Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:41 21.09.24 
Религия и мистика
   >> Окултизъм
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: Това е четиво за деца над 100 години.нови [re: Пич Бoжи]  
Автор Technician with mission (Tuty-Fruty)
Публикувано24.02.11 02:06



ПСАЛМ НА ТЕЛЕВИЗИЯТА

“Телевизията е пастир мой. Ще запълни всичките ми духовни нужди. Прави ме да седна и да не правя нищо за Неговото име, защото запълва всичкото ми свободно време. Пази ме от християнските ми задължения като ми дава толкова много шоупрограми, които да гледам.

Опреснява знанията ми за светските неща и ме пази от изучаване на Божието Слово. Води ме в пътеките на пропадане в опитите ми да участвам във вечерно богослужение или да правя нещо за Божието царство.

Да, дори и до сто години да доживея, ще продължавам да гледам телевизора докато работи, защото той е най-близкият ми другар. Неговият звук и неговата картина – те ме утешават.

Той доставя забавление на очите ми и ме пази от важните неща, които мога да направя за семейството си. Той пълни главата ми с мисли, различни от онези, които ми внушава Божието Слово. Наистина, нищо добро няма да излезе от живота ми, защото телевизията не ми оставя време да върша волята Божия. Така ще живея завинаги в обиталищата на дявола и неговите ангели.” (със съкращения)



Тема Re: Това е четиво за деца над 100 години.нови [re: Technician with miss]  
Автор Пич Бoжи (приятелче)
Публикувано24.02.11 08:58



Ужъс.



---


Тема Ахъмнови [re: Пич Бoжи]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано24.02.11 18:09



и даже не един и два а много. И за това Яхве вика да не слагаш някой от другите пред него, че е много ревнив. Ако нямаше други богове - и Яхве нямаше да има от кого да ревнува.
Та - има богове. И те те дебнат.

Bеer? Mоre?




Тема Re: Ахъмнови [re: bira_more]  
Автор Пич Бoжи (приятелче)
Публикувано25.02.11 01:36





И аз ги дебна тях.

---


Тема Re: Това е четиво за деца над 100 години.нови [re: Пич Бoжи]  
Автор Technician with mission (Tuty-Fruty)
Публикувано25.02.11 02:02



Какъв ти тук ужас?
Той гледал човекът.
Това е прекрасно ,нали?



Тема Re: Това е четиво за деца над 100 години.нови [re: Technician with miss]  
Автор Пич Бoжи (приятелче)
Публикувано25.02.11 10:58





---


Тема а, параноя може би ?нови [re: bira_more]  
Автор Avalon69 (Черен маг )
Публикувано25.02.11 12:14



?





Тема Re: Моята втора издадена книганови [re: Tимoтeй]  
Автор Avalon69 (Черен маг )
Публикувано25.02.11 12:17



Що бе, отче ?
И ний маговете малко свещенници си падаме (е поне част от нас), ама не сме служители на една и съща църква





Тема Re: Ахъмнови [re: bira_more]  
Автор мapдyk (Enlil)
Публикувано25.02.11 12:24



тва си е приравняване на Луцифер и нарушаване модела на кръста



ама аре нема нужда, че ревностните ристени ша ревнат.

аз съм пътеводната светлина и не си въобразявай, че има по-светъл от мен е опростено тълкуване.

Veni, vidi, vici

Тема Re: Чакай, не бързайнови [re: maya111]  
Автор Tимoтeй (монах в света)
Публикувано10.03.11 15:17



Не можа да ме разбереш. Библията е база за всички човеки, които признават Бога. Книгите, които са написани след Библията и НЕ противоречат на Библията са нормални книги за прослава на Бога и за радост на човеците.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.