Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:15 10.06.24 
Автомобили
   >> Opel
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Искам да си купя коланови  
АвторMилa (Нерегистриран)
Публикувано09.05.01 18:37



Нищо не разбирам, нямам и познати които да разбират, дайте акъл какво да гледам, за да не ме прекарат тарикатите



Тема Re: Искам да си купя коланови [re: Mилa]  
Автор Spidercho (Audi Entusiast)
Публикувано09.05.01 21:15



Vzemi s teb chowek, koito e oprawen v oblasta. Da zakarate kolata w serviz za diagnostika.

Vorsprung durch Technik



Тема Re: Искам да си купя кола [re: Mилa]  
Автор Bobby (вилнеещ маниак)
Публикувано09.05.01 23:16



ако познаваш качествен монтьор, да дойде с теб да пробва колата и да си каже мнението

Вилней до край!


Тема Samo NE KUPUVAJ OPEL molja te!!!!нови [re: Mилa]  
Автор............ (Нерегистриран)
Публикувано14.05.01 03:01



Vsi4ko drugo, no ne i Opel, samo dertove ste beresh!



Тема Re: Samo NE KUPUVAJ OPEL molja te!!!!нови [re: ............]  
АвторMилa (Нерегистриран)
Публикувано15.05.01 19:21



Еееее аз пък точно това си харесах. Защо не го препоръчваш?



Тема Re: Samo NE KUPUVAJ OPEL molja te!!!!нови [re: Mилa]  
Автор.............. (Нерегистриран)
Публикувано16.05.01 03:10



Pri4inite sa mnogo i sa kompleksno slojni. Vjarno - ima i hubavi strani - nisyk razhod (te tolkova i vyrvjat Opelite de) i evtini 4asti (turski, predlagani kato ITALIANSKI- xaxaxaaaaa). Mi tva e obsto vzeto nakratko.



Тема Re: Samo NE KUPUVAJ OPEL molja te!!!!нови [re: Mилa]  
Автор MUTO-1 (stara pushka)
Публикувано16.05.01 04:01



Ne go sluchai italinskite sa gadni i barkat dalboko v dgoba.

BGR team


Тема Re: Искам да си купя коланови [re: Mилa]  
Автор Spidercho (Audi Entusiast)
Публикувано16.05.01 13:30



Уфф! Защо не си трая, като нищо не разбирам
Ще ти представя моята гледна точка за колите. Нямам опит с различни марки и проблеми, ама нали тук е за приказване

По-надолу ще имам предвид моделите над 5-6 години. Част от преценката ми се обосновава с кефи ме или не ме кефи, което е израз на интуиция и душевност

Руска никога ! Ама било ефтино. Айде бе. Имам един приятел с Москвич. Непрекъснато ми разправя колко ефтини му били ремонтите. Ама той го ремонтира на 1-2 седмици! В края на годината като се сумира и става сума. А и всяка седмица се разхождаш и ставаш капацитет по проблемите Руските коли и като нови не са предлагали комфорт, а какво остава след 5-10-15 години. А да управляваш руска кола си е мъчение, макар някои да го представят за изкуство

Не бих си взел Ford ! Карал съм няколко модела и не съм се чувствал удобно. А и не блести с нищо. Гние и се чупи. Не ме кефи!

Японските са много добри ! Но с тия европейски такси им се вдига цената. С удоволствие бих карал Subaru, Honda или Mitsubishi. Перфектни двигатели, всичко по колата е изпипано. Toyota също са много-добри, но не ме кефят. Subaru има дух!

Френските са ми загатка ... Нямат дух! Не знам дали са качествени или не. Peugeot са крадци на идеи. Всичките се представят за велики. Типично за французите и техния шувенизъм. При всички положения притежават високи технологии, но какво дават на клиента в действителност не съм сигурен. Карал съм Renault и не съм очарован. Уверен съм, че притежателите им има от какво да са доволни. Безразличен съм към тези автомобили.

Италианските са за playboys ! Бързи, с екстри. Италианците са царете на автомобилния дизайн. Но са немърливи Не са комплексни като решение. Мисля, че не са много здрави. Lancia ме впечатлява като автомобил.

Шведите са железни ! При тях няма компромиси! Вероятно най-безкомпромисният автомобил сред сериините е SAAB. Volvo също са супер, но не ме вдъхновяват.

Корейските се тестват в момента Аз не бих участвал в тестовете

Seat и Skoda Днес - да. Преди 5-6 години - по-скоро не.

Немците ...
Opel - колкото по-стар - толкова по-по-зле. Гният като круши. Нито държи, нито върви. Опитаха да се въздигнат с Omega и Calibra, но не успяха!
Mercedes и BMW - не ми се коментира. Пълно е с разбирачи за тях. Мен не ме вълнуват.
VW - добра цена за добра кола. Не са идеални, но сред масовките са най-доброто.
Audi - аз искам и карам Audi .

Vorsprung durch Technik

Редактирано от Spidercho на 16.05.01 14:25.



Тема Re: Samo NE KUPUVAJ OPEL molja te!!!!нови [re: ..............]  
Автор питбyлa (гадняр)
Публикувано19.05.01 10:26



абе маймун ти си бати тъпака бе! ти кола виждал ли си през живота си, че си тръгнал тука съвети да даваш?! по това дет пишеш си личи че опел само на картинка си виждал комоли да си имал! земи си напраи една свирка сам и се успокой щот като те гледам жал ми става за убит като тебе!

пазете се от приятелката ми ... хапе злобно!!


Тема Ало Опело !!!нови [re: питбyлa]  
Автор Spidercho (Audi Entusiast)
Публикувано19.05.01 13:16



Явно Opel доста те вдъхновява, за да говориш по този начин.
Аз съм виждал доста Opel-и в огледалото за задно виждане. Вярно е, че са едни малки точици, но то се знае, че са те.

Vorsprung durch Technik



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.