Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:40 01.06.24 
Религия и мистика
   >> Окултизъм
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Re: ТЪРСЯ НЯКОЙ ДА НАПИШЕ КНИГАнови [re: Perfum]  
Автор Пътyвaщия (ще се върна)
Публикувано06.03.11 11:49



Май беше някакрв древен и силен Бог, който има две змии вместо глава.
Потърси в гугъл!

Цръцкам си в световния всемир



Тема вместо крака!нови [re: Пътyвaщия]  
Автор Цар Изрод ()
Публикувано06.03.11 13:38



Има разлика между глава и крака!



Главата му е петльова.

Абраксас се свързва се с окултното знание, което ясно личи и в "Демиан" на Херман Хесе.



Да добавя, че от там идва "абракадабра".

Редактирано от Цар Изрод на 06.03.11 13:39.



Тема Re: вместо крака!нови [re: Цар Изрод]  
Автор Perfum (Ambra)
Публикувано09.03.11 01:00



Много благодаря цар Изрод . Точно така ,главата му е като на петел със оранжев гребен ,но има човешки очи . Не бях го чувала и виждала докато не разговарях с него насън .Дори незнаех с кого говоря докато случайно не видях една книга в Мол-а няколко дни след съня си и той беше на корицата .

I see you...


Тема Re: вместо крака!нови [re: Perfum]  
Автор Цар Изрод ()
Публикувано09.03.11 01:19



И?



Тема Re: вместо крака!нови [re: Цар Изрод]  
Автор Perfum (Ambra)
Публикувано09.03.11 01:28



Ами ,понеже не мога да разчитам просто на една книга ,проверих и в нета и запитах и тук . Описанията се разминават леко ,но съвпадат с чутото от мен в съня ми .Абраксас ме убеждаваше в две противоречащи си тези едновременно /нещо свързано с едно мое решение /.Не искам да навлизам в подробности ,но се чудя как го сънувах едно към едно без да съм го виждала някога .Още е пред очите ми .Ако беше някакъв измислен от мене образ ,нямаше да и е любопитно ,но той беше абсолютно същия като в описанията . как става това?

I see you...


Тема Re: вместо крака!нови [re: Perfum]  
Автор Цар Изрод ()
Публикувано09.03.11 01:44



Чрез архетипи? Чрез егрегори, енергийноинформационни структури?
Юнг също е описал немалко такива случаи.
А точно как става, едва ли някой може да каже. Съвременната наука заобикаля подобни феномени с огроомен радиус.





Тема Re: вместо крака!нови [re: Цар Изрод]  
Автор Perfum (Ambra)
Публикувано09.03.11 02:03



Да ,как става не е въпрос ,на който може да се отговори еднозначно ,но ако питам защо става това е още по-неясно .Знам ,че много хора не споделят странни преживявания за да не ги мислят за луди или ако го правят ,то е пред много близки хора ,но имах една странна поредица от събития ,за които нямам никакъв логичен отговор и се случиха точно покрай този сън . Рових ,мислих и накрая се отказах ,защото все стигам до задънена улица .Никаква логика не помогна ,а аз се смятам за доста логичен и аналитичен ум .Ти как би реагирал ако ти се обадят от ...отвъдното от някакъв измислен номер ,който винаги дава свободно ,а никой никога не отговаря ? Знам звучи налудничаво ,но е факт .И незнам какво да мисля ,ако мислене изобщо помага .

I see you...


Тема Re: вместо крака!нови [re: Perfum]  
Автор nonetheless (стар клубар)
Публикувано09.03.11 13:44



Ми, когато си спиш разглеждам картинки и ги прожектирам в съня ти.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.