Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:19 25.04.24 
Религия и мистика
   >> Окултизъм
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема Към всички в клуба! Зад никнейм Perfum ...нови  
Автор van_helsing_trepacha (heavenly)
Публикувано11.03.11 23:17



се крие maya111 ... , това е едно и също лице ... , не и обръщайте внимание, тя не е в ред с главния, лежала е в психодиспансера във Варна ...! Преди 2-3 гд. сама си призна, дори ми обясняваше как ходела гола на плажа и беше ме поканила да ходим заедно ...

То е ясно , че с дърти откачалки не излизам, освен да уйдавя някоя за по малко от три секунди ...

Редактирано от van_helsing_trepacha на 12.03.11 01:15.



Тема Re: Към всички в клуба! Зад никнейм Perfum ...нови [re: van_helsing_trepacha]  
Автор van_helsing_trepacha (heavenly)
Публикувано12.03.11 00:19



Приятелите на мая111







Тема Re: Към всички в клуба! Зад никнейм Perfum ...нови [re: van_helsing_trepacha]  
Автор Perfum (Ambra)
Публикувано12.03.11 00:34



Г-н Иван Трепачов от Хелзинки ,наистина си досадна лепка . Освен това е престъпление да клеветиш някого или да разпространяваш невярна информация . Аз не бих ходила с теб никъде дори и за нищо на света и твоите фантазии не ме засягат . Пише се Удавя , а не Одавя и нищо не ни е ясно за теб /понеже ти си само един глупав ник / освен ,че си полуграмотен , вбесен дебил с мания за величие .

I see you..


Тема Re: Към всички в клуба! Зад никнейм Perfum ...нови [re: Perfum]  
Автор van_helsing_trepacha (heavenly)
Публикувано12.03.11 01:13



техническа грешка и какво от това ..., твоята е по голяма, че дори не помниш какво си писала, как бих узнал къде живееш и прочие, ако самата ти не ми го беше изтърсила? не помниш ли как ми обясняваше, че не трябва да ям месо и др. глупости? ами порови се в старите теми, дано намериш личните си "съвети" , стига модовете да не са ги премахнали, а сега чупка , че ме е гнус от тебе, поганска поклоннице ...





Тема Re: Към всички в клуба! Зад никнейм Perfum ...нови [re: van_helsing_trepacha]  
Автор Perfum (Ambra)
Публикувано12.03.11 13:57



Kaзваш ,че съм те канила на плаж голички ,а ? И какво стана като се събуди?

Иначе:
1. Коя моя грешка е по-голяма ? Не ни става ясно?
2.Не помня какво съм ти писала ,понеже не съм ти писала .Ако твърдиш обратното ,порови се ти из старите теми . Нали знаеш , че след като твърдиш нещо ,тежеста на доказване пада върху теб ? А за месото не съм писала на теб ,а пиша по принцип .
3. Всеки може да твърди каквото му дойде на ум ,но една лъжа повторена и милион пъти не става истина .
4.Мерси за "чупката ",но тази тема си я отворил ти ,а не аз ;аз просто ти отговарям ,защото считам ,че дори гол охлюв като теб заслужава да му се отговори след като е писал .Принцип .
5. Да кажеш ,че магистралата до Истанбул е перфектна и в Турция има фабрики и производство е факт ,а не поклонничество . Всеки може да го установи с просто наблюдение . Това се отнася и до Германия ,Франция и т.н . И ако твоят "национализъм " включва неоснована омраза към всички етноси ,това е расизъм и ксенофобия ,а не национализъм .Всеки ,който има българско гражданство ,има същите права като теб колкото и да не ти се иска . Впрочем,така и не каза трите си имена ,г-н герой .А знаеш ,че анонимни доноси и клевети не се вземат под внимание .
Приятен ден .Навън е слънчево и хубаво .

I see you..

Тема Re: Към всички в клуба! Зад никнейм Perfum ...нови [re: Perfum]  
Автор van_helsing_trepacha (heavenly)
Публикувано12.03.11 14:11



Не си направих труда отново да ти чета поредните "съвети", но това от кой поет е?!



Тема Re: Към всички в клуба! Зад никнейм Perfum ...нови [re: van_helsing_trepacha]  
Автор Perfum (Ambra)
Публикувано12.03.11 14:15



Кое ? Това дето не си го чел ли ?

I see you..


Тема Re: Към всички в клуба! Зад никнейм Perfum ...нови [re: Perfum]  
Автор van_helsing_trepacha (heavenly)
Публикувано12.03.11 14:22



Да ... , може да е от Ботев, тогава ще го прочета ...





Тема Re: Към всички в клуба! Зад никнейм Perfum ...нови [re: van_helsing_trepacha]  
Автор Perfum (Ambra)
Публикувано12.03.11 14:30



Боли ме ханша какво ще прочетеш и какво не .Чиба !

I see you..


Тема Re: Към всички в клуба! Зад никнейм Perfum ... [re: Perfum]  
Автор van_helsing_trepacha (heavenly)
Публикувано12.03.11 14:37



Това от Вазов ли е?!






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.