Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:03 01.05.24 
Религия и мистика
   >> Окултизъм
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Гадаене и предсказаниянови  
Автор Чako ()
Публикувано01.03.11 11:56



Какво мислите за гадаенето (руни, карти таро, И-Дзин) и за предсказанията?

Има ли такова нещо, възможно ли е да се предскаже бъдещо събитие с поне 80% точност, сбъдват ли се предсказанията или всичко е шарлатания?





Тема Re: Гадаене и предсказаниянови [re: Чako]  
Автор TransitionERA (bullshits..)
Публикувано01.03.11 12:53



възможно ли е да се предскаже бъдещо събитие с поне 80% точност

аз лично не съм запознат такава точност



стоте процента са точни

Hooray, no spam here!

Тема Re: Гадаене и предсказаниянови [re: TransitionERA]  
Автор Чako ()
Публикувано01.03.11 12:57



а ако ти кажа, че в клуб "Кастанеда" има човек, който в 6 поредни дни позна (предсказа) 6 мача?



Темата си е там, казва се "Лигата на познавачите"?



Тема Re: Гадаене и предсказаниянови [re: Чako]  
Автор TransitionERA (bullshits..)
Публикувано01.03.11 12:59



ами те коефициенти с 1.20 не се предсказват а се знаят



ами ако ти кажа че съм печелил 9 мача в права

Hooray, no spam here!

Тема Re: Гадаене и предсказаниянови [re: TransitionERA]  
Автор Чako ()
Публикувано01.03.11 13:06



а ако ти предложа да направим същия експеримент както в "Кастанеда" и тук?








Тема Re: Гадаене и предсказаниянови [re: Чako]  
Автор TransitionERA (bullshits..)
Публикувано01.03.11 13:34



не ми е интересно с прогнозите и няма да се получи нищо



с махалото съм по-добре

Hooray, no spam here!

Тема Re: Гадаене и предсказаниянови [re: TransitionERA]  
Автор Чako ()
Публикувано01.03.11 13:38



е нали беше много лесно?







Тема Re: Гадаене и предсказаниянови [re: Чako]  
Автор Цар Изрод ()
Публикувано02.03.11 00:38



Един човек преди години ми гледа на кафе та ми скри шайбата.





Тема Re: Гадаене и предсказаниянови [re: Чako]  
Автор Avalon69 (Черен маг )
Публикувано02.03.11 15:57



Въпросът ти е много, ама много общ.
Той е сравним с въпроса: "Какво мислите за вселената?".
Не е възможно да се познае в детайли всичко каквото предстои, просто няма такова нещо, защото всечената е организирана и така, че да сбъдва нашите желания, които се менят от ден на ден или по често.
Подробна житейска карта пълна с достоверни предсказания могат да ти напрваят астролозите, но това е скъпо начинание.
Както за всяко необясено от науката явление и тук има множество теории. Има и много въпроси: "Откъде идва информацията", "Кой отваря порталите" и т.н.
Много е лесно който и гадател да е обявен за шарлатанин, защото не е познал еди си какво. Преди 5 години в 24 часа публикуваха предсказанията на един екстрасенс, който позна изпитните въпроси на 2 кандидатстуденки изпита, но не позна за 3-я конкурс и естествено после го сринаха със земята.
При всички положения за мен гадаенето както се извършва като масова практика е много вредено по различни причини: (1) при гадаенето се черпи информация в повечето случаи от информационното поле на човека (кафе,таро, руни); (2) след гадаенето човек може да се самопрограмира (да прихване мисловни паразити) и да не успее да реализира целта за която се е родил на този свят; (3) изсмуканата като информация енергия от биополето на човека създава енергийна дупка, която трябва да се запълни после с нещо - т.е.гадаенето е като восъколеенето и леенето на куршум само че с обратен знак.
Ние сме свързани с Вселената по два начина: (1) пряко и (2) индиректно, което ни позволява да управляваме реалността последством нашият мозък. Т.е. в нашето биополе от Вселената се наслагват мисли, емоции и чуства, които все още са в потенциал т.е.не са проявени, а стоят като обща потенция на човека и именно те биват засмуквани от гадаещият. Устройствата на човешката душа е много сложна материя, руснаците имат много публикувани книги на тази тематика.
Както навсякъде и при гадаеното има голяма доза шарлатания и защото човешката алчност и стремеж за правене на бързи пари са неизчерпаем източник на мотивация.





Тема Re: Гадаене и предсказаниянови [re: Avalon69]  
Автор Чako ()
Публикувано02.03.11 16:45



Отговора ти също е подобаващо общ


Не разбрах дали се отнася за гаденето конкретно или за Вселената изобщо

Един прост, но реален пример отскоро. Правих курсова задача на едно, меко казано, не много умно момченце. Обяснявах му я няколко часа, почти нищо не вдяна. Изпратих го да я защитава, а аз бях тръни - сигурен бях, че ще се върне с двойка. Хвърлих руните - изненада! Отговора беше, че момчето ще успее да се справи. Пристига и носи четворка.

Въпроса ми е : от кое информационно поле е почерпена тая информация?








Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.