Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:04 29.09.24 
Религия и мистика
   >> Окултизъм
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Iskam pomosht!  
Автор Aledar (член)
Публикувано28.02.01 19:16



Molq vi, ne znam, dali kym vashiq klub trqbva da se obyrna - znaete li magii? Iskam da zabravq edin 4ovek...kak stava tozi nomer?

Aledar~


Тема Хмм...нови [re: Aledar]  
Автор NlKlTA (нещастна)
Публикувано28.02.01 19:53



В момента и аз се нуждая от същата помощ. Не става с 'магии', пробвала съм. Единствения лек е Времето, но в същото време то се счита и за самоубийство.
Невероятно е как, някоя чужда душа може да те обсеби по този начин и да започнеш да я обичаш повече от своята. Това е най-голямото чудо, най-голямата магия на света. Черна ли е тя?

N.



Тема Re: Хмм...нови [re: NlKlTA]  
Авторnobody (Нерегистриран)
Публикувано28.02.01 20:15



Duchata razbira se ne moje da te obsebi, ti obatche mojech ... :)
Pozdravi.



Тема Re: Никаква магия, просто незнаниенови [re: NlKlTA]  
АвторOki (Нерегистриран)
Публикувано28.02.01 23:59



Това няма нищо общо с обсебване отвън. Просто защото обсебването е отвътре. Тоест акта на обсебването го извършваш ти. Не се сърди. Но го казвам за твое добро. Никога и никой не може да те обсеби без да си предоставил(а) пространство или поле за такъв акт. Ако не дадеш място в себе си за това - просто е изключено да стане. Пробвай и ще видиш ефекта. Даже мога да ти го демонстрирам на живо.



Тема Re: Iskam pomosht!нови [re: Aledar]  
АвторKolibri (Нерегистриран)
Публикувано01.03.01 09:55



Pro4eti "Otneseni ot vihara"...Na men edno vreme mi pomogna...ili opitai da se vlkjubi6...ili otidi pri "obekta" i pogovori s nego za tova...ili ste se saberete ili ste te razo4arova-i v dvata slu4aq pe4eli6!
Razbira se moje i da se napla4e6,no tova ne pomaga....
Moje i da celi6 snimkata na 4oveka sas streli4ki, tova pove4e ste pomogne





Тема Re: Iskam pomosht!нови [re: Aledar]  
Автор caliostro_bg (експерт)
Публикувано01.03.01 10:15



когато искаш да забравиш даден човек най лесно е да бъдеш с друг.
търси другият човек.


танцуваща жена, бягащ кон, платна в океана...


Тема Re: Хмм...нови [re: NlKlTA]  
АвторObserver (Нерегистриран)
Публикувано01.03.01 10:40



Pri privarzvaneto tchovek se svarzva s otritcatelnite tchrti na tchoiveka, a pri Bojestvenata lubov bez privarzvane s karchestvata. Tam niaka preplitene na aurite. Ne savetvam nikogo da opitva magia po tezi vaprodi/ Moje sas polohjitelno samovnuchenie "Ще се пообри положението ми", "Chte se podobri polojenieto mi" povtarine po niakolko stotin pati na den( moje da pomogne za mnogo nechta).
(formula ot Uchitelia)



Тема Re: Хмм...нови [re: NlKlTA]  
Автор AЛИCA... ()
Публикувано01.03.01 11:27



Здравей Aledar,Никита,
Най- голямат я магия е Любовта.
Божествената любов, която дава и не очаква Нищо!
Отдай й се и ще бъдеш свободен...
С обич
АЛИСА



Тема Прав синови [re: Oki]  
Автор NlKlTA (тъжна)
Публикувано01.03.01 14:09



Разбира се, че това обсебване става, защото ти го позволяваш. Но как става номера с непозволяването? Ако беше толкова лесно, на света нямаше да има болни от любов, всички щяха да се възпозлват само от хубавата й страна, така да се каже.

Еехх да беше толкова лесно [дъългаа въздишка]

N.



Тема Re: Прав синови [re: NlKlTA]  
АвторObserver (Нерегистриран)
Публикувано01.03.01 14:14



Vaobchte lubovta lekuva. Tova koeto izmuchva moje da e nechto drugo. Ima opit v tova otnochenie. No tchovek moje da se lekuva. Opita pokazva tche tova e vazmojno.





Тема Не разбрах..нови [re: Observer]  
Автор NlKlTA (тъжна)
Публикувано01.03.01 14:20



Човек може да се лекува от любовта или любовта може да се лекува? Или и двете? :)
Всъщност наистина и двете твърдения са верни, но лекуването от любовта е дълъг и мъчителен процес, Observer, на никой не го пожелавам.

