Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:06 09.05.24 
Религия и мистика
   >> Окултизъм
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Гонят бесове ... ,  
Автор van_helsing_trepacha (heavenly)
Публикувано07.03.11 20:37




Колдуни са се завъдили на югоизток ... , грабвайте пушките ... Днес кучета, утре трупове ще почнат ...



Тема Re: Гонят бесове ... ,нови [re: van_helsing_trepacha]  
Автор Пич Бoжи (приятелче)
Публикувано07.03.11 21:17



Диващина.



---


Тема Re: Гонят бесове ... ,нови [re: Пич Бoжи]  
Автор van_helsing_trepacha (heavenly)
Публикувано08.03.11 02:49



А ти какво очакваш от древни традиционни езически практици ?!

Ги шибат бесовете им колдунски ...



Тема Re: Гонят бесове ... ,нови [re: van_helsing_trepacha]  
Автор ratna ()
Публикувано08.03.11 13:56



А ти какво очакваш от древни традиционни езически практици

ти за изключение ли се смяташ ?


и ти си в кюпа , само , че не те кефи кучешкото



Тема Re: Гонят бесове ... ,нови [re: van_helsing_trepacha]  
Автор мapдyk (Enlil)
Публикувано08.03.11 14:18



пий кучешка кръв и не се коси



Veni, vidi, vici

Тема Re: Гонят бесове ... ,нови [re: мapдyk]  
Автор ratna ()
Публикувано08.03.11 14:21



кучешка кръв и свински бахур


това е истината



Тема Re: Гонят бесове ... ,нови [re: ratna]  
Автор van_helsing_trepacha (heavenly)
Публикувано08.03.11 15:09



Ааааааааааа ... , некви вибрации от намеци ли излъчваш?

Какво според теб ме кефи? Вълчото ли?!



Тема Re: Гонят бесове ... ,нови [re: van_helsing_trepacha]  
Автор Пич Бoжи (приятелче)
Публикувано08.03.11 15:47



Еми навремето ако е било така, разбирам защо е дошло християнството и ги е погнало секви такива.

Не че и "християните" не са също изроди, по друг начин.



---


Тема Re: Гонят бесове ... ,нови [re: Пич Бoжи]  
Автор мapдyk (Enlil)
Публикувано08.03.11 16:40



они бесат ора, а не псета



Veni, vidi, vici

Тема Re: Гонят бесове ... ,нови [re: van_helsing_trepacha]  
Автор TransitionERA (bullshits..)
Публикувано08.03.11 16:55



хаха, тука има един бес който е модератор на ''магия''



него ли гонят?

Hooray, no spam here!

Тема Re: Гонят бесове ... ,нови [re: van_helsing_trepacha]  
Автор ratna ()
Публикувано08.03.11 18:17



айде стига си се правил


признай си вече , че ти харесва , не се измъчвай повече



Тема Re: Гонят бесове ... ,нови [re: van_helsing_trepacha]  
Автор ratna ()
Публикувано08.03.11 18:30





те не ги бесят , само ги връткат , а кучетата са си живи



Тема Re: Гонят бесове ... ,нови [re: ratna]  
Автор Perfum (Ambra)
Публикувано09.03.11 00:43



Аз не мога да повярвам ,че живея в 21 век и гледам това нещо наречено "обичай" .Колко елементарно и безчуствено трябва да е едно същество за да прави това и да смята ,че е за здраве . И от толкова хора там ,няма ли някой който да се изправи и да ги спре . Аз бих го направила . Но ,както винаги , само анонимно плюене по форумите и нищо повече. Робски ,елементарен и страхлив народ народ ,заслужаващ съдбата си . Вчера бях в Истанбул по работа с приятеля ми и всеки път когато ида там се убеждавам коолко услужливи и честни хора са повечето турци за разлика от нас . Та ние човек няма да защитим ако го "тричат" а какво остава за едно куче .Плюя аз на тоя народ и държава .Не народ ,а мърша .

I see you...


Тема Re: Гонят бесове ... ,нови [re: Perfum]  
Автор мapдyk (Enlil)
Публикувано09.03.11 06:22



Очевадно си долен погански боклук. Оди в Истанбул да го лапаш на резаните маймуни по вегетариански



Veni, vidi, vici

Тема Re: Гонят бесове ... ,нови [re: Perfum]  
Автор chorlavata (brunetka)
Публикувано09.03.11 09:46



Мислех да не пиша по темата заради пристрастеността си към кучетата, но има неща които не мога да преглътна.
Питаш "от толкова хора там ,няма ли някой който да се изправи и да ги спре"- сигурно има такива дето се възмущават, но нали човекът е по сеирите и там са се събрали предимно такива дето се кефят на такива гледки, че даже и децата са позволили да гледат. Всички от там присъстващите знаят за какво са отишли, какво ще става. Гледа им се, за това са отишли.
"Аз бих го направила ."- кое? Да ги спреш? Няма начин. Може би това че не си в състояние да направиш нещо (станало и свършило за тази година), ти дава куража да заявиш "аз бих", но ако си там и чуваш виковете на подивелите селяни едва ли ще ти стиска даже да се обадиш. А и да искаш не значи че можеш да ги спреш.
"Робски ,елементарен и страхлив народ народ ,заслужаващ съдбата си "- не слагай в кюпа всички заради единици. Такива обобщения меко казано дразнят. Плюеш върху народ от когото и да не искаш произлизаш. Каквото се казва за народа като цяло, важи за всеки от нас по отделно. Та в този ред на мисли да те попитам: ти мърша ли си?



