :)
Moiat Kadett e na 100 godini. 1980 godina proizvodstvo, riadka seria s krqgli farove. Ela da vidish na kakvo prilicha sled malko kqrpene i tuning :) Ela da mi govorish za vqnshen vid na kola 1980 i lada 2107 baia godini po-kqsno. Znaesh li kolko kilometri ima veterana? 360 000!!! Na 250 mu pravihme osnoven remont na dvigatelia. Ela da vidish 1.3 dvigatel za kolko uskoriava i pak ela da mi hvalish ladite. Ot tri godini ne sqm smenial nishto po hodovata chast (vij uliciye sofiski). Edin priatel ima lada... kakvo da ti kaja... prez polovin godina smenia sharniri, kormilni shtangi... a pqk za nakladkite da ne govoria :)
Verno e che razhoda mu ne e malqk, no tova e zashtoto obicham da pravia 70 na 2-ra i da gledam ladite kak oshte ne sa vkliuchili na skorost, shtoto trudno vliza :)
Minalata godina smenih termostata, okaza se che e originalen! Na 19 godini i 350 hiliadi. A chestito! :)



Тема Re: живковнови [re: Vlado]  
Автор тoдop живkoв (президент)
Публикувано09.11.01 21:33



тоя опел го дай в музей.та да може много хора да го видят защото е единствен сред свойте събрата орели

MANCHESTER UNITED


Тема Re: ЩО НЕ ГИ ФЪРЛИТЕ ТИЯ КАРУЦИнови [re: тoдop живkoв]  
АвторVlado (Нерегистриран)
Публикувано09.11.01 23:29



Moje, ama predi tova shte poskqsam oshte 100 duzina ladichki



Тема Re: ЩО НЕ ГИ ФЪРЛИТЕ ТИЯ КАРУЦИнови [re: тoдop живkoв]  
АвторDudly (Нерегистриран)
Публикувано09.11.01 23:53



Ei, pich, v momenta karam Astra mod. '99. Znaesh li takiva kato tebe s Lada kakvo gi pravia...Daje i prahta mi ne mogat da dishat, zashtoto kogato minat ot tam kadeto as sam minal tia veche e slegnala. Hehehehehe. I kakvo oshte da ti kaja...ami Lada-ta se varti kato pumpal po zavoite ako ne si zabeliazal, ili moje bi ia karash tvoiata s ne poveche ot 70 km/h. E togava ti e prosteno. A zimata s gradski transport li hodish?...mai e po-dobre, zashtoto inache ima opasnost da se hvarlish niakade v kanavkata. A kato vidish bair i si s 4 choveka vatre kakvo stava...Opel-a PAK te hapva za zakuska. I oshte neshto umniko - dai koordinati kato si tolkova otvoren - da se probvame. Ama da se razberem - ne na pavaj, zashtoto shte ti padnat plombite. I kolkoto i da si razdul dvigatelia - pak shte si gola-voda. Svidetel sam kak Kadett 1.3 reje 7-ca i mnogo se smiah togava na ruskite "tehnologii". Saglasen sam, che tia beshe hubava kola, ama tova "beshe e otpredi 15 godini bre momche. Vreme e mai de se sabudish...hehehehehehe.



Тема Re: ЩО НЕ ГИ ФЪРЛИТЕ ТИЯ КАРУЦИнови [re: Dudly]  
Автор sewi (безразличен)
Публикувано10.11.01 09:46



Не знам на кой от двама Ви ще паднат пломбите на паважа(щото ладата си е с прилична возия),ама като гледам как тънко и леко ви базика и гаври бай Тошо,а вие се връзвате чак кеф ми става.Едно обаче не мога да разбера-преди 10-тина години 50% от Вас са карали точно такива коли и са били горди даже, и не мога да разбера злобата на някои срещу една или друга марка коли.Останалите 50% от Вас (тези които най плюят) явно скоро са излезли от пубертета и карат на мама и тате новата западна трошка.Тях до някъде ги разбирам ,ама за първите много важи поговорката"Пази Боже сляпо да прогледа".За доуточнение--не карам лада.Очаквам доста да са се засегнали така ,че може да ме направите на бъзе и коприва.



Тема Re: ЩО НЕ ГИ ФЪРЛИТЕ ТИЯ КАРУЦИнови [re: 2OOO_16V]  
Автор boxer (гад)
Публикувано10.11.01 23:36



Ade sia pa i ti...
Niama koj znae kakwa razlika m/u 2000 16V i 2.0i C20NE kato moiata primerno...
maksmalnata skorost e s 10 km/h poveche

кофти тип


Тема 2107 Ne e losh...нови [re: тoдop живkoв]  
Автор boxer (гад)
Публикувано10.11.01 23:57



...avtomobil...
Daje za men tva e naj-spoluchlivia model ot tazi marka
Az dokato karah samo Moskvicha si (i oshte si go kytkam de) im zavijdah na teia sys 7-micite
Ama pyk da go sravniavash sega s Opel...
Edin aver ima Samara 1.3 (kupi ia ot Francia) mnogo ia hvaleshe....Opynah go s Corsa 1.0 '86-ta!!!!!

кофти тип


Тема Re: ЩО НЕ ГИ ФЪРЛИТЕ ТИЯ КАРУЦИнови [re: sewi]  
Автор HlTMAN (The Darksoul)
Публикувано11.11.01 18:50



Muahahahahahahaah

Sewi ti si poet :):)))))))))))))))))))))))

WWell BE COOL

HITMAN


Тема Re: ЩО НЕ ГИ ФЪРЛИТЕ ТИЯ КАРУЦИнови [re: HlTMAN]  
Автор sewi (безразличен)
Публикувано12.11.01 07:33



Е, не съвсем.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.