N.



Тема Re: Хмм...нови [re: AЛИCA...]  
Автор ПЪTниk (ентусиаст)
Публикувано01.03.01 15:54



Браво .
Допадна ми като истина.
Ти им каза и начина за лечение и причината за болката.
Лек Път.
ПЪТник



Тема Re: Не разбрах..нови [re: NlKlTA]  
Автор AЛИCA... ()
Публикувано01.03.01 16:10



Eи ти!
Не бъди тъжна...
не се лекувай от любовта, тя е най- прекрасното нещо, единственото реално ....тя не причинявя болка или тъга...от нея можеш само да разцъфнеш и да се доближиш до Бога

това, което ти приченява болка е твоето Его. излекувай се от него е ще бъдеш щастлива!
опитай да се освободиш от желанията си и претенциите се към всички..

знам, че лесно се говори, но повярвай ми това е единствения път за освобождаване от страданието.
трудно е да тръгнеш по него, но носи Свобода
С много обич
Алиса



Тема Re: Не разбрах..нови [re: AЛИCA...]  
Авторnobody (Нерегистриран)
Публикувано01.03.01 17:39



got
Pozdravi



Тема Re: Не разбрах..нови [re: AЛИCA...]  
Автор NlKlTA (тъжна)
Публикувано01.03.01 19:26



Ще се опитам.
Благодаря ти.

N.



Тема Re: От Любов,нови [re: NlKlTA]  
АвторOki (Нерегистриран)
Публикувано02.03.01 00:02



... няма болни. От Любов има само живи, здрави и винаги млади. Или това е функцията на безсмъртието. Не, че на този етап е задължително да го разберем.
Извинете ме. Но май, онези, са ми подготвили, гилотинка. Просто чакам всеки момент да хлопне. Ако ме отнема известно време в клуба да знаете какво е станало.
С Любов.
Oki



Тема Re: И лесно и не.нови [re: NlKlTA]  
АвторOki (Нерегистриран)
Публикувано02.03.01 00:37



Ще се опитам да обясня и двете, т. е. и лесното и трудното. Кое е лесно - да разбереш какво значи територия, предоставена за въздействие. Това е онази среда в която може да се реализира някаква функция. Бих дал пример с компютрите. Winodows, е среда или пространство за едни програми. Т. е. за едни функции. А DOS, за други. Е, би ли могло, програма или функция за DOS, да работи във средата на Windows? Няма как да стане. Сега, кое е по-трудното. Да промениш средата си.
И въпреки всичко има парадокс. А той е, че колкото и да е трудно в традиционен смисъл, са ни дали и много лесен метод. Чак се притеснявам да го кажа какъв е.



Тема Ееее....нови [re: Oki]  
Автор NlKlTA (giny ин ъ ботъл)
Публикувано02.03.01 17:06



Ама моля ти се сега..недей така да спираш на едно такова никакво място. Кажи, кажи! (защото усещам, че ми помагаш

)

N.



Тема Re: Ееее....нови [re: NlKlTA]  
АвторObserver (Нерегистриран)
Публикувано02.03.01 17:10



Gasenitchata se xrani s lista(mnogo lista) i leko si palzi.
Peperudata se xrani ot chetiata i leti.(sled kato se e preobrazila.





Тема Re: Ееее....нови [re: NlKlTA]  
Авторmany (Нерегистриран)
Публикувано03.03.01 07:49



ako te boli kraka wzemi edin chuk i si udari silno rakata.bolkata na kraka shte bade zabravena.ili kazano po drug nachin:vliubi se otnovo, no vnimavai da ne ti stane navik!



Тема Re: Ееее....нови [re: many]  
Автор NlKlTA (giny in a botle)
Публикувано03.03.01 09:18



Мда...вече ме посъветваха да направя така...ама тя любовта да не се среща под път и над път. Не мога просто да си избера някой и да се влюбя.

N.



Тема Re: Ееее....нови [re: NlKlTA]  
Авторmany (Нерегистриран)
Публикувано03.03.01 10:38



ostavi da se vliubiat v teb.
liubovta e magia.ako idva ot samosebesi a ne e provokirana chrez metod ili s cel.
shte triabva da se nauchish i da chakash.
i ne na posledno miasto:dai si otgovor zashto ne mojesh da zabravish niakogo.i az ne moga da zabravia mnogo hora , no znam ,che nishto vechno niama.osven tova vinagi biagam , ako niakoi iska da me obsebi za sebe si samo.
da .da ne bi da e imalo neshto takova ?