Тема Re: Гонят бесове ... ,нови [re: ratna]  
Автор ratna ()
Публикувано09.03.11 10:01



егати , много драматизирате .
който от вас не си пада по скоростните влакчета , катапултите и разни въртящи забавления , единствено може да осъди толкова крайно това тричане .
Хората дори мрежа за безопасност са поставили отдолу във водата .
няма и едно убито куче , за разлика от стотиците нахапани от бездомни кучета хора , които никой не иска да защити . Обикновено това са възрастни хора , деца а и най -малко очакващи кучешко нападение хора . Но тези , които трябва да вземат отношение към проблема , не са преминавали без автомобил из кварталите , за да видят реалната картина .



Тема Re: Гонят бесове ... ,нови [re: мapдyk]  
Автор Perfum (Ambra)
Публикувано09.03.11 12:48



Г-н Мардук ,не е нужно да съм "долен погански боклук " за да виждам факти и вулгарния ти хумор само показва ,че съм те засегнала на "чест" . Защо не идеш ти в Истанбул и да кажеш на хората там , че са погански боклуци ,а си седнал да ме плюеш анонимно в интернет. Точно за такива страхливи хлебарки като теб говорех . На теб и майка ти да тричат както кучетата няма да се обадиш за да я защитиш , а след това ще се пениш из форумите и ще се правиш на голям мъж .Точно заради такива като теб поетът е казал "не народ ,а мърша ".Защо не кажеш ,че Вазов е боклук ? Факт е ,че турците са много по-услужливи и състрадателни хора , много по-работливи и организирани .Това е факт , който се доказва много простичко . Факт е ,че в Турция има фабрика до фабрика ,една от друга по-чисти и подредени ;факт е ,че имат прекрасни пътища ;факт е че имат тройно по-висок стандарт и незнам защо е нужно да съм погански боклук за да виждам факти . И капитан Петко войвода ли е бил боклук ,че се е бил на страната на младотурците срещу султана .
Така ,че г-н Мардук ,плюй си там анонимно и се моли де не виснат майка ти да я тричат ,че тогава с анонимни псувни няма да я спасиш.

I see you...


Тема Re: Гонят бесове ... ,нови [re: ratna]  
Автор Perfum (Ambra)
Публикувано09.03.11 13:02



Ратна, отговарям ти отделно за драматизирането . Съгласна съм за бездомните кучета и за това можем да се учим от опита на други държави. Но ,да си представим следната ситуация: Пристигат на земята едни извънземни ,по-силни от нас и те имат обичай да тричат .Хващат ти детето ,увисват го и почват да го тричат / или да го сварят и изядат в отговор на Мардук за вегетарианството ми /.И само защото ти си безпомощен и слаб спрямо тия извънземни ,ти си вързан ,детето ти също и онези ви тричат ,но са поставили и мрежа за да не се удавите в студената вода . И някой от извънземните се възмущава все пак ,но друг му казва :айде сега ,кво си седнал да се тюхкаш заради някакви си хора .Голяма работа , те и без това са паразити ,които правят само проблеми .
А примерът с влакчета и забавления е крайно неадекватен и незнам как ти дойде на акъла .

I see you...


Тема Re: Гонят бесове ... ,нови [re: chorlavata]  
Автор Perfum (Ambra)
Публикувано09.03.11 13:23



chorlavata , да аз би се опитала да ги спра и няма да ме спре въпросът дали ще успея . Няма как да ти го докажа и затова няма да го коментирам повече . Това ти отговаря на запитването аз мърша ли съм .Ако не ям животни ,защото осъзнавам страданието им ,едва ли бих мълчала когато ги измъчват против волята им .
За народа : отказала съм се да работя в БГ и предпочитам да го правя в чужбина .Омръзнало ми е от злоба и простащина , некомпетентност и мързел характерни за БГ. Бях в Истанбул заради едно интервю с американска компания и когато ги запитах защо са се отказали да провеждат интервюта в БГ ,те учтиво ми отговориха ,че нямали "успешни кандидати".Радвам се ,че се представих отлично и на практическия и на теоретичния тест и по някакъв начин промених мнението им за българите . И не го казвам за да се хваля ,а защото винаги когато съм на работа в чужбина правя всичко възможно за да не излагам БГ . Но го правя пред чуждите ,което не ми пречи да виждам положението ни тук .Най -добрият начин да защитиш БГ е когато на работа в чужбина показваш интелект и компетентност ,а не когато плюеш по форумите и се правиш на голям българин . Прекарах години извън БГ ,научих езици и видях различни култури -и европейски и азиатски ,но никъде не видях такава дребнавост и злобица като тук ,такъв непрофесионализъм и безхаберие .Това е факт и не казвам ,че в чужбина всичко е перфектно ,но никъде няма такъв хаос ,безразличие и студенина като нашите .Умни хора в БГ вече няма ,всички са извън страната и работят .Никой интелигентен човек не иска да работи за 400-500 лв за диви селяни като тия с кучетата . И ако само за един час общуваш с чужди професионалисти ,ще се убедиш за какво говоря . Дори в една Турция ,агенциите за работа се отнасят далеч по-професионално и любезно с кандидатите ,докато в БГ започват с това каква комисионна искат и 90% от тях са в сивия сектор . Затова съм се отказала от българските агенции ,затова американците не провеждат интервюта в БГ ,затова пътищата ни са като лунен пейзаж и икономиката ни е срината и някой ни разправя как били виновни за всичко евреите .Бла ,бла..просто 95% от т.нар .народ е само биологичен отпадък за да се родят 5% интелигентни хора ,които не искат да живеят тук .
Изивинявам се ,че от темата за кучетата стигнахме дотук ,но тая картинка с тричането е толкова дивашка и недостойна за човешкия род ,че няма как да не се запитаме какъв е тоя народ с тия обичаи и как никой ,ама никой там не се опита да спре тая диващина .Аз съм жена и ме е срам заради тия "мъже".За мен това не са представители на хомо сапиенс ,а какво остава за Европа .Срам.

