Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:35 24.04.24 
Спорт
   >> Олимпийски игри
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Майкъл Фелпс Отговор на мнението
Автор Diavolo Rossonero (невинно дяволче)
Публикувано18.08.04 00:48



Засега е героя на тези Летни Олимпийски Игри, поне за мен.
Само на 19 г. а е вече с 3 олимпийски медала и общо 5 отличия!
Но не това е толкова важно, колкото уникалната издръжливост и невероятната му техника на плуване, толкова леко се движи по водата все едно това е най-лесното и приятно нещо на този свят... Точно това отличава големите от... великите спортисти, въпреки младостта си той опрделено попада във втората група.
Моята прогноза е за още 2 златни медала и 1 сребърен, т.е. накрая Фелпс ще финишира с 5 златни, 1 сребърен и 2 бронзови медала! Какво да говорим повече.
Днес например Майкъл Фелпс направи нещо фантастично, след най-трудната и изтощителна дисциплина в плуването (бътерфлая) и то на 200 м направи само няколко минути по-късно феноменално плуване в щафетата на 200 м и то срещу Гранд Хакет, като не само спечели, но и даде цяла дължина преднина на съотборниците си!?!
Какво остава до края:
100 м бътерфлай, 200 м съчетано и щафетата на 4х100 м
Според мен на 100 м бътерфлай е почти невъзможно да победи Йън Крокър, но пък в останалите две дисциплини само чудо може да му попречи да вземе златото...





Тема Мразя САщнови [re: Diavolo Rossonero] Отговор на мнението
Автор FC_Bayern_Munchen (Богослов)
Публикувано18.08.04 01:45



Казвам ти истина рядко излизам извън кожата си и рядко се ядосвам,но след като Сащ отнеха титлата на Австралия в щафетата ,щях да счупя един стол.Гати и противната нация все се бъркат навсякъде и все искат всичката слава и успехи.Да не ти казвам какво щеше да стане ,ако бяха отнели титлата на Румъния в отборното по Гимнастика.Рядко псувам ,но такива думи отнесоха съдиите.
Казвам ти Фелпс ще се изразходва скоро и бързо ще замре. Все пак искам да добавя нещо много важно. НЕ ЗАБРАВЯИ ,чЕ МАЙКЪЛ ФЕЛПС Е ЦАР НА БЪТЕРФЛАЯ.Именно в тази дисциплина се прочу в Барселона като грабна всички медали.Освен това Гранд Хакет е специаист в по-дългите дистанции на Свободния стил.100м са неговата слабост(даже мисля ,че само на щафети участва тук).
Мойте прогнози за него: Още една титла в Бътерфлая.Вярно Иън Крокър не е за подценяване ,но мисля че ще изгуби.В щафетата има някакви шансове за титла,но сребро е по-вероятно.



Тема Re: Мразя САщнови [re: FC_Bayern_Munchen] Отговор на мнението
Автор Diavolo Rossonero (невинно дяволче)
Публикувано18.08.04 02:05



еее Това е спорт бре...
Никъде не се бъркат, просто хората обичат спорта, радват се и живеят заради него... и за това са страната номер 1 по медали... да ти напомням ли коя страна използваше спорта за пропаганда и самоцел, а живота на много спортисти се превръщаше в ад (спечелването на сребърен медал беше посрещано като трагедия например), просто липсваше естественото удоволствие от спорта.
Колкото до плуването то САЩ са институция в този спорт и 90% от успехите на всички останали нации в синия спорт са постигнати след като са провеждали своята подготовка и са тренирали в щатите. За пример ще дам и моя любимец, Саша Попов, който за огромно мое съжаление ще пропусне финала на 100 м
Колкото до Фелпс, ами именно де на 100 м бътерфлай ще загуби от Крокър, но ще спечели съчетаното на 200 м където няма кой да го бие. И остава щафета на 100 м съчетано, където американците са непобедими.
п.п. Ръмънките заслужиха златото си след изпълненията си особено на греда и земя.

Редактирано от Diavolo Rossonero на 18.08.04 02:04.