Тема Re: Ееее...+.нови [re: NlKlTA]  
Авторmany (Нерегистриран)
Публикувано03.03.01 10:40



kavo e tova :gini in a botle ?



Тема Re: Хмм...нови [re: NlKlTA]  
Автор Aledar (член)
Публикувано03.03.01 10:47



ne mislq, 4e vremeto lekuva:(

Aledar~


Тема Re: Прав синови [re: Observer]  
Автор Aledar (член)
Публикувано03.03.01 10:50



Ama kak???

Aledar~


Тема Re: Не разбрах..нови [re: AЛИCA...]  
Автор Aledar (член)
Публикувано03.03.01 10:54



Alisa, ne e taka. Ponqkoga liubovta pove4e vredi, otkolkoto pomaga, i togava trqbva da se iztrygne, predi da te e unishtojila.

Aledar~


Тема Re: Ееее....нови [re: many]  
Автор Aledar (член)
Публикувано03.03.01 11:00



Tova e ot tryn, ta na glog.

Aledar~


Тема Re: Ееее....нови [re: many]  
Автор Aledar (член)
Публикувано03.03.01 11:04



Ne stava vypros za obsebvane, a za neshto, koeto iskash da izkorenish nezavisimo ot ka4estvata mu.

Aledar~


Тема Observerнови [re: Observer]  
Автор Aledar (член)
Публикувано03.03.01 11:08



zashto to4no s otricatelnite ka4estva? ne sym ubedena, 4e e taka. Nima se vliubvame v pokvarata? Ili v glupostta?

Aledar~


Тема Alisa - uto4nenieнови [re: AЛИCA...]  
Автор Aledar (член)
Публикувано03.03.01 11:13



Pisah po-nagore - ponqkoga liubovta moje date unishtoji. Qvno sym egoist, shtom smqtam, 4e tova ne biva da se dopuska.
Ima dva vida liubov spored men... Pyrviqt vid ti dava sili, pomaga ti, osvetqva te, promenq te v polojitelna posoka. Vtoriqt vid e s otricatelna naso4enost - blokira energiqta ti, prevryshta te v zombi ili neshto takova, ili v nqkolko dumi - adski ti vredi. Tykmo za tozi tip liubov vi pitam... Qsno e, 4e "osvetqvashtata" te liubov e neshto prekrasno i trqbva da se pazi. No kak mojesh da se otyrvesh ot vtoriq tip???

Aledar~


Тема Re: Iskam pomosht!нови [re: Kolibri]  
Автор Aledar (член)
Публикувано03.03.01 11:15



4ela sym gi... I Skarlet q razbiram, sy4uvstvam i daje... ne razbiram zashto i v dvata slu4aq pe4elq



Aledar~

Тема Re: Iskam pomosht!нови [re: caliostro_bg]  
Автор Aledar (член)
Публикувано03.03.01 11:17



Tova predlojenie go ima i po-gore. I nqkoi beshe otgovoril mnogo pravilno, 4e tova ne stava po pory4ka...za jalost



Aledar~

Тема Re: Alisa - uto4nenieнови [re: Aledar]  
Автор AЛИCA... ()
Публикувано03.03.01 15:44



Здравей Aledar

Напълно разбирам за какво ми говориш.
И аз си мислех едно време така. Влюбена си, И той е влюбен,
а после идват проблемите и неразбирателството, и Болката...

И Защо?
Ами ще ти кажа...защото се появяват несъответствията.
несъответствията между твоята представа за другия човек
/както и неговата за теб/. Ти мислиш и искаш той да е едно, еин идеал,
който си видяла в началото, съставила си си определена представа за
него и когато той излезе от нея ти се разочароваш, или те боли...
обаче той дори не го прави нарочно, той просто е такъв и това е
част от характера му. Ти или трябва да го приемеш и да продължиш да Обичаш,
или да се превърнеш в негов враг/не е точната дума,но сега не се сещам/ или
нещо такова...Но избора си остава твой
Всеки има право на свобода и ти не можеш да искаш от някой да Бъде това, което на теб
ти харесва. Ако някой се държи гадно, то си е за негова сметка,
а не за твоя, ако не иска да бъде повече с теб, и да те боли и да не те боли не можеш
го върна/така че просто е по- добре да не те боли, но това ти го решаваш/
ако е решил да Умре, пак същото...