I see you...


Тема Re: Гонят бесове ... ,нови [re: Perfum]  
Автор chorlavata (brunetka)
Публикувано09.03.11 13:57



"И не го казвам за да се хваля ,а защото винаги когато съм на работа в чужбина правя всичко възможно за да не излагам БГ . Но го правя пред чуждите ,което не ми пречи да виждам положението ни тук .Най -добрият начин да защитиш БГ е когато на работа в чужбина показваш интелект и компетентност "- значи пред чуждите се показваме на ниво, а за пред нашите стоим на страна да видим какво е положението тук... И защо си мислиш, че само в чужбина може да се покаже класа? Нищо не ти пречи да го правиш и тук. За обратното оправдания много. Виждам че ги имаш в изобилие...

"Умни хора в БГ вече няма ,всички са извън страната и работят ."- ти май няма да се отучиш от обобщаването... Ето аз пък как виждам нещата: видяха малко зор и дим да ги няма. Отидоха на готова, уредена територия... някъде си. Пък тук останалите ще видим зор и като се оправят някога у нас нещата ония току- виж се върнали.

Сега ти като си се отказала от БГ-то недей да я изкарваш най- пропадналата държава. Така се оправдаваш, че не си тук или какво? Защото държавата това сме ние: и тия дето са вън и тия дето са тук. Всеки си е оставил отпечатъка по едно или друго време.
А и не си мисли, че всичките тия прехвалени от теб европейски и азиатски култури нямат своята срамна история или обичай. И ние като тях нищо човешко (или животинско) не ни е чуждо. Само в едно сме по- различни от тях: те критикуват чуждите и се кланят на своите обичаи, а ние критикуваме своите и се кланяме на чуждите.

п.п. глей ся кво направи? взех да защитавам обичаи само защото са наши, а не защото са обичаи...





Тема Re: Гонят бесове ... ,нови [re: Perfum]  
Автор ratna ()
Публикувано09.03.11 14:04



А примерът с влакчета и забавления е крайно неадекватен и незнам как ти дойде на акъла

бих пробвала такова тричане , но анатомията ми е все пак човешка , нищо че живея в Бг . Трябва да се патентова това и да го пуснат по парковете за забавление . Водата отдолу трябва да е по-дълбока.

Защо да идват извънземните , да ни измъчват . Тук има кой да ни измъчва и да ни вика , я гледайте по-позитивно на живота .



Тема Re: Гонят бесове ... ,нови [re: chorlavata]  
Автор Perfum (Ambra)
Публикувано09.03.11 15:16



Пред нашите и да се показвам на ниво , най-много да ме уволнят ,защото много знам и защото завистта е основно българско качество .В БГ трябва да си безсловесен ,невидим ,за да не изпъкваш над останалите .Работила съм достатъчно в БГ и знам всичко . Докато американският или европейският мениджър е пълен професионалист ;той не завижда ,не го е страх да не му заемеш мястото .Той казва :продай уменията си възможно най-скъпо ,представи се ,покажи ,че си по-добър от останалите ! Не е срамно да се рекламираш ,не е срамно да се покажеш по-добър ,когато си се трудил за да постигнеш някакво ниво ,не е срамно да искаш повече пари когато осъществяваш добри продажби за компанията . И умните хора от БГ не отидоха на "готова територия " , защото без умения и труд никой няма да те наеме . Те се трудят ,учат езици ,усъвършенстват се ,не стоят тук да реват и да се оплакват ,че няма работа и шефовете им са гадняри . Аз съм ходила на много интервюта в БГ ,на които 90% от кандидатите са с измислени автобиографии ,пишат ,че знаят езици и имат опит ,а изобщо не е така . БГ агенциите взимат комисионни и пращат хора в чужбина , а в един момент се оказва ,че тия хора нямат никакъв опит и езикови умения ,но само защото са си платили ,агенциите са им осигурили работа .А умният човек има достойнство и самочувствие и не плаща под масата ,разчита на уменията си .За съжаленития 90% некадърници провалят впечатлението за БГ и големите компании вече не искат интервюта тук .Затова се налага да пътуваме до други държави за да кандидатстваме . Аз не искам да работя за 500 лв на някой див селянин ,който по неведоми пътища е разбогатял и построил хотел или др. Знам за какво става дума .Ти също .Затова сме в Европа ,за да преценим как да продадем труда си и къде да работим .И без това един ден си харчим парите тук ,което е добре за икономиката .Аз съм от Варна и тук има много моряци ;тия хора са добри потребители ,а когато има потребление има и производство .затова вместо да лаеш срещу хората заминали за чужбина ,имай предвид ,че те носят пари отвън които харчат тук . Ти ако можеш да работиш за 2000 евро ,ще работиш ли за 500 лв на някой цървул ,който ще те осигурява на 200 лв? С какво ще помогнеш на семейството ти? с патриотизъм на приказки ? И аз ги мога популизмите ,не са много трудни .
И да ,БГ е пропаднала държава . Това е очевиден факт .Ако поне малко пътуваш ,ще видиш за какво става дума .Вчера минах границата Малко търново на идване от Турция .Поискаха ни пари за "дезинфекция" защото в Турция имало шап .Дезинфекцията беше една локва на пътя 'аз поне я помислих за локва отначало .Наложи се да събуждаме доктора ,за да ни даде бележка да си платим .След това събуждахме ония от банката /една барака / за да си платим и когато събудихма и служителя на бариерата ,той каза ,че шап вече няма ,но държавата още събирала пари .Ние отказахме да платим за тая локва в началото ,но отказаха да ни пуснат .И всичко това се развива в една страшна снежна виелица /от Истанбул до границата и малко нататък беше страшно / .До нашата граница -прекрасна магистрала и добре че е прекрасна ,защото сега да не съм жива /не се виждаше на метър даже и се ориентирахме по светещите знаци и лампички покрай магистралата/ ,а от БГ границата нататък -мрак ,дупки ,почти никакъв ориентир че си на път .Служителят на границата каза,че 5 пъти са звъняли за смегорин ,но отговор никакъв .В Малко търново решихме да заредим бензин ,а се оказа че не мога да платя с карта ,защото устройството не работи .Да разказвам ли нататък ?Ходене по мъките .В Турция полицаите се усмихваха ,обясняваха ни накъде да караме ,ръкуваха се с нас и ни пожелаваха приятен път ,а в БГ най-много да ни напсуват и да ни вземат някой лев . И ти ми разправяш да си стоя тук .Трябва човек да е много глупав и без самочувствие и умения за да търпи всичко това .Но който иска ,негова воля .
Вярно е ,че навсякъде има глупави обичаи ,но въпросът е как реагира обществото на практика и зависи с кого се сравняваме .Някъде ядат и кучета и за тях е нормално ,а аз лично не правя разллика м/у животните ,защото е страшно лицемерие да "защитаваш" кучета ,а да ядеш агнета ,теленца и т.н. Каква е разликата ?Всички са живи ,интелигентни същества .

