Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:19 27.04.24 
Религия и мистика
   >> Окултизъм
*Кратък преглед

Тема Това пък какво беше...нови  
Автор Пътyвaщия (ще се върна)
Публикувано04.03.11 20:07



Гле'йте к'во получих на лични!
"Dearest,
От: lillianaida
Получена: 04.03.11 14:10

Скъпи,

Поздрави, аз съм Лилиан "Аида", висок, тънък, честни и много добре изглеждащ момиче, което обича да пътува, и танци, любезно разрешение ми контакт с вас чрез тази среда аз съм принуден да се свърже с вас чрез тази среда по очевидни причини, които вие ще разберете, когато обсъждат подробности от моята теза, моля, аз ще искам да се отговори на мен чрез моя мейл адрес aidael, така че ние ще познаваме много добре, аз съм Очакваме вашите положително потвърждение, за да можем да има важна дискусия След това ще започнем от там, който ще включва въвеждането ми, аз ще изпратя моите снимки по-късно.

Благодаря и Бог да ви благослови,
Лилиан"

Дали е от Вълк за да ми вземе мейла за нещо? По правописа...не може да е друг.
Имаше мрейл на който да отговоря, но изхвърлих бележката (от тук изтрих само него).

Цръцкам си в световния всемир



Тема Re: Това пък какво беше...нови [re: Пътyвaщия]  
Автор TransitionERA (bullshits..)
Публикувано04.03.11 21:19



мейле беше от yahoo нали



човече това се нарича скам 419

а неговата родина е нигерия

и след като отговориш на мейла ще получих още веднъж отговор и така до не знам си кога

за десерт ще получиш иск за финансов превод

Hooray, no spam here!

Тема Re: Това пък какво беше... [re: Пътyвaщия]  
Автор dama_spatia (зеленоока)
Публикувано04.03.11 21:27



, същото писмо със същото съдържание е получила и една клубарка от клуб 40-50. Ето,виж: висок,тънък,честни и много добре изглеждащ момиче

Публикувано 04.03.11 14:17 следващо непрочетено мнение Отговор на мнението



Или тема за колко са зле автоматичните преводачи все още :)

Или колко са зле хората, които се връзват на подоби съобщения, но явно все пак има такива, щом Суданските принцове продължават да инвестират у нас милионите си или далечните ни познати да ни врънкат неочаквано по имейл (и на английски) за банков превод от няколко хиляди, понеже си загубили портфейла.

В отговор на:


Скъпи,

Поздрави, аз съм Лилиан "Аида", висок, тънък, честни и много добре изглеждащ момиче, което обича да пътува, и танци, любезно разрешение ми контакт с вас чрез тази среда аз съм принуден да се свърже с вас чрез тази среда по очевидни причини, които вие ще разберете, когато обсъждат подробности от моята теза, моля, аз ще искам да се отговори на мен чрез моя мейл адрес ХХХХХХ, така че ние ще познаваме много добре, аз съм Очакваме вашите положително потвърждение, за да можем да има важна дискусия След това ще започнем от там, който ще включва въвеждането ми, аз ще изпратя моите снимки по-късно.

Благодаря и Бог да ви благослови,
Лилиан



Тема Re: Това пък какво беше...нови [re: TransitionERA]  
Автор Пътyвaщия (ще се върна)
Публикувано04.03.11 21:30



Да, мейлът беше на yahoo.
Чудих се, дали е от Вълк или е преведено с гугъл (резултатът е един и същ). Изглежда е второто.

Цръцкам си в световния всемир



Тема Re: Това пък какво беше...нови [re: Пътyвaщия]  
Автор TransitionERA (bullshits..)
Публикувано04.03.11 21:32



много пъти съм получавал такива скам писма, но в дира никога



въведох нужните ми ключови думи в гугъл и светнах историята на 419

Hooray, no spam here!

Тема Re: Това пък какво беше...нови [re: Пътyвaщия]  
Автор van_helsing_trepacha (heavenly)
Публикувано04.03.11 22:08



Дали ще ти пише вълка или некой кюмюр от африка е трудно да разбереш, понеже пишат на български еднакво добре ...






*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.