Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:20 30.06.24 
Религия и мистика
   >> Окултизъм
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: Минавайте на Кабаланови [re: TransitionERA]  
Автор Kaily (непостижима)
Публикувано01.10.10 19:49



По-просто от това не може да се каже.
След като и него не разбра, почни от по-виско ниво.

Той погледна цветето и стана цвете край пътя


Тема Re: Минавайте на Кабаланови [re: Kaily]  
Автор TransitionERA (bullshits..)
Публикувано01.10.10 20:39



по-високо ниво

за какво ниво става въпрос?

би ли ми пояснила просто





Тема Re: Минавайте на Кабаланови [re: Kaily]  
Автор Цap Изpoд ()
Публикувано01.10.10 23:23



В отговор на:

останалите учения се опитват да направят това чрез откъсване от обществото



Това твърдение чисто и просто не е вярно.



Тема Re: Минавайте на Кабаланови [re: Цap Изpoд]  
Автор Kaily (непостижима)
Публикувано02.10.10 00:11



Докажи го.

Той погледна цветето и стана цвете край пътя


Тема Re: Минавайте на Кабаланови [re: Kaily]  
Автор Цap Изpoд ()
Публикувано02.10.10 00:54



ХА ХА ХА ХА ... Ти не си добре!





Тема Re: Минавайте на Кабаланови [re: Цap Изpoд]  
Автор Kaily (непостижима)
Публикувано02.10.10 10:32



Не го доказа.
Опитай пак.

Той погледна цветето и стана цвете край пътя


Тема Re: Минавайте на Кабаланови [re: Kaily]  
Автор _europa_ (<*))))><)
Публикувано02.10.10 11:10



Кайли, ние винаги сме били и ще бъдем част от цялото. Никога при никакви обстоятелства не си била разделена от него. Друг е въпроса дали го осъзнаваш или не. Въздействайки на себе си и околните въздействаш автоматично и веднага на цялото. Не е нужно съзнателно да се стремиш към цялото, защото ти си в него, част си от него. И за да го разбереш е необходимо да опознаеш себе си. Защото каквото вън, това е и вътре. Вече ти го бях казала, всеки един от нас е умален модел на цялото. Човек е много по-сложно и комплексно нещо отколкото на пръв поглед изглежда. Изграден е от фини енергии на рзлични нива. От същата такава енергия е съставено и цялото. Затова въздействието ни върху цялото е незабавно. Незнам дали ме разбираш.

*Мир и Светлина вам*




Тема Re: Минавайте на Кабаланови [re: _europa_]  
Автор Kaily (непостижима)
Публикувано02.10.10 11:48



Виж сега, разбирам те напълно, занимавам се с тия материи повече от 20 години. И при това съм много добър ученик.
Не знам сега ти дали ме разбра.

Ако не си, ще ти го обясня - всичко, което ми казваш досега, не само че го знам, ами лично съм го писала точно в тоя клуб поне един милион пъти.
Така че избягвай да ми казваш истини, които дето има една дума аз съм посяла навремето.

И все пак, всичко е въпрос на лично постижение. Това разбираш ли го? Аз говоря само онова, което е мое лично постижение.
Имам дълбокото усещане, че ти говориш само онова, което е стигнало до ума ти. По-навътре какво точно е стигнало1 отвъд ума?
Не те знам мъж ли си жена ли си, но си се барикадирал/а зад думите и философиите и там си и стоиш. Излез навън, глътни глътка свеж въздух и спри да мислиш.

Той погледна цветето и стана цвете край пътя


Тема Re: Минавайте на Кабаланови [re: Kaily]  
Автор _europa_ (<*))))><)
Публикувано02.10.10 12:55



Виж сега, ти може и един милярд пъти да си го писала тук и да се опитваш да си го присвоиш като твоя заслуга, но нито е твое откритие, нито аз съм застинала в думите си. И милиард писания не важат нищо пред личният опит и усещания на практика. Е, аз мога да ти кажа, че имам личен реален опит. Видях с очите си проявата на човешката тънка енергия и я усетих, както и се докоснах до подсъзнателното. Това за мен е много по-реално и важно отколкото твоите опити да нападаш. Няма диалог. От неправилно упражняване като добра ученичка си се превърнала в енергиен вампир и като не ти достига енергия си я набавяш като предизвикваш хората. Егати тъпотията!

*Мир и Светлина вам*


Редактирано от _europa_ на 02.10.10 13:23.



Тема Re: Минавайте на Кабаланови [re: Kaily]  
Автор Пич Бoжи (пичага)
Публикувано02.10.10 13:47



Ма не се карайте, има за всички.



------



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.