Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:38 19.04.24 
Спорт
   >> Олимпийски игри
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Re: Ура, олимпиадата свърши.....нови [re: Aндpoидпapaнoиk] Отговор на мнението
Автор Diavolo Rossonero (невинно дяволче)
Публикувано30.08.04 14:19



уууууууууууууу

Е то аз си спортувам за здраве... само че вместо да бягам, плувам...



Тема ето няколко култови изцепки по време на игритенови [re: Diavolo Rossonero] Отговор на мнението
Автор Diavolo Rossonero (невинно дяволче)
Публикувано30.08.04 14:27



13 август: "Игрите започнаха с бомба с тротиловеквивалент един мегатон срещу гръцките фондации" /заглавие ватинския всекидневник Елефтеротипия за скандала Кентерис/Тану/

14 август: "Има две нови страни и два терористичнирежима по-малко" в Атина /Джордж Буш в Портланд /САЩ/, говорейкиза Афганистан и Ирак/

"Тренирах в продължение на месеци, намирам се във форма, ноотказам да се боря срещу израелец от симпатии към страданията напалестинския народ" /иранският джудист Араш Миресмаели/

"Трябва да бъдеш готов 100 процента. Да отидеш на Игрите с 90 процента, не служи за нищо" /французинът Мехди Баала, получил разтежение в последната серия в бяганетоа на 1500 метра/.

"Трябва да бъдеш във форма между 11 и 11,45 часа.Нито по-рано, нито по-късно /френският стрелец Франк Дюмулен, олимпийски шампион от Сидни, елиминиран в Атина/

"Първият ми е в джоба, остават още шест" /американският плувец Майкъл Фелпс след спечелването на първия от шестте си златни медала/.

"Сега мога да помисля за една добра белгийска бира... и за пържени картофки" /белгийския колоездач Аксел Меркс, трети в общия старт на шосе.15 август: "Всички истории за допинг са мит" /Христос Дзекос, треньор на Кентерис и Тану/

"Изключително съм щастлива от този втори златен медал на Игрите. Но аз бях и два пъти майка, което е още по-хубаво" /унгарката Тимя Наги, олимпийска шампионка на шпага/

17 август: "Тези, които ме разпънаха на кръст са същите, които се фотографираха до мен след моите победи. Искам да им напомня, че след разпъването идва и възкръсението." /Костас Кентерис, за изключването му отигрите преди да е доказана вината му/

18 август: "Бъдещето? Не зная, това е малко тъжно в края на лятото. Ще се завърна при моята коза и двете ми козлета" /френската колоездачка Жани Лонго/.

"Златният олимпийски медал е най-голямата награда за спортиста. Мисля, че гръцките богове ми помогнаха да спечеля този медал" /рускинята Ирина Коржаненко, олимпийска шампионка на гюле, дисквалифицирана четири дни по-късно допинг/

"Имах чувството, че съм пиян" /холандският плувец Питер ван ден Хогенбанд след победата си на 100 м свободен стил/

20 август: "Хубаво е да притежаваш по един медал от всички цвят, но все пак предпочитам да имам два златни" /френската плувкиня Лор Маноду

24 август: "Най-после. Аз съм очарован от моите приятели, моето семейство, от Краля. И от моята жена, която ми роди дъщеря. Очаквам да направя същото и на 5000 м" /мароканският бегач Хишам Ел Геруж след победата си на 1500 м/.

25 август: "Мисля, че в бъдеще жените ще могат да преодолят 5-те метра. Мисля, че жените ще могат да скачат до един метър по-малко от мъжете" /рускинята Йелена Исинбаева, златна медалистка и световна рекордьорка на овчарски скок/.

27 август: "От понеделник /30 август/ за първи път в живота си ще взема една седмица ваканция" /Жок Рох, президент на МОК/

"Имам два т.... като баскетболни топки, и ги показах" /италианският състезател на овчарски скок Джузепе Джибилиско след спечелването на бронзовия медал/

28 август: "Спечелих два златни медала за една седмица. След като паднах в Атланта, след като загубих в Сидни. Казвал съм, че Добрият господ върши добрите неща в добър момент" /Хишам Ел Геруж след победата си на 5000 м/



Тема Re: ето няколко култови изцепки по време на игритенови [re: Diavolo Rossonero] Отговор на мнението
Автор vogelfrei (Трансцендентал)
Публикувано30.08.04 16:07



Много добри попадения има. Откъде си ги взимал?

Аз вчера също заспах с ритъма на сиртакито твърде рано, сигурно са го давали, като дават и хандбал по никое време. Но го пуснаха по РАИ със сигурност и то пряко, за другите ТВ не знам. За водната топка говоря.

Die Welt is alles was der Fall ist.

Редактирано от vogelfrei на 30.08.04 16:08.



Тема Re: ето няколко култови изцепки по време на игритенови [re: vogelfrei] Отговор на мнението
Автор Diavolo Rossonero (невинно дяволче)
Публикувано30.08.04 16:25



в топспорт:)
тия от нетинфо такава яка страница направиха за олимпиадата ама типично по нашенски си останаха само с намеренията, почти никакъв ъпдейт да не говорим за любопитни новини, куриози, изказвания, анализи и пр. и пр.



Тема За мен не е.нови [re: Diavolo Rossonero] Отговор на мнението
Автор FC_Bayern_Munchen (Богослов)
Публикувано30.08.04 19:45



За мен Олимпиадата не е свършила.Именно сега започва.:-)))))))))Смятам да си изтегля доста клипчета с всички интересни моменти и да си ги гледам на кеф.Така даже е по спокоино и мога да се насладя на спокоиствие на великите моменти.Няма да се ядосвам ,че по едно и също време дават 5 финала и половината ги гледаш на запис и то сериозно изрязани.



Тема Re: За мен не е.нови [re: FC_Bayern_Munchen] Отговор на мнението
Автор Diavolo Rossonero (невинно дяволче)
Публикувано30.08.04 20:54



хмм това е доста изкусително :)))
Аз пък си записах всичко най-интересно от Евроспорт.



Тема Re: За мен не е.нови [re: Diavolo Rossonero] Отговор на мнението
Автор vogelfrei (Трансцендентал)
Публикувано30.08.04 21:27



Записа ли си спешъл WATTS-овете, това е винаги най-приятната част от състезанията?

Die Welt is alles was der Fall ist.

Тема Re: Ура, олимпиадата свърши.....нови [re: Diavolo Rossonero] Отговор на мнението
Автор Aндpoидпapaнoиk (член)
Публикувано31.08.04 12:56



А така, кво им се вживяваш на тъпите назобени копелета, плувай си за кеф.....



Тема Re: За мен не е.нови [re: vogelfrei] Отговор на мнението
Автор Diavolo Rossonero (невинно дяволче)
Публикувано31.08.04 14:19



е не :((
Все се надявам да ги повторят или да направят специално подобно предаване с най-доброто от WATTS посветено на Олимпиадата и тогава ще ги запиша. Иначе те по време на Олимпиадата всеки ден даваха, но бях сигурен, че ще направят подобно обзорно предаване за да го запиша. Освен ако са дали куриозите на игрите в края на обзорното им Олимпик Екстра в неделя вечерта, ако тогава са ги давали то ги имам записани... :))
п.п. Още не съм гледал финалното им магазинно предаване, но си го записах.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.