Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:45 19.04.24 
Спорт
   >> Олимпийски игри
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Някой от вас ще ходи ли? Отговор на мнението
Автор_zori (Нерегистриран)
Публикувано13.05.04 10:27



Ние с мъжа ми имаме възможност да отедими, но още се чудиме. Да си купиме билети и да се провалят игрите ще е много мръсен номер. А и с тия заплахи за атентати, да не оставиме две деца сирачета.
Има ли и други ентусиасти като нас?
А този клуб наистина го намерих малко трудно, въпреки че търсих подобен, та не се учудвам, че не е много популярен.



Тема Re: Някой от вас ще ходи ли?нови [re: _zori] Отговор на мнението
АвторA4o (Нерегистриран)
Публикувано13.05.04 12:08



Още кроя планове как да отида без да ме изгърбят яката гадните гърци,четеш ли за какви цени става дума?



Тема Re: Някой от вас ще ходи ли?нови [re: A4o] Отговор на мнението
Автор_zori (Нерегистриран)
Публикувано13.05.04 13:50



Ние има къде да отседнеме и не съм се интересувала от цени на екскурзии. Набелязали сме си 3 състезания - волейбол, баскетбол и футбол, от най-евтините билети, разбира се, ще ни излезе около 200 Евро за двамата. Ще заредиме манджата от тук - там ще сме в апартамент, който е обитаем през част от годината, а другата, лятото, седи празен. Само пари за харчлък там трябва да набавиме. И ми се струва,че няма да се разминеме с малко, щото гърчолята са гадняри, и така ще надуят цените, че свят ще ни се завие. Но какво пък, един път е на две крачки от нас, ще го преживееме. Само ме притеснява сигурността. От една страна ми е притеснено да не стане някой атентат и е хубаво да е по-затегнат режима, но от друга, при по сериозни мерки може да се окаже, че ние като българи ще го отнесеме. Нали знаетекакво е отношението към нас - като трети разряд хора, наравно с албанците и негрите.



Тема Re: Някой от вас ще ходи ли?нови [re: _zori] Отговор на мнението
АвторA4o (Нерегистриран)
Публикувано13.05.04 17:36



На границата мисля че ще ви искат резервации за хотел,без каквито едва ли ще ви пуснат,как не съм я мислил.Какви атентати,не се връзвай,нали виждаш че досегашните все са без повод-непредвидени,такива са най-опасни.А и колко хора биха могли да убият на стадион...Във всеки случай по-малко отколкото в метро,например.Мен ме интересува единствено кану-каякът,двата финални дни,езерото е близо до Маратон,както го гледам на картата.Мисля че бих могъл да спя и в колата,знам ли.
А иначе, ако човек си понапрегне въображението,както биха го направили евентуални терористи,представяш ли си какво става,ако заложат взривове при самото строителство-в бетона...Нищо невъзможно-тогава отърване няма,цялата им сигурност отива на кино.



Тема Re: Някой от вас ще ходи ли?нови [re: _zori] Отговор на мнението
Автор FC_Bayern_Munchen (Богослов)
Публикувано15.05.04 11:08



Аз за съжаление не мога да ходя.Трябват доста пари за билети пък и стоките в Гърция са Европейски.Но няма да изпусна нито един финал пред телевизора.Това си е едно грандиозно събитие ,което трябва да се види.Това дали ще е наживо или не няма толкова голямо значение.



Тема ???????нови [re: A4o] Отговор на мнението
Автор FC_Bayern_Munchen (Богослов)
Публикувано15.05.04 11:14



Мистър Кану-каяк така и не ми отговори дали ще участва двукратният Олимпийски шампион Кнут Хофман.Казах ,че не мога да намеря информация и ще ми е интересно ,ако се е отказал.Но няма значение на игрите ще видим.



Тема Re: ???????нови [re: FC_Bayern_Munchen] Отговор на мнението
АвторA4o (Нерегистриран)
Публикувано15.05.04 17:04



Спокойно можеш да го пишеш като Кнут Холман.Няма да участва.За последно греба на Сидни.Не видях къде си ме питал.Похвални познания показваш в областта "световен спорт".



Тема Re: Някой от вас ще ходи ли?нови [re: _zori] Отговор на мнението
Автор Aйeз Ceдaй ()
Публикувано16.05.04 01:08



Стига бе... как ще се провалят игрите?!?!?
Бачкат като луди, за да спретнат стадиони, нови спирки на метрото, на електричката и т.н.
А да не ти говоря какъв чанч гони полицията ... просто ти е бедна фантазията, то са семинари, то са обучения, то са обмен на опит с Щатите и т.н. каквото се сетиш...
Само ти казвам, че полицията, пожарната, болничния персонал в олимпийските градове няма да помиришат отпуска през лятото (+ служителите в общини и т.н.).



Тема :-)))))))))нови [re: A4o] Отговор на мнението
Автор FC_Bayern_Munchen (Богослов)
Публикувано17.05.04 19:04



Da de Holman.V byrzaneto bqh pisal ''f'' vmesto ''l''.Vij pyrvata tema i tam 6te vidi6 ,4e sym go pisal s ''f''.Kogato ti pi6a tiq temi dosta byrzam, taka 4e 6te byde dobre ako spre6 da mi pravi6 zabelejki otnosno pravopisa.Zatova sega ti pi6a s latinica.
Az se stremq da ne izpuskam finalite ne samo na Olimpiiskite igri,no i na Svetovnite pyrvenstva.No i az sym 4ovek i ponqkoga byrkam nqkoi sybitiq i imena.Ot mnogo informaciq v glavata taka se polu4ava.
Za syjalenie kanu-kaqka ne mi e ot lubimite sportove i ne mojem da obmenim mnogo informaciq.Padam si glavno po futbola i pluvaneto.No sledq s ogromen interes i drugite Olimpiiski sportove.Taka 4e ot tam idvat poznaniqta mi.Pozdravi!!!



Тема Re: :-)))))))))нови [re: FC_Bayern_Munchen] Отговор на мнението
АвторA4o (Нерегистриран)
Публикувано17.05.04 21:13



Бъзик е , не се засягай...Поздравявам!И аз обичам да гледам всякакви спортове.Атлетиката също е супер.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.