Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:05 23.04.24 
Религия и мистика
   >> Окултизъм
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Екстрасенснови  
Автор Tимoтeй (монах в света)
Публикувано10.03.11 14:59





Не си мислете, че вие сте по-умни от нея и няма да бъдете излъгани. Демоните са на 6000 години и мразят хората, но прикриват злобата си с лукавост неземна.



Тема Re: Екстрасенснови [re: Tимoтeй]  
Автор Avalon69 (Черен маг )
Публикувано10.03.11 15:33



Човек се ражда с определен в себе си потенциал за демонично и ангелско комуникиране и/или развитие, както може да се види и в клуб Магия има и доброволно предаване на душата на демонични сили (например уважавания там Модератор).
Не трябва да се забравя, че Демоните или Ангелите са просто катализатори на наши душевни процеси, които са ни под пълен ментален контрол, ако има себеосъзнаване и просветление !
Тоест след известен период на индивидуално духовно развитие ние можем да станем напълно или почти напълно независими от въздействията на невидимия свят.
Ние живеем в една среда, която е направена така, че да ни помага във всичко, но за съжаление ние често поради различни причини не можем да ползваме полезността й. И това е причина да се залитва към демонология или ангеология т.е.към Бог или към Дявола.



Тема Re: Екстрасенснови [re: Avalon69]  
Автор ratna ()
Публикувано10.03.11 15:47



кои са първите три причини , според теб , които пречат да се ползваме от полезността на средата ?



Тема Re: Екстрасенснови [re: ratna]  
Автор Avalon69 (Черен маг )
Публикувано10.03.11 15:49



(1) нашата собствена глупост
(2) липсата на информация за това как да я ползваме средата
(3) нашето собствено неверие или скептицизъм
Да продължавам ли ?





Тема Re: Екстрасенснови [re: Avalon69]  
Автор ratna ()
Публикувано10.03.11 15:57



не , не продължавай щом поставяш глупостта на първо място

.
човешката глупост е нелечима , значи всичко е обречено на пълен провал



Тема Re: Екстрасенснови [re: ratna]  
Автор Avalon69 (Черен маг )
Публикувано10.03.11 16:04



Е, виж сега колко си крайна.
Има глупост просто поради непросветеност (която е лечима), и групост като постоянно вътрешно състояние на духа, което го консервира и обрича на падение в крайна сметка.
Ам тука като гледам всички са отворковци





Тема Re: Екстрасенснови [re: Avalon69]  
Автор ratna ()
Публикувано10.03.11 16:06



предимно съдници . изживяват се като съдии от страшния съд
колкото до глупостта , това наистина е една бездна трудна за прескачане



Тема Re: Екстрасенснови [re: Tимoтeй]  
Автор Пич Бжи (приятелче)
Публикувано10.03.11 16:48



демоните съм си ги вързал енергийно да ми играян кан кан



---


Тема Re: Екстрасенснови [re: ratna]  
Автор Perfum (Ambra)
Публикувано10.03.11 17:01



Направих си труда да изгледам целия филм и трябва да уточня ,че не за пръв път гледам подобни истории . Но докато я гледах тая жена цялото ми същество крещеше ,че тя лъже като дърт дявол ;просто цялата невербална информация ,която се излъчва от нея говори едно :тая е много ,ама много зле с психиката . Гласът ,жестовете ,погледа ,цялата осанка ...всичко ми подсказва ,че тая жена има сериозни психични проблеми . И тук аз не споря дали има или няма духове и дявол ..Аз даже изобщо не вярвам на приказките за огненото езеро и рогатко , който иска и нас да ни завлече там по някакъв предречен сценарии . Ако има дявол ,той не е толкова глупав и елементарен . Омръзнали са ми тия попски глупости .Уж дяволът бил най-хитрият ,а тази го изкара олигофрен . И се хващам на бас ,че тая жена е на много силни лекарства . И като се замислиш ,Дяволът няма да контактува с една полуграмотна лелка прочела някоя и друга статия в някой "окултен" вестник . И като стана дума за книжки ,тя каза че си била записвала ,ама всичко изгорила ;тоест няма нито едно "доказателство" за контактите си .
Накратко : диагноза:психоза

I see you...


Тема Re: Екстрасенснови [re: Tимoтeй]  
Автор Цар Изрод ()
Публикувано10.03.11 18:11



Историята на тази жена е много интересна и аз съм сигурен, че е вярна, защото аз имах аналогични срещи в същия период. Между 1989 и 1992 явно е имало засилена "атака" на българска почва. Аз също ходих тогава при Отец Петкин, който несъмнено е страхотен човек. Въпреки това не съм кръстен и не възнамерявам да се кръщавам: не е първобитният ритуал на кръщенето, който ще създаде връзката ти с Бог. БПЦ е точно толкова инфилтрирана от дезинформацията на лукавия, колкото и всяка друга човешка структура, дори и повече поради претенциите и че спасява душите.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.