Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:28 16.04.24 
Спорт
   >> Олимпийски игри
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Само кану каякааааа!!!! Отговор на мнението
АвторA4o (Нерегистриран)
Публикувано04.04.04 17:28



Напред български лъвове!!!Начело с Петър Мерков-Два пъти сребърният медалист от Сидни,и много пъти сребърен от световни първенства!!!
Напред с Йордан Йорданов-световен шампион за младежи и бронзмедалист за мъже от световно!
Напред с Милко Казанов-бронз медалист от Атланта и бронз от световно!
Напред с Иван Христов-бронз от световно за мъже!!
Напред с Енчо Чалъков-световен шампион за младежи

Напред със сребърните медалистки от световното за 2003 година Бонка и Диляна!!!
Напред със Станимир Атанасов-бронз на европейско!!!
Давай Марто!!!
Атина е близо!!!



Тема Ами Руми.нови [re: A4o] Отговор на мнението
Автор FC_Bayern_Munchen (Богослов)
Публикувано09.04.04 18:51



Като добавим и Румяна Нейкова в гребането май гребните спортове се очертават основните ни надежди за медал.щангите ,атлетиката и бокса си отиват.Ето защо ако не вземем нещо от гребането и борбата ,май ще си отидем без златен медал.



Тема Руми е академично гребане.нови [re: FC_Bayern_Munchen] Отговор на мнението
АвторA4o (Нерегистриран)
Публикувано09.04.04 20:53



Румяна е голям човек и голям спортист.Няма да забравя как натри носовете на гадните журналя,като я пробваха как ще коментира случая Петър Мерков преди стартовете му в Сидни. "Случаят Петър Мерков го създадохте вие-журналистите!"-защити колегата си спортист.
Най-искрено и пожелавам да спечели златото безапелационно,така,както само тя умее,и ще бъде справедливо беларуската да не вземе нищо,след подареният и златен от Сидни.



Тема Знам ,че е академично гребане.нови [re: A4o] Отговор на мнението
Автор FC_Bayern_Munchen (Богослов)
Публикувано10.04.04 02:02



Точно това споменах и в предишната тема.Мисля ,че неината дисциплина беше scull.Аз обаче имам много горчиви спомени от нея.Никога няма да забравя това ,което направи в Сидни.През цялото време водеше убедително.Дори преднината и по едно време стана огромна ,но накрая допусна да я изпреварят.Бях направо страшно разочарован от нея.Съжалявах ,че този прослувут Балкански манталитет се проявява и при жените.Дано си възвърне обаче доверието ми като ги разбие в Атина.Всичко останало е провал за нея и за България.Мисля ,че в Сидни не подариха златният медал на Белоруската.Той си и беше напълно заслужен.Пък и на фото финиша имаше милиметри преднина,поне това отчетоха уредите.Румяна е виновна ,че не взе златният медал.



Тема Re: Знам ,че е академично гребане.нови [re: FC_Bayern_Munchen] Отговор на мнението
АвторA4o (Нерегистриран)
Публикувано10.04.04 11:46



Не бива да бъдем максималисти.Къде, в кое поприще ние българите сме първи,та и вържем кусур на Румяна,че накрая я настигна съперничката и.
Тя тук се принуди да сменя клуба,за да спечели една мижава премия от Варна от 3500 лв...Тя-световната шампионка.
Не е скул, скифьорка е .
Дай боже повече такива разочарования!И сребърен медал от олимпиада не е малко.



Тема Ех.нови [re: A4o] Отговор на мнението
Автор FC_Bayern_Munchen (Богослов)
Публикувано10.04.04 18:54



Ако всичките ни надежди пропускат своя шанс като нея има да си мечтаем за златен медал от Олимпийски игри.Твърде тъжно е ,че толкова изявени фаворити за златният медал като нея се провалят.Особено за страна като България ,която разполага с доста малко класни спортисти.



Тема Re: Само кану каякааааа!!!!нови [re: A4o] Отговор на мнението
Автор GAN ()
Публикувано10.04.04 19:55



тоа петър марков не беше ли треньор на национала бе ?



Тема Re: Само кану каякааааа!!!!нови [re: GAN] Отговор на мнението
АвторA4o (Нерегистриран)
Публикувано10.04.04 20:36



Старши треньор на националния отбор по кану каяк е Дамян Дамянов,под негово ръководство отбора спечели олимпийска титла на Ваня Гешева, а в Барселона Николай Бухалов спечели два златни медала.Сега Бухалов е треньор на кану-мъже.бе.



Тема Re: Ех. [re: FC_Bayern_Munchen] Отговор на мнението
АвторA4o (Нерегистриран)
Публикувано10.04.04 20:58



Битката е страшна . Мерков като стана втори на световното 2002 на финал излязоха 9 човека,като всички на полуфинал дадоха времена от 1.37 до 1.38-десетият също беше само на секунда от първия,но му се наложи да стане първи на Б-финал...
2003 всичко се накачули на четворка каяк 1000 метра,дисциплина,която дава 4 квоти за участие на олимпиадата,нашите станаха 4-ти,но като знам колко силни бяха 2002 година,силно се надявам да успеят да станат първи в Атина.
Жестока конкуренция.Само докоснатия от бога става олимпийски шампион!
Тогава Руми не беше толкова изявена фаворитка,мисля че преди тоя успех беше 4-та на световно.



Тема Re: Ех. [re: A4o] Отговор на мнението
Автор GAN ()
Публикувано11.04.04 16:59



кой съм докосвал бе ?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.