I see you...


Тема Re: Гонят бесове ... ,нови [re: Perfum]  
Автор chorlavata (brunetka)
Публикувано09.03.11 16:42



Е, не! Не е много правилно да изреждаш само недостатъци. Не всичко е само черно... нито само бяло. Впусна се в големите обяснения за мениджъри, граници, магистрали....
Въпрос на личен избор е къде ще си. Това не те задължава по никакъв начин да очерняш което си загърбила. Избрала си и толкова. Тук си има едни трудности, там други.

"Трябва човек да е много глупав и без самочувствие и умения за да търпи всичко това ."- напротив! Само умен, находчив и с много умения ( като истинско натурално българче) може да вирее тук, че и да му харесва.
А патриотъзмът ми е на практика: тук работя и създавам работни места... цървул по твоите приказки.
Тук си гледам кокера и не за да го колна идната Коледа. Това което казваш по никакъв начин няма да ме накара да изхвърля пържолите от фризера и да се откажа от печената риба за вечеря. Ти си рупай моркови, няма лошо. Личен избор.



Тема Re: Гонят бесове ... ,нови [re: Perfum]  
Автор Цар Изрод ()
Публикувано09.03.11 17:48



Кучетата наситина са паразити. За това пък най-малко ги измъчваме. Влизал/а ли си в кланица?



Тема Re: Гонят бесове ... ,нови [re: Цар Изрод]  
Автор ratna ()
Публикувано09.03.11 20:54



в кланица не съм влизала , но кучетата са доста злобни животни , особено когато са повече от 2
Едва ли в Западна Европа , се допуска те да разкъсват възрастни и немощни хора



Редактирано от ratna на 09.03.11 21:08.



Тема Re: Гонят бесове ... ,нови [re: chorlavata]  
Автор Perfum (Ambra)
Публикувано10.03.11 02:03



Е ,добре ,не е правилно да изреждам само недостатъци . Ами ти кажи нещо хубаво тогава .Нещо за нашите "прекрасни" работодатели ,за "невероятното ни обслужване", за безупречните ни пътища ,за селата дето тънат в мрак и запустение . Не те знам какви работни места създаваш ,но ми е интересно колко плащаш и дали си плащаш всички данъци ,защото аз с години не срещнах работодател който да е изряден спрямо работниците си или изряден изобщо . Но да ми разправяш как само някой супер умник можел да търпи и да му харесва тук ,си е просто смешно .Трябва да си супер овца за да стоиш за 300-400 лв ,жена ти /ако си мъж/ да те хока ,че си некадърник ,да не можеш да си платиш сметките и т.н.,да се мазниш на шефа за да не те уволни и да назначи следващата овца ,която е още по-голяма овца и от тебе . Чорлава ,изобщо какво приказваш .Аз навън за няколко месеца спестявам повече отколкото тук мога да спестя за няколко години ,ако изобщо спестя . И без да се разправям с български цървули -работодатели .
Иначе ,си яж пържолите ,кой те спира . Никой не може насила да те накара да бъдеш състрадателна .Добре ,че в нашата ,макар и формална ,религия кучешкото е обявено за нечисто /справка Библията / и това е все пак традиция ,защото и кучето ти щеше да се намери във фризера . Хич нямаше да го целуваш и да му миеш задника ,ами така хубаво щеше да си го опечеш на фурна и да си оближеш пръстите от кеф . Факт.

I see you...


