Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:13 26.06.24 
Религия и мистика
   >> Окултизъм
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Iskam pomosht!нови  
Автор Aledar (член)
Публикувано28.02.01 19:16



Molq vi, ne znam, dali kym vashiq klub trqbva da se obyrna - znaete li magii? Iskam da zabravq edin 4ovek...kak stava tozi nomer?

Aledar~


Тема Хмм...нови [re: Aledar]  
Автор NlKlTA (нещастна)
Публикувано28.02.01 19:53



В момента и аз се нуждая от същата помощ. Не става с 'магии', пробвала съм. Единствения лек е Времето, но в същото време то се счита и за самоубийство.
Невероятно е как, някоя чужда душа може да те обсеби по този начин и да започнеш да я обичаш повече от своята. Това е най-голямото чудо, най-голямата магия на света. Черна ли е тя?

N.



Тема Re: Хмм...нови [re: NlKlTA]  
Авторnobody (Нерегистриран)
Публикувано28.02.01 20:15



Duchata razbira se ne moje da te obsebi, ti obatche mojech ... :)
Pozdravi.



Тема Re: Никаква магия, просто незнаниенови [re: NlKlTA]  
АвторOki (Нерегистриран)
Публикувано28.02.01 23:59



Това няма нищо общо с обсебване отвън. Просто защото обсебването е отвътре. Тоест акта на обсебването го извършваш ти. Не се сърди. Но го казвам за твое добро. Никога и никой не може да те обсеби без да си предоставил(а) пространство или поле за такъв акт. Ако не дадеш място в себе си за това - просто е изключено да стане. Пробвай и ще видиш ефекта. Даже мога да ти го демонстрирам на живо.



Тема Re: Iskam pomosht!нови [re: Aledar]  
АвторKolibri (Нерегистриран)
Публикувано01.03.01 09:55



Pro4eti "Otneseni ot vihara"...Na men edno vreme mi pomogna...ili opitai da se vlkjubi6...ili otidi pri "obekta" i pogovori s nego za tova...ili ste se saberete ili ste te razo4arova-i v dvata slu4aq pe4eli6!
Razbira se moje i da se napla4e6,no tova ne pomaga....
Moje i da celi6 snimkata na 4oveka sas streli4ki, tova pove4e ste pomogne





Тема Re: Iskam pomosht!нови [re: Aledar]  
Автор caliostro_bg (експерт)
Публикувано01.03.01 10:15



когато искаш да забравиш даден човек най лесно е да бъдеш с друг.
търси другият човек.


танцуваща жена, бягащ кон, платна в океана...


Тема Re: Хмм...нови [re: NlKlTA]  
АвторObserver (Нерегистриран)
Публикувано01.03.01 10:40



Pri privarzvaneto tchovek se svarzva s otritcatelnite tchrti na tchoiveka, a pri Bojestvenata lubov bez privarzvane s karchestvata. Tam niaka preplitene na aurite. Ne savetvam nikogo da opitva magia po tezi vaprodi/ Moje sas polohjitelno samovnuchenie "Ще се пообри положението ми", "Chte se podobri polojenieto mi" povtarine po niakolko stotin pati na den( moje da pomogne za mnogo nechta).
(formula ot Uchitelia)



Тема Re: Хмм...нови [re: NlKlTA]  
Автор AЛИCA... ()
Публикувано01.03.01 11:27



Здравей Aledar,Никита,
Най- голямат я магия е Любовта.
Божествената любов, която дава и не очаква Нищо!
Отдай й се и ще бъдеш свободен...
С обич
АЛИСА



Тема Прав синови [re: Oki]  
Автор NlKlTA (тъжна)
Публикувано01.03.01 14:09



Разбира се, че това обсебване става, защото ти го позволяваш. Но как става номера с непозволяването? Ако беше толкова лесно, на света нямаше да има болни от любов, всички щяха да се възпозлват само от хубавата й страна, така да се каже.

Еехх да беше толкова лесно [дъългаа въздишка]

N.



Тема Re: Прав синови [re: NlKlTA]  
АвторObserver (Нерегистриран)
Публикувано01.03.01 14:14



Vaobchte lubovta lekuva. Tova koeto izmuchva moje da e nechto drugo. Ima opit v tova otnochenie. No tchovek moje da se lekuva. Opita pokazva tche tova e vazmojno.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.