Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:03 29.09.24 
Спорт
   >> Зимни спортове
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема FIS ALPINE SKI WM Garmisch Partenkirchenнови Отговор на мнението
Автор sky76 (On The Ball)
Публикувано08.02.11 11:58



Вчера започна 41 световно п-во по ски алпийски дисциплини.
Днес е първия старт, Супер Джи при жените...
Кой ще победи??? Вон, или Риш????
Насладете се!!!



Тема Re: FIS ALPINE SKI WM Garmisch Partenkirchenнови [re: sky76] Отговор на мнението
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано08.02.11 12:39



А може би Гьоргъл... Тя ми беше скрит фаворит, вече прецака Риш, дано Линдзи се справи...


Много кофти писта, все едно карат на чист лед бахти :о
Преди малко много гадно падане за Фишбахер :/




Тема Re: FIS ALPINE SKI WM Garmisch Partenkirchenнови [re: sky76] Отговор на мнението
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано08.02.11 12:40



Ти не беше ли някъде близко до там? Нямаш ли възможност да гледаш на живо световното?






Тема Re: FIS ALPINE SKI WM Garmisch Partenkirchenнови [re: Diavolo] Отговор на мнението
Автор sky76 (On The Ball)
Публикувано08.02.11 12:47



Баце, аз съм в Англия! Не мисля, че съм по-близо от теб:)))))
Иначе страховито падане на Андрея! Много добро спускане на Елизабет, но да видим Вон! Няма поражения от падането и миналата седмица, което е предпоставка да спечели злато.



Тема Re: FIS ALPINE SKI WM Garmisch Partenkirchenнови [re: sky76] Отговор на мнението
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано08.02.11 12:54



Провал за Вон


Седма. Явно травмата малко преди световното си оказва думата. Дано за спускането е ОК, защото иначе ще остане без злато от това световно.

1. Гьоргъл 2. Манкузо 3. Риш.

Честито на австрийката, направи невероятно спускане. Манкузо пък беше уникална в долната половина, но не можа да навакса изоставането от горната половина.




Тема Re: FIS ALPINE SKI WM Garmisch Partenkirchenнови [re: Diavolo] Отговор на мнението
Автор sky76 (On The Ball)
Публикувано08.02.11 12:54



Явно падането на Вон е оказало влияние на психиката и. Много слабо спускане, доста предпазливо и с много грешки. Все пак САЩ ще имат сребро спечелено от Манкузо. Риш отново е преди Вон.



Тема Re: FIS ALPINE SKI WM Garmisch Partenkirchenнови [re: Diavolo] Отговор на мнението
Автор sky76 (On The Ball)
Публикувано08.02.11 12:55



Лизи вдигна летвата много, много високо. Заслужено злато за нея!!



Тема Re: FIS ALPINE SKI WM Garmisch Partenkirchenнови [re: sky76] Отговор на мнението
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано08.02.11 12:55



има, има. Пропусна едно състезание, а в другото кара доста предпазливо... Супер Г е дисциплина тотално доминирана от Вон. Айде разбирам да е втора, трета, ама чак седма - това значи, че не е добре :(
аа аз мислех, че си в Германия, както и да е.




Тема Re: FIS ALPINE SKI WM Garmisch Partenkirchenнови [re: sky76] Отговор на мнението
Автор joy_r (старо куче)
Публикувано08.02.11 14:46



Ето и програмата за цялото първенство





Тема Re: FIS ALPINE SKI WM Garmisch Partenkirchenнови [re: Diavolo] Отговор на мнението
Автор Balleta (Gaucho)
Публикувано08.02.11 16:27



Провал е силно казано, когато до последно си се двоумил да се пускаш или не с болки в коляното. Ден преди старта след тренировката Линдзи предупреди, че това е най лошата писта на която се е пускала - лед, лед и лед. Дори след тренировката още не бе решила да се пуска или не. Риш била преди Вон, а Риш колко състезания е спечелила тази година и колко Вон. Супер Г и Спускане си остават дисциплините на Вон, жалко че не е на 100% в момента американката.
А Манкузо, Манкузо баце е най-готината скиорка когато говорим за световни и олимпийски

Феноменална нагласа за медали

П.П. Не мисля, че Вон ще спечели и утре, няма смисъл да рискува контузия която да я изкара от играта до края на сезона. Едно място в тройката ще е добре ... но все пак кой знае




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.