Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:56 18.06.24 
Религия и мистика
   >> Окултизъм
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Koi e verniq pyt?!?нови  
АвторNachinaeshta_anon (Нерегистриран)
Публикувано07.01.01 14:59



Tyrsq nqkoi koito da mi pokaje na kyde da vyrvq v tova nachinanie...Cheta knigi,govorq s hora koito se zanimavat s tova,no ne sym sigurna,che taka moga da namerq pytq kym tozi nachin na jivot. Obicham magiata. Haresva mi misleneto na horata koito se vliaiat ot neq.
S edna duma mi e adski interesno i vqrvam vs ilata i. Ne iskam da naricham choveka,koito tyrsq "uchitel" t.k az ne tyrsq nqkoi,koito da mi prepodava uroci (ako moje da se nareche taka) ami prosto s koito da razvivam misylta si v tazi nasoka.
Ima neshta koito ne sa mi syvsem iasni,moje bi zashtoto ne sym navlqzla syvsem v zanaqta. Tova e samo nachaloto i znam,che kolkoto poveche navlizam v magiata,tolkova poveche vyprosi shte imam. Ima li nqkoi koito se chuvstva dostatachno silen da mi pomogne da otkria otgovorite?

Iskreno vasha
Nachinaeshtata



Тема Отг: Koi e verniq pyt?!?нови [re: Nachinaeshta_anon]  
АвторWitch_anon (Нерегистриран)
Публикувано07.01.01 17:26



Znachi iskash da namerish pytq?
Taka ili inache sama trqbva da go napravish, az samo moga da ti pomagam s razgovori ot koito sama da nasochvash razsyjdeniqta si nanqkyde i otgovori na nqkoi neshta zashtoto nikoi ne znae vsichko
Vseki e neuk no v razlichna oblast

doktorwitch@dir.bg



Тема Отг: Koi e verniq pyt?!?нови [re: Nachinaeshta_anon]  
Автор searcher (минаващ)
Публикувано07.01.01 22:23



Защо учителя трябва непременно да е човек?



Тема Отг: Koi e verniq pyt?!?нови [re: searcher]  
АвторNachinaeshta_anon (Нерегистриран)
Публикувано07.01.01 23:10



Interesen vypros.Moje bi zashtoto za sega sym nai-blizo do obshtuvaneto s choveka:)
Mili mi hora nqma da me ima nqkolko dni v neta....ako nqkoi se seti za men shte mu drasna neshto sled kato se vyrna.



Тема nqma to4no opredelen veren putнови [re: Nachinaeshta_anon]  
АвторDylan_anon_anon (Нерегистриран)
Публикувано08.01.01 23:23



privet skupa na4inaeshta,
az sushto sum na4inaesht v oblastta na magiqta. ako iskash da obmenim znaniq i opit pishi mi na bulgarian-wicca@priest.com



Тема Отг: Дали магията е това, което търсиш като Път?нови [re: Nachinaeshta_anon]  
Автор Лъчeзapнa (непознат )
Публикувано09.01.01 15:16



Хм, за мен магията е в доста далечното минало /хилядилетия назад, струва ми се/.

Знаеш ли какво е тя всъщност, че си решила да я изучаваш? Какво ще ти даде? Защо ти е необходимо по този начин...
За мен най-голямата магия /или чудо да го наречем, защото магия ми е доста "слабо" понятие за нещата в същина/ е това, че се раждаме тук, в тази материалност, в това поле... Можеш ли да си представиш какво е това?! Какво е да родиш друга душа? Какво е да дадеш тяло на друга душа? Да направиш от своята материя материя за друг?!?!
Магията - това е знание за нещата, които човекът като вложена идея е способен да върши, но самото понятие е ограничение. Създало си е обвивка, която ограничава същината.
Магия ли е възкресението?
Магия ли е задвижването на меховете на Вулкан с мисъл?
Магията е мноооого малка част от това, което е вложено като потенциал в съществото, наречено човек.
Всъщност тя е едно изучаване отвън, а не отвътре... Когато овладееш вътрешните си енергии не можеш да наречеш това магия... то е пробуда.

Търси знание за човека - това ще ти даде повече от просто работа с енергиите, без да ги "виждаш"...

Това е мое мнение.

А верният Път?!? Верен за кого? Макар да е Един пътя, има си и улици... По много пътища можеш да стигнеш до една и съща цел... въпросът е дали знаеш целта? А минеш ли отвъд целността, идва живота...

...................there is no spoon........................


Тема А, има ли Магия ?нови [re: Лъчeзapнa]  
Автор valsodar (ентусиаст)
Публикувано09.01.01 16:44



Защото всичко на този свят се мени според гледната точка.
За едни ще изглежда тайнствено и загадъчно като Магия, а за други ще е тривиално.



Тема Отг: А, има ли Магия ?нови [re: valsodar]  
Автор Лъчeзapнa (непознат )
Публикувано09.01.01 17:30



Ок, съгласен /ръката като за поо-чест!/

Всеки си има Път, на едни минава оттук, на други оттам.
Мистиката не е в магията, а във възприемането :-)
Аз просто търся нещо повече някак, незнам...
Абе... опитах се и аз да кажа нещо...


...................there is no spoon........................


Тема Отг: Koi e verniq pyt?!?нови [re: Nachinaeshta_anon]  
Автор SwanWitch (непознат )
Публикувано10.01.01 16:52



triabva intuitivno da nameri6 svoia pyt,drug niam a da ti go pokaje.4eti i 6te otkrie6...
pyk i tuk ima adski mnogo hora ,koito ste ti pomognat na drago syrce!
Uspeh!



Тема Отг: Koi e verniq pyt?!?нови [re: Nachinaeshta_anon]  
Автор ПЪTниk (член)
Публикувано11.01.01 18:29



Привет!
Чувал съм , че човек вдигнал тежест от 200 кг.
Как ми се иска и аз да мога .Ама нямам природни дадености. Но все пак трябва да правя нещо , а не знам какво. Може би пък може да имам даденост за велик музикант? Да , но дали ще вдигам щанги или ще стана велик музикант е все едно ?
И вече малко сериозно.
Ние човеците мисля аз сме отделни части от един общ организъм. Кутрето в човешката ръка не е по маловажно от покозалеца или от кой да е друг човешки орган.Всичко си има пренадназначение и служи за нещо. Така е и с нас.Няма учител между човеците , който да ти каже индувидуалната ти схема . Защо не попиташ Бог ?
ПЪТник




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.