Тема Re: Гонят бесове ... ,нови [re: Цар Изрод]  
Автор Perfum (Ambra)
Публикувано10.03.11 02:35



Да,цар Изрод ,кучетата са голям проблем и съм гледала ужасни неща -нахапани до смърт хора и съм съгласна ,че тоя проблем е наистина голям . Но и кучетата са като хората -едни са агресивни ,други не . И те се борят да оцелеят ,но разликата е ,че те нямат разум ,а ние уж имаме .Ако ще всички кучета да се наговорят да убиват , пак няма да ни стигнат в това "изкуство" . Човек убива други хора от алчност ,от омраза,за отмъщение ,от ревност ,поради религиозни и политически причини и т.н .Избивали сме се през цялата си история , с милиони и милиарди ;убиваме животни за храна и от лакомия ,за забавление ,от жестокост и т.н .Просто нямаме право да наричаме кучетата паразити ;паразитите сме ние .Виждала съм кучешки бой със залагания ,виждала съм как хора насъскват кучетата си и ги възпитават в агресивност ,как ги бият ,ритат и тормозят просто за удоволствие. Ние държим животни в зоологически градини зад решетки ,гледаме ги в цирка и си мислим ,че те слушат и правят сценки от любов , докато те са принудени с бой и мъчения по време на "тренировки". После някакви лицемери твърдят ,че обичат животните ,защото гледали куче в къщи ,а като остарее често го изхвърлят на улицата . Ядат мръвки и твърдят ,че обичат животните ,а това е чисто лицемерие . Хората създават някакви измислени породи кучета , правят експерименти ,държат ги вързани на каишки и си мислят че вършат голямо добро като ги гледат .Създава се една изкуствена популация без аналог в природата . Истината е ,че нисе хората сме виновни за всичко . Нали уж имаме разум .
Може много да се говори за тоя проблем ,но пък също мисля ,че отношението трябва да е еднакво към всички животни . на никой не му пука какво се случва в кланиците ,дори не иска да знае за да не си развали апетита ,но е истина ,че и куче би ял ако такава е традицията и религията и ако кучето е достатъчно вкусно .за съжаление ,за да се осъзнае всичко това ,е нужно мислене и осъзнаване ,а те са голям дефицит .

I see you...


Тема Re: Гонят бесове ... ,нови [re: Perfum]  
Автор chorlavata (brunetka)
Публикувано10.03.11 10:25



Всичките ти въпроси са за друга тема. Като човек и аз като теб съм потресена от ритуала тричене и приликите ни свършват до тук. Всичко останало дето си го написала е обидно за нацията, от която произлизаш и ти.
Не ме познаваш, за да знаеш какво би станало с кучето ми и дали съм чела Библията. Стига използва тази тема, за да плюеш наред. Явно имаш нужда да звучиш като развалена грамофонна плоча.
Като си ревнала толкова за живинките напълни си къщата с мухи, комари, пусни си и няколко бълхи, не избивай паяците и хлебарките...баси глуп.....а



Тема Re: Гонят бесове ... ,нови [re: chorlavata]  
Автор Perfum (Ambra)
Публикувано10.03.11 13:24



Г-жа чорлава , аз не се и опитвам да те убедя да спреш мръвките ,защото от първото ти изречение ми е ясно ,че няма да го направиш. Достатъчно съм спорила с хора като теб ,за да съм наясно с това .Аз си казвам мнението и не си ти ,която решава как да го направя . Но твоята логика абсурдна : да се тюхкаш за тричането ,а да не не те интересува какво става в кланиците е все едно да ти пука ,че са ошамарили детето хикс ,а да не ти пука че са убили жестоко детето игрек . Ти си съгласна с това ,което става в кланиците заради стомаха и лакомията си и никаква логика не може да те спре да ядеш месо и да се оправдаваш по неадекватен начин . Ти дори не отговаряш на постинга ми аргументирано ,а псуваш по най-просташки начин и това само показва ,че думите ми са те засегнали дълбоко ,а някъде в това дълбоко ти осъзнаваш ,че говоря истината . иди в една кланица ,виж и ако не почувстваш състрадание към болката и ужаса на животните ,значи нещо в теб е дълбоко сбъркано и жестоко и никакви морални аргументи няма да те променят . Хора като теб си запушват ушите и затварят очите пред действителността ,защото ако чуваха и виждаха и осъзнаваха ,чувството за вина щеше да ги убие .
Незнам защо аз звуча като развалена грамофонна плоча , но ти звучиш като всички ония които никога няма да изпитат състрадание и съпричастност към чуждата болка ,само защото вкусът на мръвката за тях е по-важен от това . Да ,и кучета би яла ако всички правеха това без да се замислят и ако традицията е такава .Факт . Преди години хората са приемали и робството за нещо нормално , в римската империя/и не само / робите са били третирани като вещи и малко са били хората ,които са осъзнавали че това не е правилно . Така е днес с животинките .Слава богу ,вече има милиони хора по целия свят ,които осъзнават истината и са се отказали от варварското месоядство . И растат с всеки изминал ден . В клуб окултизъм хората би трябвало да знаят ,че всичко си има последици и няма безнаказано зло .
Отговори ми само на един въпрос ,ако смяташ че си права :защо състрадаваш на кучетата ,а не те боли за агнетата ,пилетата ,телетата и прасетата?Каква е причината ?
И знаеш ли :няма да можеш да ми отговориш логично и разумно .

I see you...


Тема Re: Гонят бесове ... ,нови [re: van_helsing_trepacha]  
Автор Avalon69 (Черен маг )
Публикувано10.03.11 15:48



Село Бродилово е известно и с древните си нестинарски обичаи. Най-известните нестинари са от там !
Това обаче според мен не е индулгенция за непогрешимост, щото връзката между обилно отделяните от кучето лайна по време на триченето и пролетното благодейнствие си май малко патологична.
Пък от друга страна де да знае човек то демонологията си е малко мътна наука все още

щом за 2 стари кокала и снимка в добавка може цял отбор демони да се юрне да ти изпълнява мераците то може и лайняна кучешка стограмка да не им понася на тези същества.
Между другото питал съм по този повод преди години дали имат по голям берекет в Бродилово и стари хора ми казаха, че нямат



Тема Re: Гонят бесове ... ,нови [re: Avalon69]  
Автор Perfum (Ambra)
Публикувано10.03.11 18:14



Да , Авалон ,то си е смешно ,но е и страшно когато осъзнаеш ,че в 21 век все още има хора с такова примитивно мислене и тия хора възпитават деца и насаждат "ценности " в главичките им . Тия хора едва ли вярват ,че с въртенета на кучета могат да гонят демони ,но го правят хей така заради традицията ,заради някакъв "културен" тик и най -вече за сеир . А представи си в какъв свят живеем ,ако тия хора наистина вярват ,че с измъчване на кучета гонят демони .И на всичкото отгоре се пенят ,че защитават традиции .