така, че избора ти е дали да продължиш да обичаш, каквото и да става, и
да приемаш нещата спокойно и с Любов, или до се отдадеш на болка и самосъжеление

колкото до двата вида Любов, за които ми говориш, според мен не си права.
тази, която носи болка - не е Любов. това е нещо, което хората наричат така,
но не е любов.

има само една истинска Любов и тя е Божествена!
Стои над всичко и е всичко!
тя е Бог!
и друго не съществува!

Смного обич
АЛИСА



Тема Re: Alisa - uto4nenieнови [re: Aledar]  
Автор AЛИCA... ()
Публикувано03.03.01 15:45



И още нещо,
отговори си на въпроса:
кое от си ти?
та те боли..
Смного обич
АЛИСА



Тема Re: Alisa - uto4nenieнови [re: AЛИCA...]  
Автор AЛИCA... ()
Публикувано03.03.01 15:46



Бих искала да помогна...




Тема Защото нови [re: many]  
Автор NlKlTA (giny in a botle)
Публикувано03.03.01 21:06



Не мога да го забравя защото ми е най-добрия приятел. И продължаваме да си потдържаме връзката, защото не можем един без друг. Толкова пъти е можело да има нещо между нас и аз все се дърпах, а сега като си хвана гадже и реших, че точно сега и аз искам. :(
Непрекъснато се обвинявам за пропуснатите възможности.

N.



Тема Re: Ееее...+.нови [re: many]  
Автор NlKlTA (giny in a botle)
Публикувано03.03.01 21:10



Ами това е от една песен на Кристина Агилера..не че я харесвам кой знае колко, но специално това ми хареса... Giny in a bottle.... Аз съм едно затворено духче и чакам някой, който да потърка лампата.



N.



Тема Re: Хмм...нови [re: Aledar]  
Автор NlKlTA (giny in a botle)
Публикувано03.03.01 21:16



Абе аз знам, че надеждата умира последна, ама недей да я убиваш преждевременно, моля те! :(

N.



Тема novo uto4nenieнови [re: AЛИCA...]  
Автор Aledar (член)
Публикувано04.03.01 14:08



Tuk ne stava vypros za razo4arovanie ot realnata li4nost. Ako beshe taka, tova bi ozna4avalo, 4e ve4e ne sym vliubena, nali? Pone az si mislq, 4e dokato obi4ash, priemash 4oveka s vsi4kite mu nesyvyrtshenstva, malko go poukrasqvash de, ama to tova si e normalno. V moq slu4ai stava vypros za realni prepqtstviq, neka gi nare4em syvest... V takyv slu4ai, kogato trqbva da izbirash mejdu syvest i 4uvstva i reshish da izberesh syvestta, togava kakvo?

Aledar~


Тема Re: Alisa - uto4nenieнови [re: AЛИCA...]  
Автор Aledar (член)
Публикувано04.03.01 14:18



Izvini me, no tova ne go razbrah... A za pomoshta - kak bi moglo da stane?

Aledar~


Тема Re: Alisa - uto4nenieнови [re: Aledar]  
Автор AЛИCA... ()
Публикувано04.03.01 17:44



ako iska6 mi ppi6i na
C_jilova@yahoo.com



Тема Съвест или чувства?нови [re: Aledar]  
Автор Лъчeзapнa (воин на мира)
Публикувано05.03.01 15:04



Здравей Aledar(на),

Това, че има съвест показва, че нещо в твоите нравствени категории не позволява друго нещо, което пък е вътрешен повик (също като и съвестта, де). Интересен случай.

Мисля, че с насилване чувствата не могат да изчезнат (да не говорим за магии), но ти сама можеш да определиш дали това, което желанието вика е ползотворно за твоето развитие... И явно си определила (съвестта ти казва "не, не е"). Значи въпросът ти вече е дали нравствените категории трябва да се променят (и съвестта ти да допусне друго, в полза на изграждането ти) или мисълта ти да бъде отклонена от желанието... Това, което ти се предложи нагоре - намери си любов друга - е точно отклонение на мисълта да не върти върху сегашния проблем, но пък знаем, че няма да ти помогне това "намери си", защото нещата така не стават и примерно повече излизане с приятели и опити за отвличане на вниманието няма да са ползотворни, защото мисълта не се влияе от обстановката - където и да си, ти си със мислите си...

Аз лично ти препоръчвам да тръгнеш по желанието, защото ако е НЕползотворно за теб, то ще се изхаби... Докато с насилие мисълта се подхранва постоянно и последиците за теб самата са по-лоши (ако щеш сега подтиснатото ще се изяви в двойно по-трудноовладяема форма в следващия живот, ако не още в същия дори, по-късно). То не е изхабено, ами чака. Чака момента, когато ще се появи отново, за да бъде наистина преодоляно... Сега ми се струва, че не успяваш. А щом не успяваш - по-добре не се сили.

