Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:44 10.06.24 
Религия и мистика
   >> Окултизъм
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема Re: Към всички в клуба! Зад никнейм Perfum ...нови [re: ratna]  
Автор Perfum (Ambra)
Публикувано14.03.11 15:22



г-жо никоя ратна ,аз не наричам хората както реша ,защото сто пъти ги питам как се казват и никой не ми отговаря ,включително и ти . Защо ви е срам и страх ,аз не зная ,но зная ,че не отговаряте конкретно поради обясними причини .
Внимателно с определения като "престъпник" или ако ги казваш идентифицирай се ,за да знам кого да съдя ако реша .Да не би да ти е ясно ,че дрънкаш глупости и затова да се криеш ? Аз не обиждам нито българите ,нито някой друг ;всеки се обижда сам с поведението си и положението му е последица от това поведение .Ако за тебе фактите са обида и престъпление ,тогава имай достойнството да ги обориш един по един .А за сега само цитирай нещо ,което съм казала и което да не е вярно . И кажи на хелзинг ,че призоваването към насилие над други етноси е престъпление по конституция . А фактът ,че плюе анонимно е вече показателен .за теб също .
Как се казваш ,г-жо ратна ? Аз се казвам Мая Тонева и не се срамувам нито ме е страх да се представя .
Как се казваш?

I am Abraxsas...nexsa alohene alohshwaha nehsa...sete ara non se motewana ...


Тема Re: Към всички в клуба! Зад никнейм Perfum ...нови [re: van_helsing_trepacha]  
Автор blood2 ()
Публикувано14.03.11 15:28



То е лесно като си красива и луда и да ходиш гола на плажа.





Тема Re: Към всички в клуба! Зад никнейм Perfum ...нови [re: chorlavata]  
Автор Perfum (Ambra)
Публикувано14.03.11 15:30



г-жо чорлава, знам че няма да се представиш ,не съм и очаквала . А в правото тая презумпзия за виновност важеше при социализма ,сега е обратното . А да си глупак не е престъпление в правен смисъл ; това е престъпление в морален смисъл . Постоянно ви призовавам вас безименните да оборвате по същество и с факти и аргументи ,а единственото което получвам са нечленоразделни постинги с общи приказки
Незнаех ,че трите ти имена служат за доказателства и одобрение ,аз си мислех ,че така се представят хората от елементарно възпитание ,но ако ти не виждаш безмислиците си ,как мога аз да ти ги покажа.
Мая Тонева ,приятно ми е? Как се казваш?

I am Abraxsas...nexsa alohene alohshwaha nehsa...sete ara non se motewana ...

Редактирано от Perfum на 14.03.11 15:31.



Тема Re: Към всички в клуба! Зад никнейм Perfum ...нови [re: Perfum]  
Автор chorlavata (brunetka)
Публикувано14.03.11 15:44



"А да си глупак не е престъпление "-Сигурно го знаеш от личен опит. Няма как да е друго.

"Постоянно ви призовавам вас безименните да оборвате по същество и с факти и аргументи ,а единственото което получвам са нечленоразделни постинги с общи приказки "- Вече няколко дена ти пиша с факти, аргументи и лични примери, ама ти си чупнато грамофонче. Имам си име, мама ми е дала.

"Мая Тонева ,приятно ми е? "- Защо с чуденка накрая? Чудиш се дали ти е приятно запознанство с мен? Мазохизъм ли долавям? И на мен ми е приятно да ти чета напъните да се докарваш по- по- най от другите, Чорлавата се казвам.



Тема Re: Към всички в клуба! Зад никнейм Perfum ...нови [re: Perfum]  
Автор chorlavata (brunetka)
Публикувано14.03.11 15:48



1 Мая
2 Тонева
3.......
някой може да брои само до 2



Тема Re: Към всички в клуба! Зад никнейм Perfum ...нови [re: van_helsing_trepacha]  
Автор Perfum (Ambra)
Публикувано14.03.11 15:51



И още нещо към призива на иван трепачев от хелзинг ,световно неизвестен националист .
Безименни ,анонимни страхливци от всички форуми ,обединявайте се . Вие сте едни никове ,едни сенки криещи се зад анонимността на виртуалното и само като такива можете да се "изявявате". Вие нямате лица и имена ,имате само комплекси за избиване и нищо повече .Интернет познава много такива незнайни "герои" : социопати от всякакъв вид , които се крият и в същото време не зачитат чуждото право на конфиденциалност . Социопатията има много лица и едно от тях е пълното незачитане на чуждите права , манипулиране на общественото мение чрез измислени "факти' ,обиди и клевети по адрес на жертвата на социопата .социопатът не се спира пред нищо за да постигне целта си .Той смята ,че законите не важат за него ,че той е над закона .
Когато хелзинг бълва измислици и клевети анонимно и вие се съгласявате с него без да познавате фактите , вие ставате съучастници в нарушение на закона .Не забравяйте ,че някой ден това може да постигне вас и вашите близки и приятели .
Когато хелзинг призовава към насилие над етносите и вие гласно или негласно се съгласявате ,вие ставате съучастници в престъпление .
Когато хелзинг разгласява лични данни на когото и да е и вие се съгласявате ,вие ставате съучастници в престъпление .Утре някой друг хелзинг ще направи това с вас.
Знам ,че тук има интелигентни хора ,на които това им е ясно ,но на псевдонационалистите ще кажа ,че именно заради такива като тях БГ е на това положение .С комплексари ,които бълват анонимна злоба в интернет никога няма да има справедливост . Вас ви е страх да си кажете имената ,дами и господа ,за какъв национализъм може да става дума изобщо ?

I am Abraxsas...nexsa alohene alohshwaha nehsa...sete ara non se motewana ...


Тема Re: Към всички в клуба! Зад никнейм Perfum ...нови [re: chorlavata]  
Автор Perfum (Ambra)
Публикувано14.03.11 15:56



Ти всичко от личен опит ли знаеш ?
Второто ми име е Драганова и не се срамувам от бащиното си име.
Ти как се казваш ? чорлава? Така ли те е кръстила майка ти в пристъп на безумие? Защо се криеш зад никове ,страхливо същество ? Какъв ти е проблемът?

I am Abraxsas...nexsa alohene alohshwaha nehsa...sete ara non se motewana ...


Тема Re: Към всички в клуба! Зад никнейм Perfum ...нови [re: Perfum]  
Автор blood2 ()
Публикувано14.03.11 16:02



Единствено закона може да каже какво е престъпление и какво не е. Ти Темида ли си? Всеки може да казва и показва каквото иска от себе си. Това е свободата. Ти защо се явяваш в формата на Деспот и заповядваш на хората?



Тема Re: Към всички в клуба! Зад никнейм Perfum ...нови [re: Perfum]  
Автор фaмyлyc (щастливец)
Публикувано14.03.11 16:04



O Майо, Майо, велико е неразумието ти. Яж месо, пий вино, да зачървиш бузите, че доста слаба ми се виждаш.

...Блажени испытающии свидения Его, всем сердцем взыщут Его...


Тема Re: Към всички в клуба! Зад никнейм Perfum ...нови [re: фaмyлyc]  
Автор blood2 ()
Публикувано14.03.11 16:06



Няма ли най-накрая да я научите да яде месо?






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.