Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:29 02.06.24 
Религия и мистика
   >> Окултизъм
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема Re: Към всички в клуба! Зад никнейм Perfum ...нови [re: Perfum]  
Автор фaмyлyc (щастливец)
Публикувано15.03.11 12:15



О, Майо Майо, а като ядеш краставиците и репичките още живи, не чуваш ли как пищят, когато зъбите ти разкъсват жилките им и режат жестоко кожицата им.

...Блажени испытающии свидения Его, всем сердцем взыщут Его...


Тема Re: Към всички в клуба! Зад никнейм Perfum ...нови [re: фaмyлyc]  
Автор blood2 ()
Публикувано15.03.11 12:22



Ето как се чувстват плодовете.





Редактирано от blood2 на 15.03.11 12:26.



Тема Re: Какво правим с животните.нови [re: LEOPARD2]  
Автор Perfum (Ambra)
Публикувано15.03.11 15:12



Leopard , ако животните не бяха изкуствено размножавани и отглеждани за храна ,нямаше да я има цялата тая ненормална популация и природата щеше да си свърши работата .Така е и с уличните кучета ,които се концентрират в градовете ;много от тях са изоставени от стопаните им ,когато се разболеят и остареят . Нали се сещаш ,че нямаше да има 30 млн норки ,ако не ги бяха отглеждали за кожи . Сам казваш това,че животът на хората позволява такава концентрация на животни за храна ,кожи и т.н. А тия животни също искат да ядат ,нали .Знаеш ли колко кг фураж е равна пържолата в чинията ти и тоя фураж колко обработваема земя изисква? Знаеш ли колко хора биха могли да се изхранят ,ако тая обработваема земя беше засята с култури -храна за човека ? Провери в Гугъл ,личи си ,че си интелигентен човек .

I see you...


Тема Re: Какво правим с животните.нови [re: Perfum]  
Автор blood2 ()
Публикувано15.03.11 15:14



Кучетата ядат месо. Ехоооооооооооо. Природозащитничката, как позволяваш на кучетата да ядат месоооооооооо.



Как обичаш кучетата и котките?????????????

Те Дяволски товари ли сааааааааааа?

Как ги приемаш за домашни любимцииииии?



Тема Re: Какво правим с животните.нови [re: Perfum]  
Автор chorlavata (brunetka)
Публикувано15.03.11 15:18



"Знаеш ли колко кг фураж е равна пържолата в чинията ти и тоя фураж колко обработваема земя изисква?"- зависи от пържолата, в коя част от евросъюза е гледано добичето, колко соя и колко царевица има във фуража... В зависимост на съотношението на компонентите и прираста.

Да идвам ли на госи? Обещавам да си нося и лична карта..

. .няма да е фалшива...



Тема Re: Към всички в клуба! Зад никнейм Perfum ...нови [re: фaмyлyc]  
Автор Perfum (Ambra)
Публикувано15.03.11 15:22



Гроздане , Гроздане ,прочети малко биология , Гроздане ,че от мръвки и сланинка и грозданка ,нямаш време да се замислиш за нищо . Нали се сещаш ,че като ядеш мазно свинско , на мене не можеш да навредиш ,а на животните и на себе си . Както е казано в библията : "винопиец и невъздържан месоядец..."Бог гледа с отвращение на "невъздържаните месоядци" . И понеже нали си голям вярващ ,я ми кажи къде В НЗ Христос е блажил ссъс свинска пържолка ?Не пишеше ли в СЗ ,че свинското е нечисто ? Или вие леко затваряте едното оченце като минете покрай тоя текст и се оправдавате с оня дето Христос казва ,че немиенето на ръцете не осквернява и мръсотията която влиза през устата му ,а онова което излиза от сърцето му ?И ако от сърцето ти излиза чревоугодничество ,липса на състрадание към болката на животните ,за каква вяра и духовност може да говорим .
Както казва вагнер : какво да очакваме от религия ,която позволява насилието и убийствата на животни ?
Ако фундаментът е сбъркан ,какво да чакаме от цялата сграда ?Чакай духовност докато ядеш трупове .Има да чакаш..

I see you...


Тема Re: Какво правим с животните.нови [re: chorlavata]  
Автор Perfum (Ambra)
Публикувано15.03.11 15:25



Г-жа чорлава ,в думите пак прозират абсурди . Хем сама подхвана темата за гости и вместо сама да поканиш ,започваш да ме упрекваш ,че не каня. Защо сама не поканиш след като сама подхващаш тая тема? Само аз ли виждам сбърканата ти "логика"?

I see you...


Тема Re: Към всички в клуба! Зад никнейм Perfum ...нови [re: Perfum]  
Автор фaмyлyc (щастливец)
Публикувано15.03.11 15:26



О, Майо Майо, биологията казва, че прасето е създадено, за да го изяде някой, а овцата - да я стрижим и доим... Затова прасетата най-хуманно им прекращавамке живота, а овцете вървят след овчаря.
Хайде издой една свиня де!

...Блажени испытающии свидения Его, всем сердцем взыщут Его...


Тема Re: Какво правим с животните.нови [re: Perfum]  
Автор chorlavata (brunetka)
Публикувано15.03.11 15:32



"
Предлагам да и ходим на гости и да и докажем, колко много я обичаме и да докажем своето съчувствие към нея ... , така ще може лично да се запознае с всички нас ..."- Това е от Хелсинг.
Нали искаш са се запознаем? Значи ти трябва да поканиш. Но ако нещо те спира недей, не кани и спри да питаш за имена?



Тема Re: Какво правим с животните.нови [re: blood2]  
Автор Perfum (Ambra)
Публикувано15.03.11 15:40



Г-н кръв ,ако ти се сравняваш с кучетата ,аз веднага ти позволявам да ядеш колкото си месо поискаш .

Все си мислех ,че бог ни е дал разум ,защото за разлика от кучетата ние можем да осмислим чуждото страдание ,а също така имаме и други възможности за оцеляване .
Искам някой да отговори кой му е дал право да убива живот след като самият той не дава живот? Какво същество е оня ,който гледа чуждото страдание и остава безразличен ?Аз мога да дам хиляди линкове за да се нагледате на жестокост ,кръв и страдание , но както казах и преди :ако страданието не е заложено в нас от Бог ,няма как да го почувстваме .Как да разкажа на някой з а цветовете ,ако той е лишен от зрение .Как да убедя някой ,че е жесток ,ако той е лишен от съчувствие . Това ,което пиша е за хората ,които биха се замислили за действията си .Това не е някаква моя лична борба ;аз награда няма да получа ,нито някакви похвали от неразбиращите . За мен въпросът е решен отдавна и е по-лесно просто да не се занимавам с вас ,да си гледам живота и да не мисля за останалите .Просто смятам ,че е дълг на всеки да призовава към ненаислие и ако успея да накарам някого поне да се замисли ,ще знам ,че съм посяла семенцето и съм си свършила работата .
Г-н кръв ,животните имат души и чувстват .От там нататък решението е твое.

I see you...


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.