Казваш, "добре, ама съвестта?" Сложен проблем, сложен проблем!... И в единия и в другия случай - трябва да направиш избор. И този избор ти трябва да знаеш, че е правилния. След като го направиш за себе си (дори да не е правилен, не трябва да те е страх от грешка) мисълта ще се успокои.

Желая ти правилен избор в поредното изпитание. (Аз под правилен разбирам, че помага на теб... в изграждането. В същата ситуация правилен за мен може да е другия избор

.)

Приветче: Лъчезарна



Да бъдеш буден, когато измамен светът заспива...!

Тема Re: Съвест или чувства?нови [re: Лъчeзapнa]  
АвторOki (Нерегистриран)
Публикувано05.03.01 16:40



Поздравявам те за този постинг.



Тема Re: Iskam pomosht!нови [re: Aledar]  
Авторnobody (Нерегистриран)
Публикувано05.03.01 17:24



Ti sychtata Aledar li si, koiato pita dali moje da utchi boini izkustva po kniga?
Ne tche ima niakakvo znatchenie prosto mi e interesno.
Pozdravi.



Тема Re: Observerнови [re: Aledar]  
АвторObserver (Нерегистриран)
Публикувано05.03.01 17:59



privarzanost, vlubvane i Lubov sa razlichni nechta.



Тема Re: Iskam pomosht!нови [re: Aledar]  
АвторEbraida (Нерегистриран)
Публикувано05.03.01 18:51



Осъзнаването на дълбоките причини ще ти даде търсената помощ. Мисля, че имаше във този клуб един постинг за "Селестинското пророчество". Разрови се назад и го потърси. Но дори и да не го намериш винаги можеш да прочетеш книгата. Още във първата книга ще разбереш защо хората се оставят да бъдат обсебени от други хора, които волно или неволно извършват това обсебване. Дори и да не си напълно съгласна с нещата, които се описват в тази книга съм сигурна, че ще те накара да се замислиш по аналитично по отношение на чувствата ти и за отношенията ти с този човек, а и със всички хора по принцип. Във всеки случай на мен ми помогна и все още ми помага да търся истинските си мотиви за едно или друго свое поведение или постъпка.



Тема Blagodarq!нови [re: Oki]  
Автор Aledar (член)
Публикувано07.03.01 13:26



Az syshto te pozdravqvam, Ly4ezarna!
Prava si, razbira se. Pone az taka mislq. V poslednite dni preosmislih neshtata i stisnah do izvod, koito razreshava vsi4kite mi problemi. Pone problemite v tazi oblast, de. Za potypkvaneto na 4uvstvata - kofti, naistina, no si e trudna deinost i bez perspektivi. Otkrih pytq.

Ozarena:

Aledar~


Тема Re: Iskam pomosht!нови [re: nobody]  
Автор Aledar (член)
Публикувано07.03.01 13:33



V klubovete, v 4ata - navsqkyde ima samo edna edis\stvena Aledar - i tova sym az.

Aledar~


Тема Polu4ih pomosht - za vsi4ki:)нови [re: Aledar]  
Автор Aledar (член)
Публикувано07.03.01 13:39



S tozi posting iskam da blagodarq na vsi4ki, koito vzeha prisyrce molbata mi. Blagodarq vi, priqteli! Naistina mi podadohte ryka, kogato imah nujda, za koeto sym vi bezkraino blagodarna. Dokato 4etqh otgovorite vi, dosta raznorodni, postepenno reshih, kakvo to4no trqbva da napravq. Bez magii, razbira se!

.

S uvajenie:

Aledar~

Тема Re: Не разбрах..нови [re: Aledar]  
Автор lYl (непознат )
Публикувано07.03.01 13:48



Любовта никога не може да вреди. Това, за което говориш не е любов.

Мисля, че когато обичаш , няма нужда да забравяш или да изкореняваш. А ако някой ти е причинил болка, то обикновено човек е разочарован от липсата си на преценка за отсрещния. Така че пак стигнахме до егото.

Накрая искам да напомня, че

СВЕТЪТ СЪТВОРЕН С ЛЮБОВ.



Тема Re: Не разбрах..нови [re: lYl]  
Автор AЛИCA... ()
Публикувано10.03.01 15:10





радвам се ако наистина си решила проблема...


IYI - с теб съм....
С обич
Алиса




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.