Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:34 24.06.24 
Религия и мистика
   >> Окултизъм
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Магиинови  
Автор edna selianka (любопитна)
Публикувано28.10.09 20:07



Сигурно почти няма човек, попитал ясновидец или както тук го наричате маг, "Имам ли магия?", да е получил отрицателен отговор.
Дотук да кажем съм ОК.
Обаче какво ще кажете за поръчителя на магията? Кога и как му се връща? В следващия живот ли? Хах! Злобата и омразата му са по-силни от страха от това, което ще го застигне впоследствие, така ли?
А за "черния" маг, който печели от дребните душици и вреди на хората? Той как се "пречиства", за да не си навлече негативни последици?
С други думи, ако им се връщаха злините на тези злонамерените, отдавна да са се изпоразболели, фалирали, полудели, умрели и пр.

Гледай ся, к'ви въпроси ма вълнуват.


Тема Re: Магии [re: edna selianka]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано29.10.09 02:48



изключително разумен и грамотен въпрос. ясно е, че си умна.

в личен план ако имам съмнения за поръчка срещу мен винаги пращам половината свети синод, които намират поръчителя и го пречукват на публично място. добре ли е?



Тема Re: Магиинови [re: edna selianka]  
Автор Arsonn (tyrsesht)
Публикувано30.10.09 09:31



Кога и как му се връща са въпроси без смисъл. Факт е, че отворени сметки не остават. Един човек може да седи добре в очите на обществото, но какво му е наистина, само той си знае. Един юзер има хубаво мото, което гласи - не гледай как изглежда, а разбери какво е !!!

Leben und leben lassen !


Тема Re: Магиинови [re: Arsonn]  
Автор edna selianka (любопитна)
Публикувано30.10.09 13:46



Е, хубаво тогава! Но съм твърдо "ЗА" да се казва на човека, кой му мисли злото, кой е поръчал магията.
В моето обръкжение и в миналото и сега няма човек, на когото да са казали, че няма магия.
Какво излиза по прости сметки? Едната половина от населението има направена магия, а другата половина прави магии на първата.
Що за безумие?



Гледай ся, к'ви въпроси ма вълнуват.

Тема Re: Магиинови [re: edna selianka]  
Автор Arsonn (tyrsesht)
Публикувано30.10.09 15:50



Аз не се интересувам от тази тема, въпреки че имам някой умения и информации за манипулация на тъй наречената действителност, защото знам че 1-во не е моя работа да променям неща които някой доста по голям от мен е подредил и 2-ро не ми се плаща цената. Казвам ти го за да знаеш какво смятам за правилно поведение, ти прави каквото ти се прави и знай - недосегаема си - този живот не е основното ни съществуване и да го манипулираш е меко казано смешно. Успех.

Leben und leben lassen !


Тема Re: Магиинови [re: Arsonn]  
Автор edna selianka (любопитна)
Публикувано30.10.09 21:56



Какво да правя? За пореден път ми казват, че имам магия - за пари, за любов, за работа, за късмет, за всичко. Как е възможно? Писна ми.
Да не говорим за порочния кръг, който се получава, ако тръгна да я развалям. Направена ми е магия да имам финансови проблеми, а разваляне без пари не става!

Гледай ся, к'ви въпроси ма вълнуват.


Тема Re: Магиинови [re: edna selianka]  
Автор Tимoтeй (монах в света)
Публикувано30.10.09 22:46



Правилното разваляне на всички видове магии става чрез свещеник в Църквата, ако си кръстена. Срещу няколко лева и вяра и покаяние пред Бога.

Ако си послушна на Църквата и милостива към хората никой повече не може да ти направи магия.

Заради наши грехове Бог допуска временно да пострадаме- било болест, било магия и като се покаем и потърсим помощ от Него в Църквата Му, Той ни помага и спасява.

На друго място, освен Църквата има лукави духове, които са уж добри, но са прикрити вълци.



Тема Re: Магиинови [re: Tимoтeй]  
Автор dama_spatia (зеленоока)
Публикувано31.10.09 10:59



Тимотей, няма никакво значение дали си послушна на църквата или раздаваш милостиня на бедните, защото магията засяга енергийното поле. Всеки може да бъде засегнат.



Тема Re: Магиинови [re: dama_spatia]  
Автор Път-ниk (ще се върна)
Публикувано01.11.09 00:19



Така е за самото въздействие, но като си "послушна" и не правиш зло никому, на кого ще му скимне да ти въздейства без мотив?!
В такъв смисъл си недосегаема, а не за самото влияние.

Ако спечеля - печеля само аз, ако загубя - печели цял народ!


Тема Завистнови [re: Път-ниk]  
Автор edna selianka (любопитна)
Публикувано01.11.09 00:33



Бих казала, че магии се правят от завист, а не толкова за отмъщение.

Гледай ся, к'ви въпроси ма вълнуват.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.