Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:52 27.04.24 
Религия и мистика
   >> Окултизъм
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Числото 13  
Автор lYl (непознат )
Публикувано09.03.01 11:46



Какво изразява числото 13 и защо?
Символ на какво е то?

Дали наистина е фатално? Аз мисля, че не. А вие какво мислите?



Тема Гори огънче, гори!нови [re: lYl]  
Автор valsodar (Чародей)
Публикувано09.03.01 12:35



Няма да стигнем скоро американците, няма

Там негласно числото 13 е забранено за обществена употреба като номер на стая, етаж, улица и т.н. в тоя род.
Дотолкова са подсилили едно суеверие с мислите си, че са го направили работещо.
А иначе си е напълно нормално число.
Да. Някои веднага ще скочат към моята клада с вик - " засрами се това е числото на дявола!"
Хубаво. Тогава нека да седнем и да вземем, че да престанем да го използваме.
Ще си броим така - 11.12, Забранено, 14 и нагоре.
Ще си броим по две аритметики, едната на "Бога", а другата на дявола, според това кой има по-фанатизирани привърженици към момента.
Вярно е, че в нумерологията и други забранени изкуства се гледа по малко по-особен начин на това число, но за мен е по-важно кой как си го определя сам и с каква енергия го насища.


P.S.
lYl няма да е лошо да повдигнем за обсъждане и проблема с черните котки!
Крайно време е тези пратеници от дявола да бъдат прогонени от нашите земи!
След това, можем да се заемем с плъхове или да проведем показен процес срещу свиня ( в краен случай козел).
Ех, Света Инквизицийо, ех блаженни времена !

Истината е някъде там ! - реплика на очния ми лекар.

Тема Re: Гори огънче, гори!нови [re: valsodar]  
Автор Лъчeзapнa (воин на мира)
Публикувано09.03.01 12:44



Ха сега да почнем да му ползваме и вибрацията, вместо тя да ни "закопава" и ще сме върха

.



Да бъдеш буден, когато измамен светът заспива...!

Тема Re: Гори огънче, гори!нови [re: valsodar]  
Автор Cвeтлинa в миcълтa (ентусиаст)
Публикувано09.03.01 13:32



Чувала съм, че в миналото за лоши числа са се смятали и петицата, и шестицата... - в миналите коренни раси. Тогава просто вибрациите на тези числа са били трудни за понасяне, но днес какво казваме за тях? Петицата - приятелство, което е надмогнало раздялата (не е лесно да се надмогне представата за отделност, когато ти е отрязана вече пряката контактност с "отвъдното", вътрешното); шестицата - покълнало семе (ми трудно ще му е докато покълва, няма да му е лесно :)... Ще започнем да работим и с числото 13 добре - Шестата раса трябва да може вече да го направи.
Бях цитирала малко по-назад (в "Някой беше поискал тук уведомление") нещичко от сп. НУР за самото число... Мога да потърся и повече - просто сама ми е трудно да формулирам

.

А ако пък ти, lYl, можеш да ни предложиш нещо хубавко - давай .

Поздравче от мен



Тема Re: Гори огънче, гори!нови [re: Лъчeзapнa]  
Автор lYl (непознат )
Публикувано09.03.01 15:04



Да бъдеш смел, когато овластен страхът тронува,



Тема Re: Гори огънче, гори!нови [re: Cвeтлинa в миcълтa]  
Автор lYl (непознат )
Публикувано09.03.01 15:16



Аз също съм попрочела нещичко от сп. "Нур". То си има и страница в мрежата. www.nurmagazine.com

Числото 13 е посочено като един от символите на Мъдростта. То е числото на Огъня, а кой може да работи с него без да се "опари"? Този непояждащия огън обаче!

Иначе 3- Троица, 1 - началото, единството, огнено число (тук може доста неща да се кажат), а заедно 1+3 = 4 - числото на Хермес, а кой е Хермес - вестителят на боговете, този, който посвети Египет и т.н.

Ще се поровя и аз и ще цитирам точно думите на по-Знаещия от мене.



Тема Re: Гори огънче, гори!нови [re: valsodar]  
Автор lYl (непознат )
Публикувано09.03.01 15:20



Страхотно чувство за хувор valsodar ! :-)))

Вярно е, че създаваме твърде негативни мисъл-форми и фатализъм. Наистина трябва да "пораснем" и да надмогнем страховете си породени от собственото ни незнание и нечии внушения.



Тема Re: Гори огънче, гори!нови [re: lYl]  
Авторsofiana (Нерегистриран)
Публикувано09.03.01 15:43



Eto me i mene trinaisetkata i po ime i po data:-)))))))) Privet na vsichki ,mnogo e interesno,moje da pitate:-P



Тема Re: Гори огънче, гори!нови [re: sofiana]  
Автор Лъчeзapнa (воин на мира)
Публикувано09.03.01 15:45



Питаме! :-РРР





Да бъдеш буден, когато измамен светът заспива...!

Тема i oshte malkoнови [re: sofiana]  
АвторsOfiana (Нерегистриран)
Публикувано09.03.01 15:46



Cherna luna v suvpad s Ascendent v rak:-))))))




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.