Други идиоти пък мислят как да "смекчат" традицията ,че хем вълкът сит ,хем агнето цяло . Гледам и не вярвам на ушите си!!!

I see you...

Тема Re: Гонят бесове ... ,нови [re: Perfum]  
Автор chorlavata (brunetka)
Публикувано11.03.11 08:50



"все едно да ти пука ,че са ошамарили детето хикс ,а да не ти пука че са убили жестоко детето игрек"-Ако детето хикс е мое е нормално да се тюхкам. За детето игрек дето живее в Нова Зеландия ще извиняваш, ама и на теб не ти пука ако не го познаваш лично. Не искай от мен да се цивря за всичко и всеки, защото и ти не го можеш това упражнение.
И на последния въпрос: Коженото ми палто стене толкова колкото и марулята в чинията ти.



Тема Re: Гонят бесове ... ,нови [re: chorlavata]  
Автор Perfum (Ambra)
Публикувано11.03.11 15:57



чорлава ,кучето игрек дето го тричат да не би да е твоето куче ,че си се разциврила ? Освен това ,загрижеността и състраданието не са отношението на субектът А към обекта Б ,защото това си е чист егоизъм и всеки го прави ,не е някакво достойнство .Състраданието не е отношение , което има начало и край , а качество на душата . Тоест, когато аз тук спра да пиша ,няма да загубя способността си да пиша , но когато ти изгубиш кучето си /или недай боже детето си / ти няма да имаш обект на грижа и с това тя ще приключи . А качествата на душата не се губят поради обстоятелствата . Ти миеш задника на кучето си и го целуваш ,но не ти пука за останалите животни .Това е егоизъм и лицемерие и най-вероятно ти ще цивриш когато кучето ти умре ,но няма да пророниш и сълза ако детето на съседите ти умре .Или ако детето в Нова зеландия гладува понеже светът е засял милиони декари с фураж заради пържолите ,които ядеш вместо да засее култури , с които може да се засити това дете и още милиони в Африка и навсякъде по света .
Освен това ,днес живеем във века на информацията и можем всячески да подкрепяме справедливи каузи и да проявяваме загриженост : материално ,морално и на дело . не е необходимо да "циврим" според елементарния ти речник ,но не е без значение каква кауза подкрепяме и как с личен пример ,пари или дело въздействаме за победата на тая кауза . Затова се обединяваме в групи във фейс бук/и др./ , публикуваме материали , видео ,призоваваме и не става дума само за вегетарианство ,а за алтернативни източници на енергия ,алтернативни двигатели /напр .магнитни / и пр. Има милиони хора по света ,които мислят като мен и се подкрепяме и аз вярвам ,че някой ден ти и себеподобните ти ще бъдат заклеймени както едно време робовладелците и инквизицията .Това ,което вършите и подкрепяте с лакомията си е варварство и насилие и на вас не ви пука ,че в Африка нямало картофи и жито ,щом можете да ядете кюфтетата . Така ,че на мен ми пука за детето в Нова Зеландия , за кучето дето го тричат ,но съм наясно ,че докато само приказвам и се правя на загрижена ,нищо няма да постигна .
А теб никой не те насилва ,имаш си свободата да вършиш каквото искаш ,но без да забравяш ,че всяко твое действие рефлектира в/у целия свят .

I see you..


Тема Re: Гонят бесове ... ,нови [re: мapдyk]  
Автор van_helsing_trepacha (heavenly)
Публикувано11.03.11 22:39



ей тва сте неверниците, плашите се от една миризлива поганска п***а ...





Тема Re: Гонят бесове ... ,нови [re: van_helsing_trepacha]  
Автор Perfum (Ambra)
Публикувано11.03.11 23:04



Някои хора си мислят ,че всички жени са като майките им .
Имаш ли си три имена и координати ,г-н трепач? Или си смел само когато си анонимен . Аз се представих с три имена ,местоживеене ,имейл и профил във фейс бук . Хайде сега ти докажи колко си смел ! Или ще си останеш просто една криеща се хлебарка?

I see you..


Тема Re: Гонят бесове ... ,нови [re: Perfum]  
Автор van_helsing_trepacha (heavenly)
Публикувано11.03.11 23:20



мая111 що да не ти цепна "ухаещата" пача?!



Редактирано от van_helsing_trepacha на 12.03.11 01:11.



Тема Re: Гонят бесове ... ,нови [re: chorlavata]  
Автор van_helsing_trepacha (heavenly)
Публикувано11.03.11 23:21



Чорле, това е лудата мая111 , заеби я ...



Тема Re: Гонят бесове ... ,нови [re: Perfum]  
Автор van_helsing_trepacha (heavenly)
Публикувано11.03.11 23:24



по голям проблем са откачените кучки като тебе, мая111 ...





Тема Re: Гонят бесове ... ,нови [re: мapдyk]  
Автор van_helsing_trepacha (heavenly)
Публикувано11.03.11 23:26



това е мая111, смела е само на думи, беше ми обещала да се срещнем, защо мислиш се покри?!





