Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:23 02.07.24 
Религия и мистика
   >> Окултизъм
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема претенденти  
Автор LADA* (лададжия)
Публикувано29.01.10 01:16



знаете ли, като гледам и до колкото разбирам тук всички претендират че сай най добри със своите свръхестествени сили спрямо нечий друг. Или още повече че се чувства всезнаещ. Но бих казал че ще трябва да ви разочаровам. Опасявам се че имате изградени грешни представи.


Сега ако някой ще ми хвърля ръкавицата аз няма да я вдигна.



Тема Re: претенденти [re: LADA*]  
Автор Anuel (Lord of Darknes)
Публикувано29.01.10 12:46



Знаеш ли има една тънка разлика между окултист с дарба/дарби и лудия, а именно последния само говори за свръхестествени неща и това с какви способности разполага, а мага и говори и върши това което е декларирал.
Всеки си е добър в дадена област, ако някой претендира че е добър в много области то той най-вероятно е шарлататин. Така например преди 5 години в клуб Магия (горкото клубче) поставихме началото на опитите за чистене на кармата и 1-2 месеца по късно се пръкнаха първите offline врачки специализирани на 100% в това начинание

.
Сега почти всяка простакела занимаваша се с окултното твърди, че може да ти чисти успешно кармата ?
Както и да е.
Нека да ползваме темата да си декларираме способностите, аз съм добър единствено в сервитор базираната хаос магия, а Вие ?

И не е моя Силата и Славата, но Парите са си мои.

Тема Re: претендентинови [re: Anuel]  
Автор LADA* (лададжия)
Публикувано29.01.10 13:46



няма такова нещо...сервитор базираната хаос магия


сервитьори..??



Тема Re: претендентинови [re: LADA*]  
Автор Anuel (Lord of Darknes)
Публикувано29.01.10 21:31



Поразрови се в нета и ще си обогатиш общата култура и по този въпрос



И не е моя Силата и Славата, но Парите са си мои.

Тема Re: претенденти [re: Anuel]  
Автор LADA* (лададжия)
Публикувано29.01.10 22:06



същия отговор ми го бе задал преди време...
поразрових се, и открих само твоите неща индексирани от гугъл


тези неща със сервиторите са лично твоя измишльотина, даже ми прати и един или май бяха двама сервитора, та да стане малко шоу дет му се казва



Тема Re: претенденти [re: LADA*]  
Автор Anuel (Lord of Darknes)
Публикувано31.01.10 13:59





Пробвай на ангийски

И не е моя Силата и Славата, но Парите са си мои.

Тема Re: претенденти [re: LADA*]  
Автор BЪPKOЛAKЪT (Хищник)
Публикувано02.02.10 05:10



Бла-бла с малко трала-ла и ще получиш необходимата възвишена дефиниция на бой с храна в столова. Общо взето тва е същността на сервитор базираните врели но неизкипели...



ТОЗИ, КОЙТО ПРЕТОПИ МЕЧЪТ СИ В РАЛО, ПОСЛЕ ЩЕ ОРЕ ЗА ОНЕЗИ, КОИТО СА СИ ЗАПАЗИЛИ МЕЧОВЕТЕ!



Тема Re: претенденти [re: Anuel]  
Автор ПЪTниk (оня)
Публикувано02.02.10 11:42



"Нека да ползваме темата да си декларираме способностите, аз съм добър единствено в сервитор базираната хаос магия, а Вие ?"

Интересно.
Разкажи малко подробности от практическата ти дейност?
Създаваш ли сервитори, които, примерно, да те защитават от враговете ти?
Разкажи повече за предназначението, устройството и действията им?
Разкажи нещо повече за принципите им, как ги създаваш, как живеят, с каква енергия подържат живота си?
Най се интересувам от принципа им за живот? Борят ли се за живота си и кога и как го правят?
Съществув ли теоретична възможност ако един сервитор е създаден от теб за да те защитава от врагове и се случи така, че ти нямаш врагове, то какво точно върши в това време твоя сервитор? Възможно ли е , поради принципа за които ти си го създал той самия да ти изнамери и докара врагове, за да живее и служи на принципа за които ти си го създал?
За взаимодействията помежду ви питам


Твърдиш, че си добър в тази област и вероятно имаш тези отговори на въпросите ми.



