Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:11 26.06.24 
Религия и мистика
   >> Окултизъм
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Сам си лях восъкнови  
Автор nameOO1 ()
Публикувано17.05.10 13:14



Здравейте, първо на всички форумци! Четох тука преди време един форумец беше дал как се лее восък, така със всичките му неща. Викам си добре и аз да си лея.
Купих си църковни свещи, разтопих ги сложих под купа с вода снимката си. Лях три пъти общо. Първия път отливката представляваше мъжко лице като на някакъв дядо. А отдолу набраздена беше отливката като змийчета разни и др. Така второто восъколеене се показа баба със забрадка. На третото се показа жена с дълга коса. Със всяко леене все повече се изчистваше самато отливка. А от долната страна разни странни възели и завойчета имаше.
Но сега какви са тия лица на тези хора, от някой идва нещо ли - магия, злоба или др. не знам.
Страшно ми е интересна тая тема и просто дали от самовнушение, дали от друго имам чувството, че сега съм много по-жизнен, по-концентриран и така.
А иначе изчетох много за восъколеенето и че восъка е магнит за всички лошотии и негативна енергия, че чисти аурата, душата и въобще все хубави неща пише.
Четох също така, че който е болен восъка му пада на дъното на купата като камък.
И нали е лесно, пък и нищо не струва, човек влага цялата си мисъл и може би и затова самият ефект е доста силен.
Аз съм много доволен от резултата и благодаря на човека, който беше публикувал как се прави восъколеенето.
Мисля за по-нататък пак да си лея, хем за доизчистване, хем пък превантивно. Хем е бързо, евтино и си знаеш, че го правиш за себе си.


Много ще ми е интересно да тълкуваме и анализираме темата, респективно, чудото, наречено восъколеене.

П.С. Разбрах, че леенето на куршум било доста слаб ритуал - само за моментен страх, докато восъка пише, направо, че променя човешката съдба, ако няма преувеличение естествено.



Тема Re: Сам си лях восъкнови [re: nameOO1]  
Автор Път-ниk (ще се върна)
Публикувано17.05.10 14:28



Ануел го пусна за мен преди около година в клуб "Магия" (така и не го направих).
Той не знае как се тълкуват образите...
После, отливката май трябваше да се завие във вестник, да се натроши и да се хвърли през рамо в течаща вода (река или морето) с някакви думички...направи ли го това?



Тема Re: Сам си лях восъкнови [re: Път-ниk]  
Автор Anuel (Lord of Darknes)
Публикувано17.05.10 14:31



Восъка трябва задължително после да си изхвърли в течаща вода.



И не е моя Силата и Славата, но Парите са си мои.

Тема Re: Сам си лях восъкнови [re: Anuel]  
Автор Път-ниk (ще се върна)
Публикувано17.05.10 16:23



Оооо, здрасти!
Взе ли изпита?
Баси професията си си избрал - цял живот, изпити държиш.





Тема Re: Сам си лях восъкнови [re: Anuel]  
Автор nameOO1 ()
Публикувано17.05.10 19:30



Точно така направих, всичко изпълних според указанията ти и съм много доволен.
Сега навивам и домашните си да си леят, да видят как олеква на душата!



Няма шега, обаче такива образи се появиха на восъчните отливки, че нямам думи. Все едно в матрица съм ги лял.
Самият ритуал направих в много вяра и концентрираност върху материята.
На първата отливка долната част беше нащърбена с нещо като червейчета и т.н. Но после другите се поизчистиха.

Редактирано от nameOO1 на 17.05.10 19:32.



Тема Re: Сам си лях восъкнови [re: Път-ниk]  
Автор nameOO1 ()
Публикувано17.05.10 19:34



Да , точно така направих.





Тема Re: Сам си лях восъкнови [re: Път-ниk]  
Автор Anuel (Lord of Darknes)
Публикувано17.05.10 20:31



Взех изпита, но още ми е мътна главата


То в медицината цял живот се учи.

И не е моя Силата и Славата, но Парите са си мои.

Тема Re: Сам си лях восъкнови [re: nameOO1]  
Автор Anuel (Lord of Darknes)
Публикувано17.05.10 20:33



Работи си ритуала две думи по въпроса няма.
Радвам се за теб.
Можеш да си го правиш ако нямаш някаква защита през 3-6 месеца или веднъж годишно в зависимост от това колко бързо си склонен да си обременяваш аурата.
Някои хора са лесно податливи на негативни въздействия.



И не е моя Силата и Славата, но Парите са си мои.

Тема Re: Сам си лях восъкнови [re: Anuel]  
Автор blue orchid ()
Публикувано17.05.10 20:42



Я и аз да те питам :)))

Моя любим сервитор, имаше три задачки - двете първи си ги свърши супер. Ама нещо ми дава бъгове на третата. Презареждах го, ама нямам задоволителни резултати. Що така? Викам си, той нали е със свободна воля, може нещо да не му се нрави да гази в тъмни води, ама аз не го вързах към Кетер, намерих си му по многобагрен източник, така че трябва да му е все тая, обаче пак не ще и не ще. Предположения? :)))



Тема Re: Сам си лях восъкнови [re: Anuel]  
Автор Път-ниk (ще се върна)
Публикувано17.05.10 23:19



Какво специализираш?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.