Тема Re: Гонят бесове ... ,нови [re: Perfum]  
Автор van_helsing_trepacha (heavenly)
Публикувано11.03.11 23:41



Ей мършо, внимавай какво пишеш за българите! Няма значение дали са вярващи или не ...! Заради такива , с такова мислене като тебе сме на това положение! Храним 1 милион смърдящи цигани и още толкова лоени догановци! На бесилото предателите са преди враговете, запомни добре това ...! Повярвай ми много сме, милиони националисти от цяла европа! Националното движение във Варна няма да ти прости тези обиди към народа ни!



Тема Re: Гонят бесове ... ,нови [re: van_helsing_trepacha]  
Автор Perfum (Ambra)
Публикувано11.03.11 23:48



Виж какво ,пръдльо ,първо си напиши трите имена и координатите и после плюй различните етноси . И защото има много такива криещи се хлебарки като теб ,затова сме на това положение . И внимавай как заплашваш ,за да не отнесеш ти наказание .Голям юнак ,който се крие зад никове в интернет .Да ти пикая на храбростта.



I see you..

Тема Re: Гонят бесове ... ,нови [re: Perfum]  
Автор Perfum (Ambra)
Публикувано12.03.11 00:02



Г-н Иван Трепачове от Хелзинки ,
поеми си дълбоко въздух
избърши пяната от устата си
кажи някоя мантра от рода на :аз съм велик националист ,аз съм национален шампион по ядене на вафли трепач /или нещо подобно /
оближи си средния пръст
леко намести върху него отвърстието ти /долното /
бавно се завърти....

I see you..


Тема Re: Гонят бесове ... ,нови [re: Perfum]  
Автор van_helsing_trepacha (heavenly)
Публикувано12.03.11 00:11



Нямаш проблеми, ще ти направя татуировка с трите си имена на задника ти ...


Бегай се лекувай ... , обидите ти към българите надминаха търпимото ...
Когато ме покани, защо избяга, смела българоненавистнице? Жалко че не бесят кучки в онова село ...


А това са твоите шибани резаци:


.............




Тема Re: Гонят бесове ... ,нови [re: Perfum]  
Автор van_helsing_trepacha (heavenly)
Публикувано12.03.11 00:16



Твоите братушки:







Тема Re: Гонят бесове ... ,нови [re: van_helsing_trepacha]  
Автор Perfum (Ambra)
Публикувано12.03.11 00:26



Ти пък откога започна да олицетворяваш цяла България и да се смяташ за представител на българщината? Смешник . Иди да обесиш Вазов ,защото е казал "не народ ,а мърша"И го е казал за такива "юнаци " като тебе ,които се крият като хлебарки и плюят и се заканват анонимно на жени .Ако имаше достойнство и ако знаеше ,че си прав ,щеше да се представиш и нямаше да се страхуваш .
Незнам точно как си ме поканил ,понеже не си казваш трите имена ,а да не говорим за адреса . В тоалетната на гарата ли да те търся, хлебарко ?
Резаците не са нито мои ,нито твои .А ако се сещаш и Исус Христос е резак .
Всеки може да критикува положението в държавата и да дава субективни оценки ,но е незаконно да подбуждаш към расова и етническа омраза .Нали не искаш да влезеш зад решетките и когато излезеш да пееш тенор като Павароти?

I see you..


Тема Re: Гонят бесове ... ,нови [re: Perfum]  
Автор van_helsing_trepacha (heavenly)
Публикувано12.03.11 00:34



Незнам точно как си ме поканил - ти ма покани ма откачалко ... , аз от провиснали пенсии неам нужда ...



Ей ти още от родата:


Много често те отърват от болницата ...



Тема Re: Гонят бесове ... ,нови [re: van_helsing_trepacha]  
Автор Perfum (Ambra)
Публикувано12.03.11 00:38



А за провисналите пенсии...вече ти казах ,че не всички жени са като майка ти ,ама ти пак не слушаш понеже си се запенил от злоба . Защо ми се струва ,че побесня ,когато стана дума за майка ти ?

Какво ли би казал резакът Фройд? Хм.

I see you..

Тема Re: Гонят бесове ... ,нови [re: Perfum]  
Автор van_helsing_trepacha (heavenly)
Публикувано12.03.11 00:47



пожелавам ти по скоро да посетиш майка ми ...



Тема ??????нови [re: Perfum]  
Автор van_helsing_trepacha (heavenly)
Публикувано12.03.11 14:05



Иди да обесиш Вазов ,защото е казал "не народ ,а мърша"И го е казал за такива "юнаци " като тебе - патка хамава ...

и понеже не ти чета тъпните, та преди малко забелязах случайно част от постинга ти ... , ето и всичките стихове ...

Не сме народ
Не сме народ, не сме народ, а мърша,
хора, дето нищо не щат да вършат.
Всичко тежко, всичко мъчно е за нас!
"Аз не зная! Аз не мога!" - общ е глас.
И не знаем, не можеме, не щеме
да работим за себе си със време.
Само знаем и можеме, и щеме
един други злобно да се ядеме...
Помежду си лихи, буйни, топорни,
пред други сме тихи, мирни, покорни...
Все нас тъпчат кой отдето завърне,
щот сме туткун, щото не сме кадърни...
Всякой вика "Яман ни е нам хала!" -
а всякому мерамът е развала...

Не сме народ! Не сме народ, а мърша,
пак ще кажа и с това ще да свърша.

...........?????????????????? ... Ван Хелсинг Ибазов ... !

Вероятно според тебе , това пък е оригинала на "" ... поганска измет ...



Тема Re: ??????нови [re: van_helsing_trepacha]  
Автор Perfum (Ambra)
Публикувано12.03.11 14:27



Ти пък сега да не вземеш да кажеш ,че си бил и войник ?

