Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:03 19.05.24 
Религия и мистика
   >> Окултизъм
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема как да общуваме с маговете ?нови  
Автор Anuel (Lord of Darknes)
Публикувано27.05.10 05:53



И въобще смятате ли, че маговете са друга по специална категория хора към които трябва да се обръщаме по специален по предположение вежлив начин, за да не си изпросим някакво „наказание” ?
Кога според Вас един маг се превръща в психопат и защо ?



И не е моя Силата и Славата, но Парите са си мои.

Тема Re: как да общуваме с маговете ?нови [re: Anuel]  
Автор мapдyk (Enlil)
Публикувано27.05.10 07:36



това, че някво самозабравило се селянче се е надскочило си е негов проблем



атаката означава война

Veni, vidi, vici

Тема Re: как да общуваме с маговете ?нови [re: Anuel]  
Автор blue orchid ()
Публикувано27.05.10 08:08



определено, за мен, са друга категория хора. проблемът обаче е, че не всички лесно се разпознават, някои в зависимост от практиките си по никакъв начин не изглеждат по-силни от другите, а дори понякога се правят на идиоти или на нежни душички. ако човек не усеща енергията зад поведението, според мен, не бива да е напълно сигурен кой какъв е. но пък, това понякога ми се вижда особено полезно, защото може да учи човек да се държи с уважение към всички, безразсъдно е да се търсят излишни проблеми.

поведението, като при кастанедианските воини, като на война - нащрек, със страх, с респект и с вътрешна увереност. по възможност, да не се влиза в конфликт, ако не се познава добре къде са му силата и слабостите и разбира се със съзнанието, че всяка конфронтация може да завърши фатално, така че преди да се вземе решение за нея нещата трябва добре да се обмислят.

подхода на лавейския сатанизъм е симпатичен, при него с другите трябва да се държим така, както искаме те да държат с нас, т. е. с уважение. ако го няма това уважение следва предупреждение, и ако отново не последва адекватна реакция - тогава атака.



Тема Re: как да общуваме с маговете ?нови [re: Anuel]  
Автор LADA* (lаdаджия)
Публикувано27.05.10 10:32



aз не имах ли наказание от теб?..



?



Тема Re: как да общуваме с маговете ?нови [re: Anuel]  
Автор Път-ниk (ще се върна)
Публикувано27.05.10 13:00



Темата "Търся издател" в "Магия" ли те провокира за тази?


Зависи от мага - дали е висш или низък.
Щях да пускам такава тема, ама ме е шубе от Вълк - неведнъж ме е заплашвал...

Към низките магове се подхожда с "Авада кедавра" (това е непростимо проклятие за смърт от "Хари Потър"), а към висшите със "Здрасти пич, как си? Кога ще пием по едно?"!
А ако не го познаваш...ами, послушай майка си която казва "Не разговаряй с непознати!"!



Тема Re: как да общуваме с маговете ?нови [re: Anuel]  
Автор Цap Изpoд ()
Публикувано27.05.10 13:13



Най-нормално?



Тема Re: как да общуваме с маговете ? [re: Anuel]  
Автор Пич Бoжи (еволюционер)
Публикувано27.05.10 20:41



Интересен въпрос. Аз съм пас.



----------------
Това е само моето мнение, нищо повече.. нито по-малко.


Тема Re: как да общуваме с маговете ?нови [re: мapдyk]  
Автор Anuel (Lord of Darknes)
Публикувано28.05.10 03:03



то верно, че Вълка визирах, ама не знаех че е и селянче ?



И не е моя Силата и Славата, но Парите са си мои.

Тема Re: как да общуваме с маговете ?нови [re: Път-ниk]  
Автор Anuel (Lord of Darknes)
Публикувано28.05.10 03:10



И тази тема, а и други неща, които чета като постинги в този клуб.
Мен оттам ме баннаха, щото не му изнасят думите ми, а и вероятно от безсилие че нищо не може да ми направи, на мен или на хората които обичам ?
Де да знам, може да са го изтървали отнякъде, може баба му
видната магьосница) да го е държала в тъмен килер като малък, та да се научи на респект...
Много неща може да са, ами ми е болно като гледам как сипе заплахи наляво и надясно срещу всеки който кажи нещо, което не му изнася и как това поведение се фаворитизира...

И не е моя Силата и Славата, но Парите са си мои.


Тема Re: как да общуваме с маговете ?нови [re: Цap Изpoд]  
Автор Anuel (Lord of Darknes)
Публикувано28.05.10 03:11



Абе и аз тъй смятам, щото магическата практика като САМОДЕЙСТВИЕ си е купонче, ама като стане начин да се интегрираш в социума явно нещата не стоят по този начин ?
Де да знам дали съм прав ?



И не е моя Силата и Славата, но Парите са си мои.


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.