Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:28 10.06.24 
Религия и мистика
   >> Окултизъм
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема Re: Какво правим с животните.нови [re: blood2]  
Автор LEOPARD2 (Хищник)
Публикувано16.03.11 12:55



Ясно, мечтата ти за еволюционно развитие е маймунския живот. Жалко, че днк-то ти е толкова изгаврено и няма да може да се осъществи.



Тема Re: Какво правим с животните.нови [re: LEOPARD2]  
Автор blood2 ()
Публикувано16.03.11 12:57



Какво и е на маймуната? Горилата може да вдигне 3 тона. Супер си е. Това ми е мечтата. Да бях силна горила и да имаше женски щях да съм по-щастлив в Зоопарка и нямаше да страдам от депресии, генетични болести и гадости.



Тема Re: Какво правим с животните.нови [re: blood2]  
Автор LEOPARD2 (Хищник)
Публикувано16.03.11 13:09



Няма комп горилата, за разлика от теб а също и инвалидна пенсия.



Тема Re: Какво правим с животните.нови [re: LEOPARD2]  
Автор van_helsing_trepacha (heavenly)
Публикувано16.03.11 13:13



Е да, ама имат закрилници кат Роси Кирилова, Бриджит Бардо, Мая Драганова и други световни звезди ...





Тема Re: Какво правим с животните.нови [re: van_helsing_trepacha]  
Автор ratna ()
Публикувано16.03.11 13:37



то да не идват гладни години , че всичко ще се изяде , не само маймуните , но и кучетата и всякакви твари с очи
И най-заклетите защитници на животните , ще лапат печено кучешко . Щом виетнамците могат , защо и останалите да не ядат кучешкото ?
познавах един дето си беше сготвил дакела с картофи и поканил на вечеря роднини , като им казал , че това е заек и така изяли кучето . После разбрали , че са яли кучешко , ама късно било





Тема Re: Какво правим с животните.нови [re: LEOPARD2]  
Автор blood2 ()
Публикувано16.03.11 13:45



E, аз ли съм виновен, че на този свят нищо няма?



Тема Re: Какво правим с животните.нови [re: ratna]  
Автор blood2 ()
Публикувано16.03.11 13:51



Едни ще насилват жени, други ще ядат кучета. Това е положението. А онея милионерите ще горят милионите си по телевизията и ще се подиграват и смеят на народа с най-модните си дрехи.



Тема Re: Какво правим с животните.нови [re: blood2]  
Автор ratna ()
Публикувано16.03.11 13:52



има всичко , но като никой не ти дава нищо , ти трябва да си вземеш това което ти трябва .

Редактирано от ratna на 16.03.11 15:07.



Тема Re: Какво правим с животните.нови [re: ratna]  
Автор blood2 ()
Публикувано16.03.11 13:54



Не дават гадовете САТАНИ.

Сатани са, навсякъде сатани и дяволи има. Бог ги е Анатемосал одавна и никога няма да им се яви отново. Ще има да го чакат. И ДЯвола ще ги напусне вече, защото те самите са Сатани.

Как да го взема? Как да ограбим някой богат?



Тема Re: Какво правим с животните. [re: blood2]  
Автор ratna ()
Публикувано16.03.11 13:57



тук трябва да проявиш творчество
имаш свободна воля




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.