Така и никой не те разбра как се казваш и от къде си ,а само се пениш и заплашваш анонимно , плюеш цигани и турци , биеш се в гърдите какъв юнак българин си и псуваш на килограм и толкова . От такива юнаци дето се крият по дупките и злобеят анонимно , сме на това положение . Аз пак те призовавам ,г-н герой: кажи си трите имена и местожителство като истински достоен човек и българин .Защото всеки може да се прави на велик герой зад анонимността на интернет ,да псува и да заплашва ,но това не е геройство ,а страх и избиване на комплекси . В живота си мижитурка ,трупаш безсилна злобица ,мазниш се на силните ,а тук изпускаш парата .Това си ти .

I see you..

Тема Re: ??????нови [re: Perfum]  
Автор chorlavata (brunetka)
Публикувано12.03.11 14:41



Бил е войник
Аз го познавам, знам от къде е... За мнозина тук не е анонимен.
Всичките тия страх, избиване на комплекси, безсилна злобица , изпускаш парата... за себе си май говориш...



Тема Re: ??????нови [re: chorlavata]  
Автор van_helsing_trepacha (heavenly)
Публикувано12.03.11 14:56



От де да знае тая пача, че благодарение на бившите ми колеги, днес няма "косово" в БГ ...

Тя си няма представа какво е да се изправят 4-5 000 побеснели от злоба надъхани радикални ислямисти срещу 10-на войни ...



Тема Re: ??????нови [re: van_helsing_trepacha]  
Автор chorlavata (brunetka)
Публикувано12.03.11 15:00



Ми тя като не ни познава, си мисли че никой не ни познава.
Не ми напомняй за Косово. Проклетите янки се бъркат навред





Тема Re: ??????нови [re: chorlavata]  
Автор van_helsing_trepacha (heavenly)
Публикувано12.03.11 15:18



Мандата на янките е към края си, ще има реванш, Империя от Ламанша до Владивосток ...



Това е пророкувано от много хора, а и събитията показват на къде отиват нещата и без предсказания ...




Тема А, колко кавалерсконови [re: van_helsing_trepacha]  
Автор Avalon69 (Черен маг )
Публикувано13.03.11 08:49




Остави го момичето на мира, най сетне - от едни град сте в края на краищата.



Тема Re: А, колко кавалерсконови [re: Avalon69]  
Автор van_helsing_trepacha (heavenly)
Публикувано13.03.11 14:07



Дамм, даже от едно и също място ни доставят интернет ...

Можем да си кажем "здрасти" ...



Тема Re: ??????нови [re: van_helsing_trepacha]  
Автор Perfum (Ambra)
Публикувано13.03.11 14:33



Войниците и достойните хора си имат имена ,г-жо /г-н/ ратна . А това ,че го познаваш е толкова валидно колкото ако аз кажа ,че познавам бай Иван горския от село Долно нанагорнище . Без факти и доказателства всеки може да дрънка каквото си иска .
А г-н /г-жа / хелзинг сега метна американците .След като символично "изби" всички турци и цигани / и косовари / сега е ред на USA . Почти можех да се обзаложа ,че рано или късно това ще се случи.

Обаче се чудя защо пропусна евреите ? Хм .Това е нелогично . Нали се сещате -световната конспирация ,петата колона и т.н. Масони ,илюминати and so on . За всичко са виновни евреите , федералния резерв ,световната банка и т.н.
I like USA !!!

I see you..

Тема Re: ??????нови [re: Perfum]  
Автор van_helsing_trepacha (heavenly)
Публикувано13.03.11 15:03



Факта , че се познаваме лично , не ни дава основание да информираме българомразци и погански поклонници !


Оставих на заден план евреите и т.н. защото първо трябва да се премахнат предателите, които повече от 20 гд. провеждат брутален геноцид срещу народа ни, диктуван от САЩ ! Що не вземеш да се ръгнеш да живееш в дерето на твоите братя в „Максуда" ...?!






Тема Re: ??????нови [re: van_helsing_trepacha]  
Автор Perfum (Ambra)
Публикувано14.03.11 02:47



Българомразци и погански поклоници има само в болното ти въображение . За мен има само факти. Факт е ,че докато не се представиш ,ти си никой .
Както и предполагах за всичко са виновни САЩ и разбира се , евреите -тези ужасни банкери поробили целия свят с банковата си система . И незнам защо мразят най -много БГ .Да не би защото на българите все някой трябва да е виновен ? Все някой е е гаден ,мръсен ,гнусен ,зъл и т.н. и единствената цел в живота му е да ни погуби ? Целият цивилизован и не толкова цивилозован сят не работи ,а крои денонощно планове срещу нас. Някои биха нарекли това мнителност ,но то повече прилича на параноя .
Ех ,какви планини от храброст би показал г-н хелзинг ,ако не бяха тия американци . И ако можеше поне името си да каже . Ама той си е сложил един български юнашки ник , забулил се е зад анонимност като смел муджахидин и развява виртуалния меч на "национализма" .Бравос ,хелзинг, браво юнако .
И да ти напомня ,че не се познаваме "лично " . Линостите имат имена ,самоличност . А ти нямаш и никога няма да имаш .

I see you..


Тема Re: Гонят бесове ... ,нови [re: Perfum]  
Автор Wwwsss ()
Публикувано14.03.11 13:10



Д-р Авалон може да ти помогне, той е не само маг, но и психиатър


Редактирано от Wwwsss на 14.03.11 13:10.



Тема Re: Гонят бесове ... ,нови [re: Wwwsss]  
Автор Avalon69 (Черен маг )
Публикувано15.03.11 11:44



Само психолог съм обаче на практика и в реалността.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.