Тема Re: претенденти [re: BЪPKOЛAKЪT]  
Автор Anuel (Lord of Darknes)
Публикувано02.02.10 13:21



Що коментираш неща, които не разбираш ?

И не е моя Силата и Славата, но Парите са си мои.


Тема Re: претенденти [re: ПЪTниk]  
Автор Anuel (Lord of Darknes)
Публикувано02.02.10 13:46



А, за да ти отговоря на постинга няма да ми стигнат 2-3 листа формат А4, така че ще се постарая да бъда кратък и максимално изчерпателен.
Сервиторите са: имагинерни приятели, войници в магическите войни, лечители и т.н.
Много съм писал как ги създавам, накратко: описвам формата, функциите им като логически алгоритъм (мултифункционални са мойте), енергиен източник (единствен), ерархическа подредба, продължителност на съществуване, после отварям ментално хаос портал и оттам "излиза" сервиторчето. Пробвал съм да направя сервитор и без да отварям хаос портал, но не са толкова "силни" колкото другите.
Единствения енергиен източнник, който съм им задал е да ползват енергия от сефиота на Кетер.
Завладяването на чужд сервитор е едно от предизвикателствата на хаос магическата практика, правят се опити и за завладяване на егрегори с различна степен на успеваемост. Не е известно хаос сервитор да бъда унищожен, приживее за създателя си, но той може да се саморазпадне ако не е добре направен. Преди 6 години имаше хаос двубой в чужбина и там си унищожаваха сервиторите, които бяха създавани ДА СА СВЪРЗАНИ СЪС СЪЗДАТЕЛЯ СИ и щом сервитора бъдеше унищожен умираше и създателя му, което си е интересен феномен.
Според способностите си съм задал няколко предпазни механизма, за да не може да ми бъде откраднат или подчинен сервитор, или да реши самостоятелно да избяга.
На практика сервиторите са изградени от чиста енергия и според мен ефективността им е правопропорционалността на енергията, която ги захранва.
Не знам какво разбираш под "принцип на живот", създаването на сервитор е "сделка" между теб и невидимия свят: аз ти давам добър свят за съществуване, а ти ми служиш вярно.
имам предположението, че при отварянето на хаос портал те просто идват паралелен свят, това не е само при мен а и при всеки който може успешно да отвори хоас портал. Просто вероятно отделните вселени са и взаимно свръзрани, което не е много добра новина, щото един ден някой може да отвори хаос портал и от там да излезе нещо много неприято за всечки нас.
Вероятно борбата между сервиторите не се извършва с меч и копие или калашников

, а чрез енергийно противоборство, по подобие на това което описа Спилбърг в "Междузвездни войни" и по слабата мисъл форма отстъпва (сервиторите все пак са мисъл форми).
Не зная какво вършат сервиторите с "свободното" си време ? И за мен е загатка, при все че съм им задал и глобални функции и не би трябвало на теория да имат такова.
Нямам врагове (поне не са ми известни), дори модераторчето на клуб Магия, дето ме банна оттам не го таксувам за враг, щото ако се наложи да го размажа вероятно няма да усетя нито как е станало това нито кога
За практиката: преди време си напавих сайтче (аладин дир бг) и там постнах няколко проекта, получих и интересни мейлове от рода на: "Ние сме две сестри много близки до Христа и ще се молим за твоята загубена душа", "Кой ти е позволил да правиш това и да създаваш чудовища", "Благодаря ти за сервитора, който ми подари" (последното бе от друг хаос маг от Австрия) и т.н.
Ще ти кажа два от най-интересните ми случая от "практиката ми":

И не е моя Силата и Славата, но Парите са си мои.

Редактирано от Anuel на 02.02.10 14:12.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.