Тема Re: Майкъл Фелпс да го духанови [re: Diavolo Rossonero] Отговор на мнението
Автор Aндpoидпapaнoиk (минаващ)
Публикувано18.08.04 12:57



Както и всички тъпи американциКакто и всички тъпи швабиКакто и всички тъпи русницикакто и всички тъпи китайци и прочие т.нар. Велики сили, да го духат с всички сили



Тема Re: Майкъл Фелпс да го духанови [re: Aндpoидпapaнoиk] Отговор на мнението
Автор vogelfrei (Демиург)
Публикувано18.08.04 12:59



И какво предлагаш? Вива Тонга?

Vive Chiappe! Vive Chiappe! Vive Chiappe!Vive Chiappe!


Тема :-))))))))нови [re: Diavolo Rossonero] Отговор на мнението
Автор FC_Bayern_Munchen (Богослов)
Публикувано18.08.04 23:18



ОК.Прав си.Само няколко забележки.Първо Ал.Попов Не ,че не беше допуснат до 100-те метра,а той не се касира за финала,просто отпадна на полуфинал.Освен това не само Руснаците са пропагандирали със спорта.Даже американската пропаганда беше по-голяма.Друго съгласен съм с теб ,че там има пълен либерализъм,всеки знае ,че америка е страната на свободата.Обаче аз съм привърженик на нашите братя руснаци и мразя тия проклети американци.За стоте метра бътерфлай ще видим скоро ,но аз си държа на прогнозата за мое съжаление.
п.п.Дано пък не са заслужили Румънките златните си медали.що за въпрос???Те бяха направо феноменални.Ставаше дума ,че Сащ ги заплашваха несправедливо и получиха доста завишени отценки от съдиите.



Тема Re: :-))))))))нови [re: FC_Bayern_Munchen] Отговор на мнението
Автор Diavolo Rossonero (невинно дяволче)
Публикувано19.08.04 02:36



ами именно де. Аз това имах в предвид, че ще изпусне финала (че не успя да се класира нали го гледах пряко ;) ), просто плуването ми е слабост :))



Тема Re: Майкъл Фелпс да го духанови [re: vogelfrei] Отговор на мнението
Автор Aндpoидпapaнoиk (минаващ)
Публикувано19.08.04 14:15



Не, предлагам ти да се присъединиш към него!



Тема Re: :-))))))))нови [re: Diavolo Rossonero] Отговор на мнението
Автор FC_Bayern_Munchen (Богослов)
Публикувано19.08.04 23:40



Мен пък почва да ми омръзва.Особено след днешния ден.Просто никаква интрига ,никакви обрати и драми.Фаворитите си печелят,а конкуренцията е нулева.Особено неприятно ми когато това става в полза на САщ.Моята слабост е Атлетиката ,където конкуренцията е убийствена и титлите НЕ са предрешени предварително.С голямо желание следя и стрелбата.Бокса за мен е пълна трагедия,както и волеибола.



Тема Re: :-))))))))нови [re: FC_Bayern_Munchen] Отговор на мнението
Автор Diavolo Rossonero (невинно дяволче)
Публикувано20.08.04 00:42



абе аз всичко гледам, но има дисциплини, като стрелба с лък, колоездене на писта (още не е почнал), бадминтон, тенис на маса, конен спорт, каку-каяк слалом в бързи води ей тия спортове ми се гледам батка, писна ми от комерсия, не че не ме кефят и не ги гледам ама нали това е олимпиадата, когато другаде ще ги гледаш тези спортове ако не тук.
И в колективните спортове същата работа, софтбола и бейзбола все едно че не съществуват на тази олимпиада (включително и за Евроспорт), а на мен най-много ми се гледа Водната топка, Хокей на трева и Хандбала, обаче те не та не само Баскетбол и Волейбол, аман да не се минат. Нищо, че съм голям бастеболен фен просто ми се гледат и останалите колективни спортове.
От по-малко популярните спортни дисциплини, които се излъчват (и ме кефят максимално) по Канал 1 и Евроспорт са скоковете във вода и фехтовката и това общо взето еднообразие... :(




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.